M jak miłość Marcin i Iza
Instagram
Seriale

Marcin zostawi Izę i... zabije Artura? Dramatyczne losy pary w "M jak miłość" po wakacjach!

Marcin zostawi Izę i... zabije Artura? Dramatyczne losy pary w "M jak miłość" po wakacjach!

Pierwsze odcinki „M jak miłość” po wakacjach będą bardzo emocjonujące! Zobaczymy dalszy ciąg dramatycznych losów Izy i Marcina, na których będzie czekało realne niebezpieczeństwo ze strony Artura. W 1452 odcinku para wyjedzie z Warszawy i schroni się w Grabinie.

Iza panicznie boi się o siebie i dzieci, a Marcin z całych sił będzie próbował jej pomóc. W końcu zdecyduje się na niebezpieczny krok... Tym razem to Artur ma powód do niepokoju? Zobaczcie, co zrobi Chodakowski, aby chronić rodzinę!

Zobacz także: Iza w niebezpieczeństwie, a Bartek znów wpadnie w kłopoty! Co się wydarzy w "M jak miłość" po wakacjach?

Tomasz Ciachorowski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Seriale
Śmierć Artura w "M jak miłość"?! Marcin pociągnie za spust...
Śmierć Artura w "M jak miłość"?! Marcin pociągnie za spust...

Po wakacjach w "M jak miłość" czeka nas sporo emocji. Jednym z najgorętszych wątków jest ten dotyczący Izy ( Adriana Kalska ), Marcina ( Mikołaj Roznerski ) oraz Artura ( Tomasz Ciachorowski ). Od kilku sezonów ten miłosny trójkąt elektryzuje widzów i wywołuje dyskusje. Iza nie może się uwolnić od psychopaty, który ją prześladuje. Nawet jej narzeczony nie jest w stanie zatrzymać żądnego zemsty Artura. Czy po wakacjach się to zmieni? Śmierć Artura w "M jak miłość"? Gdy Artur trafił do zamkniętego zakładu wydawało się, że nie jest już w stanie zagrozić Izie. Bardzo szybko okazało się, że nic nie jest w stanie go powstrzymać. Artur, nawet będąc w szpitalu psychiatrycznym, zastraszał Izę i wysyłał jej groźby. Mężczyzna za wszelką cenę chciał zemścić się na niej i na swoim rywalu. Chora miłość zaślepiła mu oczy. Czy wkrótce przyjdzie mu za to zapłacić? Zobacz także:  Wesele Uli i Bartka w "M jak miłość". Tak będzie się bawiła rodzina Mostowiaków w ostatnim odcinku sezonu! W sieci pojawił się już zwiastun nowego sezonu "M jak miłość". Widzowie mogą być pewni - emocji nie zabraknie! Artur, który dostanie przepustkę na pogrzeb wujka, zdoła uciec podczas ceremonii. Pomoże mu w tym jego nowa kochanka, doktor Daria (Ewelina Gnysińska). Artur odnajdzie Izę i Marcina, którzy ukryją się w Grabinie. Między mężczyznami dojdzie do konfrontacji! Marcin najpierw postrzeli Artura w nogę, a chwilę później przystawi mu pistolet do skroni. Jednak czy pociągnie za spust? Marcina jak zawsze będzie wspierał jego przyjaciel, Jakub (Krzysztof Kwiatkowski). To właśnie on dostarczy Chodakowskiemu broń. Czy Kuba będzie miał jakiś udział w konfrontacji z Arturem? Jak zakończy się ta historia? Odpowiedź już w nowych odcinkach "M jak...

Przyjaciółki 12. sezon
mat.pras.
Seriale
Do serialu "Przyjaciółki" dołącza znana aktorka! Namieszała już w "M jak miłość", czy to samo zrobi tutaj?
Do serialu "Przyjaciółki" dołącza znana aktorka! Namieszała już w "M jak miłość", czy to samo zrobi tutaj?

Dopiero co zakończył się 13. sezon " Przyjaciółek ", ale nie jest żadną tajemnicą, że producenci polsatowskiego hitu już pracują nad kolejnym. Obecnie trwają zdjęcia do nowych odcinków, które ujawniają sporo informacji. Nikt wcześniej jednak nie zdradził, że do serialu dołączy nowa gwiazda! Mowa o Marii Pawłowskiej, którą znacie z serialu " M jak miłość ". Czy jej bohaterka namiesza w życiu Anki, Ingi, Patrycji i Zuzy? Zobaczcie nasz wywiad z gwiazdą i przekonajcie się sami!    Jesienią zobaczymy 14. sezon "Przyjaciółek" Do serialowych bohaterek dołączy nowa postać  

Kacper Kuszewski i Dominika Kluźniak na planie serialu M jak miłość
Instagram
Seriale
Tęsknicie za Kacprem Kuszewskim w "M jak miłość"? Marek Mostowiak wraca do Polski!
Tęsknicie za Kacprem Kuszewskim w "M jak miłość"? Marek Mostowiak wraca do Polski!

Rok temu Kacper Kuszewski pożegnał się z "M jak miłość". Aktor przez 18 lat wcielał się w serialowego Marka Mostowiaka, jednak w czerwcu 2018 roku poinformował, że znika z hitowej produkcji. Ostatni odcinek z udziałem Kacpra Kuszewskiego został wyemitowany kilka miesięcy później i od tamtej chwili serialowy Marek nie pojawiał się w Grabinie. Teraz jednak, jak informuje magazyn "Świat Seriali", Mostowiak wróci do Polski! Czy to oznacza, że Kacper Kuszewski wraca na plan "M jak miłość"? Co dalej z Markiem Mostowiakiem? Niestety, nie... Według doniesień magazynu "Świat Seriali" w najnowszych odcinkach serialu widzowie dowiedzą się, że Marek Mostowiak wrócił do Polski! Nie oznacza to jednak, że Kacper Kuszewski zdecydował się wrócić do "M jak miłość". Okazuje się bowiem, że o pobycie Marka w Polsce fani dowiedzą się z jego rozmowy telefonicznej z siostrą Marią (Małgorzata Pieńkowska). Okaże się wtedy, że Marek wrócił w rodzinne strony ze względu na syna, który nie chce z nim mieszkać  za granicą i planuje na stałe wrócić do Grabiny.   Tęsknicie za serialowym Markiem Mostowiakiem? Żałujecie, że Kacper Kuszewski zrezygnował z roli w serialu "M jak miłość"? Serialowy Marek wróci do Polski, ale nie zobaczymy go na ekranie.  

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner