Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Schejbal, Weronika Rosati

Magda Schejbal w "Na dobre i na złe"! Wiemy, kiedy pojawi się na ekranie. Pokonała Rosati i Żmudę-Trzebiatowską?

Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Schejbal, Weronika Rosati

Magdalena Schejbal zagra w serialu "Na dobre i na złe"! Jednak jak napisał "Fakt" podobno stoczyła walkę o rolę z Weroniką Rosati i Martą Żmuda-Trzebiatowską. Podobno Żmuda-Trzebiatowska była za delikatna do roli, a Weronika Rosati miała zbyt wygórowane warunki finansowe, dlatego ostatecznie nie dostała roli.

Zażądała zbyt wysokiej pensji i chciała, by praca całej ekipy była dostosowana do jej harmonogramu. Twierdzi, że jest rozchwytywana i ma wiele innych zobowiązań – mówi "Faktowi" osoba z produkcji serialu.

Jaka jest prawda?

Jest prawdą, że Magdalena Schejbal wcieli się w postać siostry Hany Goldberg, którą gra Kamilla Baar w "Na dobre i na złe". Postać Schejbal pojawi się w serialu pod koniec grudnia - mówi Party.pl Karolina Baranowska z PR serialu "Na dobre i na złe".

Co na to wszystko Weronika Rosati? Już dawno napisała, jak tylko rozpisywano się, że walczy o rolę z Martą Żmudą-Trzebiatowską, że nic nie wie, aby miała się ubiegać o rolę w "Na dobre i na złe" i zdementowała plotki.

Chyba przegapiłam casting ;) #dementi #czyktossprawdzainformacje #martabierzterole #fake #bzdurypiszą - czytamy na Facebooku Weroniki Rosati.

Podobno pytania kiedy zobaczymy Martę Żmudę-Trzebiatowską w "Na dobre i na złe" powracają regularnie od dwóch lat. Czy Marta chciałaby grać razem ze swoim mężem Kamilem Kulą w serialu o lekarzach z Leśnej Góry? Na to pytanie nigdy nie udzieliła odpowiedzi.

Wygląda na to, że rola czekała na Magdę Schejbal i nikt się o nią nie bił. Pozostaje nam czekać do grudnia na pierwsze odcinki z Schejbal.

Zobacz także: Schejbal po skandalu z Polsatem żyła nadzieją. Codziennie powtarzała te same formułki

 

Magdalenę Schejbal zobaczymy w "Na dobre i na złe" w grudniu.

Magdalane Schejbal w czarnym kapeluszu, futrze, spódnicy w kratkę i z kwiatami
WBF

 

Weronika Rosati nigdy nie startowała do roli w "Na dobre i na złe".

Weronika Rosati w czarnej sukience i szpilkach
Ons.pl

 

Marta Żmuda-Trzebiatowska raczej też nie startowała do roli w serialu, w którym gra jej mąż Kamil Kula.

Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem
East News

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23