M jak miłość Marcin i Iza
Instagram

Pierwsze odcinki „M jak miłość” po wakacjach będą bardzo emocjonujące! Zobaczymy dalszy ciąg dramatycznych losów Izy i Marcina, na których będzie czekało realne niebezpieczeństwo ze strony Artura. W 1452 odcinku para wyjedzie z Warszawy i schroni się w Grabinie.

Iza panicznie boi się o siebie i dzieci, a Marcin z całych sił będzie próbował jej pomóc. W końcu zdecyduje się na niebezpieczny krok... Tym razem to Artur ma powód do niepokoju? Zobaczcie, co zrobi Chodakowski, aby chronić rodzinę!

Zobacz także: Iza w niebezpieczeństwie, a Bartek znów wpadnie w kłopoty! Co się wydarzy w "M jak miłość" po wakacjach?

1/5
M jak miłość Artur
Instagram

W ostatnim odcinku „M jak miłość” wszyscy mogli zobaczyć Artura, któremu w końcu udało się wydostać na wolność. Pierwszą rzeczą, jaką zrobił Skalski był telefon do Izy, który odebrał Marcin! Teraz Chodakowski już wie, że cała jego rodzina jest w wielkim niebezpieczeństwie. Zrobi wszystko, aby ich chronić!

2/5
M jak miłość Iza Marcin
Instagram

Para zdecyduje się na wyjazd z Warszawy. Za bezpieczne miejsce uznają Grabinę, gdzie w otoczeniu bliskich będą mogli odetchnąć. Niestety Marcin postanowi wrócić, a o opiekę nad Izą i dziećmi poprosi Andrzejka. Okazuje się, że Iza znajdzie tam ogromne wsparcie od policjantki, Soni.

3/5
Instagram

Sonia po rozmowie z Izą zobaczy w jak złym stanie jest kobieta. Życie w ciągłym strachu ma bardzo negatywny wpływ na jej psychikę, dlatego policjantka zdecyduje się szczerze porozmawiać z Lewińską i okazać jej wsparcie:

Widzę, że masz dość?- będzie się starała zacząć rozmowę.

Trochę...  - zacznie Iza, ale nie będzie chciała o tym mówić.

Ty nawet nie wiesz jak oni się o ciebie trzęsą - powie na pocieszenie Sonia.

4/5
M jak miłość Marcin i Artur
Instagram

Marcin wyjedzie do Warszawy, aby spotkać się z Jakubem Karskim i dowiedzieć się więcej o Arturze. Otrzyma dobrą wiadomość, że Skalski najprawdopodobniej wyleciał z kraju. Jednak Lewińska w to nie uwierzy i będzie miała rację. Kiedy wrócą do Warszawy, Artur już będzie na nich czekał! Psychopata będzie śledził każdy krok swojej byłej żony...

Tomasz Ciachorowski pochwalił się na Instagramie zdjęciem z Mikołajem Roznerskim i napisał:

Drogi Artura i Marcina znów się przetną? 

To oznacza, że walka między mężczyznami jest nieunikniona!

5/5
M jak miłość Artur
Instagram

W zwiastunie nowego odcinka Marcin chwyci za broń. Czy zabije Artura, aby chronić rodzinę? A może Skalski zmieni się w nowym związku ze swoją psychiatrą? Wszystko okaże się już po wakacjach!

Obejrzyjcie zwiastun!

 

Więcej na temat M jak miłość