M jak miłość Iza porwana przez Artura
MTL Maxfilm

1451. odcinek „M jak miłość” zakończył się ślubem Uli i Bartka. Niestety, zakończenie nie dla wszystkich było szczęśliwe! Artur jest na wolności, a to oznacza, że Iza znów jest w niebezpieczeństwie.

W zwiastunie zapowiadającym kolejny odcinek, który zobaczymy dopiero po wakacjach, okaże się, że małżeństwo Uli wcale nie jest takie, jakby dziewczyna tego oczekiwała. Wiele w jej życiu znów namiesza Janek.

Zobaczcie, co się stanie w „M jak miłość” po wakacyjnej przerwie!

Zobacz takżeJoanna Koroniewska zdradziła, czy Małgosia wróci do "M jak miłość". Czy to możliwe, że zagra ją inna znana gwiazda?!

1/4
M jak miłość Janek i Sonia
Instagram

Janek po ślubie Uli zdecydował się wyjechać z Grabiny. Policjant nie mógł poradzić sobie z uczuciami do byłej narzeczonej i w dniu jej ślubu upił się. Mimo że Bartek nie chciał, aby przyjechał na ślub, Janek pojawił się w kościele. Jednak szczęście na twarzach nowożeńców, które zobaczył bardzo go dobiło i postanowił, że wyjedzie.

2/4
M jak miłość Sonia
Instagram

Jednak w zwiastunie nowego odcinka, Janek wróci. Policjant stwierdził, że ucieczka nie rozwiązuje jego problemu. Postanowi spotkać się z Ulą i powie jej o tym, a potem... ją pocałuje.

Ta sytuacja zrobi na dziewczynie wielkie wrażenie. Tym bardziej, że zaraz po ślubie odkryła nowe tajemnice Bartka. Chłopak potrzebuje pieniędzy, ale nie chce powiedzieć żonie co się dzieje. Ula obawia się, że Lisiecki ma dawne długi i znów sprowadzi na siebie niebezpieczeństwo!

3/4
M jak miłość Artur
Instagram

To nie koniec sensacji, jakie czekają na widzów w nowym sezonie! Dramatyczne losy Izy i Marcina znów będą na pierwszym planie. Artur, który jest na wolności, będzie prześladował Lewińską. I zagrożenie z jego strony będzie realne. Psychopata zrobi wszystko, aby zemścić się na Marcinie i odzyskać Izę.

4/4

Na szczęście Iza może liczyć na wielkie wsparcie ze strony przyjaciół i rodziny. Para na chwilę odetchnie, kiedy okaże się, że Artur wyjechał z Polski. Niestety, to tylko część planu Skalskiego! Koniecznie obejrzyjcie wideo...

 

Więcej na temat M jak miłość