Magda i Kamil M jak Miłość
Instagram

Powrót Kamila do „M jak miłość” wiele namieszał w relacji Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Co prawda Chodakowska nadal kocha partnera, ale z dawną miłością łączy ją wspólna przeszłość, o której nie może i nie chce zapomnieć. W 1442. odcinku, który zobaczymy 6 maja, prawnik zobaczy swoją ukochana w ramionach Kamila. Mężczyzna będzie czule przytulał i pocieszał Magdę w szpitalnej sali. Wtedy Budzyński zda sobie sprawę, że Gryc jest realnym zagrożeniem dla jego związku. Jak wytłumaczy się z tego Magda?

Zobacz takżeKolejny ślub w "M jak miłość"? Magda i Andrzej staną na ślubnym kobiercu?

1/4
M jak miłość, Magda wypadek
Instagram

Magda i Kamil z "M jak miłość" wrócą do siebie?

Wraz z pojawieniem się Kamila w poukładanym życiu Magdy wiele się zmieniło. Na myśl o dawnym kochanku Chodakowska sama do siebie się uśmiecha i mile wspomina ich relację z czasów studenckich. Po tym, jak Magda była bliska śmierci po zażyciu narkotyków, Gryc zrozumiał, że chce spędzić z nią ostatnie miesiące życia.

2/4
Andrzej z M jak miłość

Kiedy kobieta zaczęła wracać do zdrowia, dawny kochanek coraz częściej niby w żartach dawał jej do zrozumienia, że mu na niej zależy. Nawet oświadczył się, ale Chodakowska uznała to za żart. Magda nie widzi, tego jak bardzo Kamilowi na niej zależy. Ale Andrzej już tak...

3/4
Magda i Kamil w M jak miłość na randce
MTL Maxfilm

W końcu Magda będzie musiała zdecydować, czy chce być z Andrzejem, czy wrócić do Kamila. W 1442. odcinku serialu Chodakowska przeprowadzi poważną rozmowę z dawnym chłopakiem. Da mu do zrozumienia, że poważnie myśli tylko o Andrzeju!

Gdyby coś, cokolwiek, nie pasowało ci w życiu, to ja jestem gotów być z tobą i pomóc ci w każdej sprawie - powie na koniec Gryc.

4/4
Magda i Kamil w M jak miłość
MTL Maxfilm

Dopiero po tych słowach Magda zrozumie, że uczucia Kamila są prawdziwe. Jednak jasno postawi sprawę i powie, że ich relacja to już przeszłość. Teraz mogą być tylko przyjaciółmi. Na koniec szczerej i wzruszającej rozmowy Chodakowska czule przytuli Kamila, czego świadkiem będzie Andrzej. Madzia przeprosi prawnika za tę chwilę słabości, ale niepokój o ich relację w Budzyńskim pozostanie! Czy Kamil da za wygraną i zrezygnuje z prób odzyskania Magdy?

 

Więcej na temat M jak miłość