Marta Wierzbicka odchodzi z Na wspólnej
1/5
Marta Wierzbicka odchodzi z Na wspólnej

A jednak! Marta Wierzbicka potwierdza informację o swoim odejściu z "Na wspólnej"! Jednak, jak pisze, nie ze względu na to, że jest znudzona rolą. Po prostu poczuła, że to czas na zmiany. Na jej Facebooku pojawiło się długie oświadczenie w tej sprawie!

Zobacz: MARTA WIERZBICKA JEST ZAKOCHANA? ZOBACZCIE TYLKO TE ZDJĘCIA - CO ZA PRZYSTOJNIAK!

Marta Wierzbicka odchodzi z "Na wspólnej"

Marta Wierzbicka grała w "Na wspólnej" od... 12 lat! Dlatego decyzja o odejściu z produkcji TVN była dla niej bardzo trudna:

Nie da się niemal 12 lat spisać w jednym poście na Facebooku. To był czas mojego dorastania, mnóstwa emocji, ale przede wszystkim wielkiej nauki! Przed kamerami wyrosłam z małej dziewczynki na dorosłą już chyba kobietę i przyszedł ten czas, kiedy trzeba wyfrunąć z gniazda 🙂 Decyzja zapadła już kilka miesięcy temu i wierzcie mi, że nie była łatwa, ale wiem, że to właśnie ten moment, kiedy jestem gotowa na kolejne wyzwania. Wbrew temu, co piszą niektórzy, nic mi się nie znudziło i nie odchodzę bo już mi się nie chce. W dniu ostatnich zdjęć płakałam jak bóbr, bo tam na planie zostawiam kawał serca - pisze Marta.

Zobacz: Jak dobrze znasz serial "Na Wspólnej"? Piąte pytanie dla wiernych fanów! QUIZ

W swoim poście Marta dziękuje wszystkim, z którymi miała okazję współpracować, a przede wszystkim widzom, którzy cały czas towarzyszyli Oli i jej różnym historiom:

Dziś już oficjalnie żegnam się z wielką rodziną Na Wspólnej TVN i ruszam dalej. Chcę mocno podziękować każdemu kogo poznałam i z kim pracowałam na planie, od producentów i reżyserów przez wszystkich aktorów, aż po naszych operatorów, oświetleniowców, kierowców, osoby od PRu, oraz dziewczyny z garderoby i charakteryzacji! Na koniec zostawiam podziękowania najważniejsze: z całych sił dziękuję Wam, Widzowie moi kochani, za to że byliście, wspieraliście mnie i przeżywaliście te niezliczone przygody Oli!

Aktorka zdradziła również, gdzie będzie można ją zobaczyć. Jesienią w TVN ruszy druga edycja programu "Azja Express", w którym Wierzbicka wystąpiła wraz z przyjaciółką, Oliwią. Ponadto - gwiazda gra w teatrze:

We wrześniu widzimy się na antenie TVN, gdzie będziecie mogli zobaczyć jak wyglądały zmagania moje i mojej przyjaciółki Oliwki w Azja Express TVN. Na razie mogę Wam zdradzić jedynie, że chyba będziecie trochę zaskoczeni 😜 Oczywiście zapraszam Was niezmiennie do Teatr Capitol na spektakle "Dajcie mi Tenora" i "Kiedy kota nie ma..." Trzymajcie kciuki, abym mogła spełniać teraz następne marzenia! Ściskam, Marta 😘

Zobaczcie post Marty na kolejnych stronach naszej galerii oraz jej zdjęcia z planu "Na wspólnej". Żałujecie, że odchodzi z serialu?

Zobacz także: Marta Wierzbicka po raz pierwszy o udziale w "Azja Express"! Odpadła szybko?

2/5
Marta Wierzbicka odchodzi z Na wspólnej

Marta Wierzbicka odchodzi z "Na wspólnej" - jest oficjalne oświadczenie na jej Facebooku! 

3/5
Marta Wierzbicka
4/5
Marta Wierzbicka odchodzi z Na wspólnej
5/5
Marta Wierzbicka
East News
Więcej na temat Marta Wierzbicka Na Wspólnej