Małgorzata Ostrowska-Królikowska po śmierci męża, Pawła Królikowskiego na jakiś czas wycofała się z show-biznesu. Ten czas aktorka poświęciła najbliższym, co widać było na jej Instagramie. W lutym minie rok od śmierci Pawła Królikowskiego, a Małgorzata Ostrowska wróciła już do pracy i jeszcze w tym roku zobaczymy gwiazdę serialu „Klan” w innym hicie TVP - „Stulecie Winnych”! Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła!

Reklama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zagra w serialu "Stulecie Winnych"

Niedawno Telewizja Polska poinformowała, że powstanie kolejny sezon serialu "Stulecie Winnych" opowiadającego historię rodziny z Brwinowa. W kolejnym sezonie w serialu pojawią się dwie nowe twarze:

W #3sezon #stuleciewinnych wystąpią # malgorzataostrowskakrolikowska i # filipgurłacz ???? #noweodcinki w tym roku w #tvp1 ???? - czytamy na oficjalnej stronie serialu.

Fani serialu "Stulecie Winnych" nie kryją radości, że do obsady dołączą dwa tak gorące nazwiska. Niestety nie ma jeszcze konkretnej daty emisji nowych odcinków z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską w roli Klimkiewiczowej.

Ooo w Stuleciu Pani będzie, świetna wiadomość.

Pięknie Pani Małgosiu ???? Super !!! Będą kolejne odcinki "Stulecia winnych"? Uwielbiam ten serial ❤️ Jest najlepszy ????

Pani Małgosiu mistrzowska stylizacja.

Tylko spójrzcie, jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska będzie wyglądała w serialu "Stulecie Winnych"!

Zobacz także: Kiedy nowe odcinki "Stulecia winnych"? Hitowa produkcja zastąpi inny serial!

Zobacz także

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski uchodzili za bardzo udane małżeństwo.

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama