Marcin M jak miłość
Instagram
Seriale

Marcin i Jakub w „M jak miłość” założą wspólną firmę! Jak Iza zareaguje na ten biznes?

Marcin i Jakub obaj pozostaną bez pracy! To zmobilizuje ich do współpracy, ale biznes, który założą nie spodoba się Izie!

Marcin w „M jak miłość” od samego początku napotykał na problemy w firmie Krajewskiego. Co więcej nie dogadywał się z Leszkiem, a ich konflikt narastał. W końcu Chodakowski odejdzie z firmy i będzie przerażony brakiem planu na przyszłość! Jednak wtedy pojawi się zaskakująca propozycja od Jakuba Karskiego. Zaproponuje Marcinowi udział w biznesie, który z pewnością nie spodoba się Izie! O co chodzi?

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Marcin i Jakub zostaną wspólnikami?

W 1495 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 18 lutego, dojdzie do przypadkowego spotkania Marcina i Jakuba. Obaj ostatni raz rozmawiali ze sobą o sprawie Artura, ale teraz poruszą zupełnie inny temat! Karski zdecyduje się poinformować Chodakowskiego, że nie pracuje już w policji. Marcin będzie zaskoczony tą informacją, ale jeszcze bardziej propozycją, jaką otrzyma. Na jakich zasadach mieliliby razem pracować?

Okazuje się, że były policjant planuje otworzyć własny biznes i będzie to... agencja detektywistyczna, a o pomoc w założeniu firmy poprosi właśnie Chodakowskiego. Czy Marcin zgodzi się na taką współpracę? W końcu sam ukrywa, co się stało z Arturem, a co więcej wie, że Iza byłaby załamana. 

Wszystko wskazuje na to, że współpraca dojdzie do skutku, a rola Jakuba Karskiego znacznie się rozwinie. Już wcześniej pojawiały się informacje, że wątek "policjanta będzie kontynuowany!

Zobacz takżeZaskakujące wyniki sekcji zwłok Artura w "M jak miłość"! Czyje ciało naprawdę odnaleziono?

Jakub i Marcin jako wspólnicy? Trudno to sobie wyobrazić!

M jak miłość Jakub i Marcin
Instagram

Iza zgodzi się, aby Marcin pracował w tej branży? Przecież wie, że Chodakowski uwielbia pakować się w kłopoty!

M jak miłość Iza i Marcin
Instagram

 

 

M jak miłość, Artur w lesie
Mat. prasowe
Seriale
Zaskakujące wyniki sekcji zwłok Artura w "M jak miłość"! Czyje ciało naprawdę odnaleziono?
Zaskakujące wyniki sekcji zwłok Artura w "M jak miłość"! Czyje ciało naprawdę odnaleziono?

Historia Artura Skalskiego w „ M jak miłość ” jest coraz bardziej zaskakująca. Olek Chodakowski jest już na granicy wytrzymałości, bo zdaje sobie sprawę, z tego, że prawda o zabójstwie negatywnego bohatera serialu wkrótce wyjdzie na jaw i trafi za kratki. Będzie w szoku kiedy dowie się, że pojawił się nowy problem. Zwłoki, które odnalazła policja nie należą do Artura!

M jak miłość, Katarzyna Cichopek i Rafał Mroczek na planie serialu
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Piotrek zobaczy, jak Paweł próbuje pocałować Kingę! Jak zareaguje?
Szykuje się konflikt braci w "M jak miłość"?

Szykuje się konflikt braci w "M jak miłość"? Już 10 lutego fani będą mogli zobaczyć 1492 odcinek serialu, w którym znów nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji. W najnowszej odsłonie hitu Telewizyjnej Dwójki Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) przeżyją chwile grozy przez Lenkę (Marysia Głowacka), wezmą udział w wielkiej imprezie z gwiazdami, a na koniec związek Zduńskich zostanie wystawiony na poważną próbę! Piotrek wejdzie do pokoju, kiedy jego brat będzie przytulał się do jego żony!  Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"? Mamy zdjęcia i opis nowego odcinka!  Zobacz także:   Dramat w "M jak miłość"! Lilka zdecyduje się na aborcję? Czy to gwałciciel jest ojcem dziecka?!

Ole i Marcin w M jak miłość
Instagram
Newsy
Marcin w "M jak miłość" zostanie zamieszany w zabójstwo Artura?! Czarne chmury nad Chodakowskim
Jakub w "M jak miłość" zainteresuje się faktem, że Marcin przestał wypytywać o Artura. To wzbudzi podejrzenie policjanta. Co z tym zrobi?

W domu Chodakowskich w „ M jak miłość ” znów częstym gościem będzie Jakub Karski. W 1482. odcinku serialu dociekliwy policjant zainteresuje się faktem, że Marcin przestał wypytywać go o Artura. Jakub domyśli się, że Chodakowski musi coś wiedzieć na temat zaginięcia Skalskiego i postanowi dowiedzieć się, co ukrywa. Karski zacznie podejrzewać Marcina o zabójstwo Artura . Na jaki ślad wpadnie przez przypadek? Marcin w "M jak miłość" oskarżony o zabójstwo Artura? Do tej pory Marcin ciągle wypytywał Jakuba o Artura i widać było, że niepokoi się o Izę. Jednak wszystko się zmieniło i temat psychopaty ucichł, co zaniepokoi Karskiego. Przecież oficjalnie Artur nadal jest poszukiwany i nie wiadomo, co się z nim dzieje!  Tymczasem już cztery osoby znają prawdę! Jest to oczywiście Olek, który wyznał Marcinowi, co zrobił, Aneta i Iza! Policjant zacznie się domyślać, że Marcin wie coś na temat Artura. Wyjaśnij mi, bo czegoś tu nie rozumiem. Kiedyś co drugi dzień dzwoniłeś i pytałeś o Artura. A teraz nic, zero telefonów, zero pytań, cisza... - w końcu otwarcie zapyta Chodakowskiego w 1482. odcinku serialu. Marcin zaskoczony tym pytaniem, szczerze wyzna: A ile można to wałkować? Kiedyś trzeba odpuścić i założyć, że sprawa umarła śmiercią naturalną - powie Marcin. Jednak jego odpowiedź jeszcze bardziej zainteresuje policjanta, który już teraz będzie pewien, że Chodakowscy coś ukrywają. Marcin trafi na listę podejrzanych w sprawie zaginięcia Artura?  Szczęście rodziny Izy i Marcina znów zostanie zaburzone! Olek pozwoli, aby to Marcin odpowiedział za zabójstwo Artura?  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner