M jak miłość Iza i Marcin w łóżku
Mat. prasowe

Widzów „M jak miłość” w najbliższym czasie czekają dwa śluby! Oba mają się odbyć w Grabinie, ale dwoje nowożeńców zacznie spiskować. Marcin i Ula mają sekretny plan, który nie do końca może spodobać się ich partnerom. Przed ślubem z Izą Chodakowski przyjedzie do siedliska i poprosi, aby to ona zajęła się zorganizowaniem mu wymarzonego wesela.

To będzie niespodzianka dla Izy! Marcin nic nie będzie chciał zdradzić narzeczonej, ale sprawy przyjmą nieoczekiwany obrót i będzie zmuszony wszystko wyznać. Jak zareaguje jego przyszła żona? Ślub się odbędzie zgodnie z planem?

 

1/4
Mat. prasowe

Iza i Marcin bardzo długo czekali na to, aby w końcu być razem. Teraz nie zamierzają pozwolić, aby cokolwiek stanęło na drodze do ich szczęścia. Nawet obawa przed Arturem nie zmąci ich szczęścia. Marcin zrobi wszystko, aby jego narzeczona była szczęśliwa i cieszyła się tym wyjątkowym dniem.

2/4
M jak miłość Marcin oświadczy się
Mat. prasowe

W 1441 odcinku serialu Marcin i Iza pojadą na wycieczkę do Grabiny. Tam Chodakowski zdecyduje się odwiedzić siedlisko i poprosić Ulę, aby to ona zajęła się organizacją jego ślubu. W końcu ona sama teraz planuje też własny ślub i doskonale wie, o czym trzeba pamiętać w przedślubnej gorączce.

Zobacz także"Kamil odda serce Magdzie"? Szokujące teorie spiskowe widzów "M jak miłość"

3/4
M jak miłość Iza Szymek
Mat. prasowe

Po rozmowie z Ulą para zdecyduje się na romantyczny ślub w siedlisku w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Niestety nie będą świadomi, że Artur cały czas śledzi, co się dzieje w ich życiu i ma do zrealizowania sekretny plan! Co prawda Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość" potwierdził, że Marcin i Iza pobiorą się,  ale ten dzień będzie pełen niespodzianek. Nie koniecznie miłych...

4/4
M jak miłość Ula i Marcin
fot. MTL Maxfilm

Z kolei Tomasz Ciachorowski dodał tajemniczo w  "Kulisach M jak miłość":

Nie wiem, czy ten dzień, który dla Izy i Marcina miał być najpiękniejszym dniem w życiu, nie okaże się dla nich koszmarem... - powiedział aktor

Okazuje się, że nie tylko Artur zagraża związkowi pary. Tylko spójrzcie na zdjęcie Uli i Marcina. Iza chyba nie będzie zadowolona?

 

Więcej na temat M jak miłość