Magda i Kamil M jak Miłość
Instagram

Co stanie się z Magdą (Anną Muchą) w "M jak miłość"? Jedna z najlepszych przyjaciółek Kingi (Katarzyny Cichopek) walczy teraz o życie w szpitalu! Ukochana Budzyńskiego przez pomyłkę zażyła narkotyk w 1435. odcinku serialu. Jej organizm od razu zareagował na silną substancję, bo przypominamy, że Magda jest po przeszczepie serca! Czy Chodakowska będzie potrzebowała nowego organu? W sieci zaczęły pojawiać się różne teorie, w których widzowie ratują aktorkę! Niestety, aby ona przeżyła ktoś inny musi umrzeć. Jak potoczą się jej losy? Przeczytajcie!

1/4
M jak miłość, Magda wypadek
screenshot/mjakmilosc

Fani serialu "M jak miłość" nie wyobrażają sobie, aby Magda mogła umrzeć! Chodakowską poznaliśmy blisko 18 lat temu. Serial po jej odejściu zdecydowanie nie byłby taki sam. Widzowie zaczęli tworzyć możliwe scenariusze, aby uratować Magdę. Te bardzo szokują! 

 

2/4
M jak miłość, Magda wypadek
Instagram

Według widzów Kamil umrze na raka i swoje serce odda Magdzie. 

- Kamil umrze, a Magdzie potrzeby będzie przeszczep serca i dadzą jej serce Kamila.

- Kamil ma raka i umiera a Magda potrzebuje nowego serca... I po przeszczepie będzie mieć super wyniki i czas na dziecko.. Oprócz tego spadek Kamila będzie dla Madzi

- Kamil pewnie odda serce Magdzie a ta będzie szczęśliwie sobie żyła z Andrzejem - czytamy na forach.

Zobacz także: M jak miłość: Magda dowie się o romansie Anki i Budzyńskiego, a oni... zostaną rodzicami! 

3/4
M jak miłość, Magda wypadek
screenshot/mjakmilosc

Scenariusze widzów są bardzo ciekawe, jednak niestety mało prawdopodobne. Anna Mucha zdradziła na Instagramie, że nie umrze i wróci do swojego ukochanego Andrzeja!

Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie. Chyba, że mi serce pęknie... Ale o tym będzie w kolejnych odcinkach - napisała Anna. 

4/4
Kamil Bosak z pieskiem
Instagram

Jak czytamy w "Super Expressie" produkcja zapewnia fanów serialu, że Kamil (Marcin Bosak) pozostanie z nami na dłużej. Gryc pokona zatem raka i nikt nie musi umierać! 

W 1437. odcinku lekarze zapewnią Andrzeja (Krystiana Wieczorka), że jego ukochana wróci niedługo do domu. Podobno Budzyński zaproponuje Madzi ślub! Czy usłyszy "tak"? Na odpowiedź pozostaje czekać! 

 

Więcej na temat Anna Mucha M jak miłość