Party Stories
Marta Wierzbicka w Dzień Dobry TVN
East News
Seriale

Marta Wierzbicka wraca do serialu "Na Wspólnej"? Jest komentarz aktorki!

Prawie dwa lata temu Marta Wierzbicka poinformowała swoich fanów, że podjęła decyzję o odejściu z "Na Wspólnej". Aktorka przez 12 lat wcielała się w Olę Zimińską, jednak w czerwcu 2017 roku zrezygnowała z roli w hitowym serialu TVN. 

(...) Przed kamerami wyrosłam z małej dziewczynki na dorosłą już chyba kobietę i przyszedł ten czas, kiedy trzeba wyfrunąć z gniazda 🙂 Decyzja zapadła już kilka miesięcy temu i wierzcie mi, że nie była łatwa, ale wiem, że to właśnie ten moment, kiedy jestem gotowa na kolejne wyzwania- pisała wówczas Marta Wierzbicka. 

Teraz w mediach pojawiły się informacje, że Marta Wierzbicka wraca do "Na Wspólnej"! Czy aktorka rzeczywiście znów będzie grać serialową Olę? Zobaczcie, co powiedziała!

Marta Wierzbicka już nigdy nie wystąpi w "Na Wspólnej"? Posłuchajcie, co nam powiedziała!

Marta Wierzbicka wraca do serialu TVN?

A jednak to prawda! Marta Wierzbicka wraca do "Na Wspólnej". Co więcej, aktorka już wróciła na plan serialu TVN. W jednym z wywiadów aktorka potwierdziła medialne plotki na swój temat. 

Nie było mnie równo dwa lata na planie serialu. Dokładnie w maju padł ostatni klaps. Byłam bardzo zdenerwowana i zestresowana, wczoraj wieczorem nie mogłam zasnąć. To była pozytywna ekscytacja, zastanawiałam się, co się zmieniło. Ale gdy usiadłam w charakteryzatorni, dowiedziałam się, że zmieniło się niewiele. W ekipie są wciąż ci sami ludzie- "Świat Seriali" cytuje Martę Wierzbicką. 

Niestety, jeszcze nie wiadomo, jak potoczą się losy bohaterki granej przez Martę Wierzbicką, ale jedno jest pewne serialowa Ola już wkrótce wróci do Polski! Cieszycie się z powrotu aktorki do "Na Wspólnej"?

Marta Wierzbicka wraca do "Na Wspólnej".

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Wierzbicka
ONS
TV-Show
Inne gwiazdy schudły w "Azji Express", a ona przytyła?! Marta Wierzbicka zdradza, jak było naprawdę!

Marta Wierzbicka przytyła w "Azji Express" ?! Podczas kiedy większość uczestników ekstremalnego wyścigu gubi kilogramy, aktorka "Na Wspólnej" miała nabrać ciała. Jak to się stało? Bohaterowie show nie tylko poddawani są trudnym, nierzadko wykańczającym fizycznie zadaniom, ale również niewiele jedzą z braku czasu i... pieniędzy! Na przetrwanie dnia mają zaledwie jednego dolara!    Zobacz też:  Joanna Przetakiewicz bardzo schudła na planie "Azja Express"! Ile? My już wiemy!   Posłuchajcie, co na ten temat mówi Marta Wierzbicka i jej programowa partnerka Oliwia Cabaj.   Polecamy:  Dieta wysokokaloryczna, czyli jak jeść, żeby przytyć   Marta  Wierzbicka przytyła w czasie nagrywania programu "Azja Express". Pierwszy odcinek drugiej edycji show już we wtorek 6 września! Jesteśmy ciekawi, jak będą sobie radzić Marta i jej partnerka. ;)

Marta Wierzbicka sporo schudło
Newsy
Marta Wierzbicka sporo schudła! Lara Gessler: "Jaka chudzinka!"

Fani martwią się o aktorkę!

Dorota Szelągowska na planie programu Dorota Was urządzi
Seriale
TYLKO U NAS! Wiemy, kogo w "Na Wspólnej" zagrał syn Doroty Szelągowskiej! Mamy też zdjęcie z planu

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że syn Doroty Szelągowskiej, Antoni, dołączył do obsady „Na Wspólnej”. Udało nam się dowiedzieć kilku szczegółów na temat jego udziału w serialu TVN. Mamy też zdjęcie z planu! Jak wygląda 18-letni początkujący aktor? Zobacz! Syn Doroty Szelągowskiej w „Na Wspólnej”. Jak wygląda? Już jakiś czas temu Dorota Szelągowska zdradziła, że jej syn Antek interesuje się występami na scenie i aktorstwem.  Mój syn występuje. Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka. Nie neguję programów dla dzieci. Idą tam pewnie dzieci, które są gotowe. Ja wybieram dla swojego dziecka zupełnie inną drogę (...) - mówiła gwiazda w rozmowie z Pomponik.pl. Jak udało nam się dowiedzieć, w serialu  „Na Wspólnej” Antoni będzie grał Krisa, chłopaka w klasie Norberta (Michał Malinowski). Pierwszy odcinek z jego udziałem (2902.) zobaczymy na przełomie czerwca/lipca. Ponoć była to jednorazowa przygoda, a Antek pojawi się w kilku odcinkach. Jak na debiut to i tak spory sukces! Gratulacje!  Zmiany w "Na Wspólnej" W "Na Wspólnej" sporo zmian! Do ekipy, po prawie 2 latach, wraca serialowa Ola, czyli Marta Wierzbicka!   Nie było mnie równo dwa lata na planie serialu. Dokładnie w maju padł ostatni klaps. Byłam bardzo zdenerwowana i zestresowana, wczoraj wieczorem nie mogłam zasnąć. To była pozytywna ekscytacja, zastanawiałam się, co się zmieniło. Ale gdy usiadłam w...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner