Małgorzata Socha
East News

Małgorzata Socha dołączyła do obsady hitowego serialu TVP! Aktorka pokazała zdjęcia z planu

Małgorzata Socha
East News

Małgorzata Socha rozpoczęła pracę na planie wielkiego hitu TVP! Aktorka podczas relacji na InstaStories opublikowała zdradziła, w jakiej produkcji już wkrótce ją zobaczymy, a w nowym wpisie na portalu społecznościowym przyznała, że spełniło się jej wielkie marzenie. Zobaczcie, w którym serialu wystapi Małgorzata Socha!

Małgorzata Socha w serialu TVP

Małgorzata Socha już od kilku lat występuje w dwóch uwielbianych przez widów serialach: "Przyjaciółki w Polsacie i "Na Wspólnej" w TVN, a ostatnio możemy oglądać ją w "BrzydUli" w TVN7. Teraz okazuje się, że aktorka dołączyła również do obsady kolejnego hitu. Tym razem gwiazda zagra w serialu TVP "Stulecie Winnych"! Małgorzata Socha rozpoczęła już pracę na planie produkcji i pokazała, jak będzie wyglądać jej bohaterka. Aktorka zagra Lady Makbet!

Chyba każda aktorka marzy o tym, żeby zagrać Lady Makbet i żeby zagrać w produkcji kostiumowej - a mi udało się spełnić oba marzenia 🤪😊 #stuleciewinnych- napisała na Instagramie.

Podczas relacji na InstaStories Małgorzata Socha pokazała, jak wygląda praca na planie trzeciej serii "Stulecia Winnych". Portal wirtualnemedia.pl informował ostatnio, że serial pojawi się na antenie Telewizyjnej Jedynki na przełomie lutego i marca. 

Przypominamy, że producenci "Stulecia Winnych" zdradzili również, że w nowych odcinkach zobaczymy także Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.

Zobaczcie, jak w serialu będzie prezentować się Małgorzata Socha!

Zobacz także: Pandemia im nie przeszkodziła! Wieniawa, Socha, Rozenek... W 2020 roku te gwiazdy zarobiły fortunę! Ile?

Małgorzata Socha dołączyła do obsady serialu "Stulecie Winnych".

Małgorzata Socha na planie serialu Stulecie Winnych
Instagram

Aktorka wystąpi w 3. sezonie serialu.

 

 

 

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43