Magda i Kamil M jak Miłość
Instagram
Seriale

Magda zostawi Andrzeja i wróci do Kamila?! Nieoczekiwany zwrot akcji w " M jak miłość"!

Magda zostawi Andrzeja i wróci do Kamila?! Nieoczekiwany zwrot akcji w " M jak miłość"!

Powrót Kamila do „M jak miłość” wiele namieszał w relacji Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Co prawda Chodakowska nadal kocha partnera, ale z dawną miłością łączy ją wspólna przeszłość, o której nie może i nie chce zapomnieć. W 1442. odcinku, który zobaczymy 6 maja, prawnik zobaczy swoją ukochana w ramionach Kamila. Mężczyzna będzie czule przytulał i pocieszał Magdę w szpitalnej sali. Wtedy Budzyński zda sobie sprawę, że Gryc jest realnym zagrożeniem dla jego związku. Jak wytłumaczy się z tego Magda?

Zobacz takżeKolejny ślub w "M jak miłość"? Magda i Andrzej staną na ślubnym kobiercu?

Iga Krefft
instagram
Seriale
Iga Krefft odchodzi z "M jak miłość"?!
Jej postać wyjedzie do Australii?

Wątek Uli w "M jak miłość" cały czas się rozrasta. Jeszcze niedawno postać grana przez Igę Krefft miała stanąć na ślubnym kobiercu z Jankiem (Tomas Kollarik). Niestety, w jej życiu pojawił się Bartek (Arkadiusz Smoleński), dla którego dziewczyna straciła głowę. Ula nie bała się nawet jego kryminalnej przeszłości. Ostatnio wydawało się, że dla tej pary znowu zaświeciło słońce. Czy jest więc możliwe, że Iga Krefft i jej wątek znikną z "M jak miłość"? Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się, co zdradziła nam aktorka.    Zobacz także:  Powoli ogranicza zawodowe obowiązki... Katarzyna Cichopek odejdzie z "M jak miłość"?!   Iga Krefft już od kilkunastu lat wciela się w postać Uli   Jej wątek zniknie z "M jak miłość"?

Katarzyna Cichopek  ma krótkie włosy
ONS.pl
Seriale
Tego Kasia Cichopek nie chciałaby zagrać w "M jak miłość"! Aktorka apeluje do scenarzystów
Tego Kasia Cichopek nie chciałaby zagrać w "M jak miłość"! Aktorka apeluje do scenarzystów

Kasia Cichopek z serialem "M jak miłość" związana jest od 19 lat. Widzowie bardzo lubią postać graną przez aktorkę, lecz czy w najbliższym czasie serialowa Kinga Zduńska będzie miała pod górkę? Żona Marcina Hakiela apeluje do scenarzystów, aby nie zmienili wątku ukochanej Piotrka Zduńskiego! Czego nie chce Kasia Cichopek? Zobaczcie! 

Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram
Seriale
Bartek pożegnał się z "M jak miłość"! Kolejne zmiany na planie serialu
Bartek pożegnał się z "M jak miłość"! Kolejne zmiany na planie serialu

Bartek pożegnał się z „ M jak miłość ”! Czy to oznacza, że kolejna gwiazda odchodzi z serialu? Na szczęście pożegnanie dotyczyło zakończenia zdjęć do nowego sezonu i teraz aktorzy mają zasłużone wakacje! Razem z Arkadiuszem Smoleńskim z widzami pożegnał się też Jakub Kucner i Tomas Kollarik. Aktorzy zdradzili, co czeka ich bohaterów po wakacjach! Okazuje się, że w „M jak miłość” znów będzie gorąco! Janek zostanie postrzelony, a Rafał będzie musiał się zmierzyć z kolejnym dramatem! W jaki sposób Bartek pożegnał się z "M jak miłość"? Zdjęcia na planie "Emki" powoli dobiegają końca. Kolejni aktorzy żegnają się przed wakacyjną przerwą. Na urlop wybrała się Iga Krefft, Barbara Wypych, a teraz do tego grona dołączył Arkadiusz Smoleński i Jakub Kucner: - Dzisiaj ostatni dzień na planie przed przerwą wakacyjną - powiedział Bartek z "M jak miłość". - Ale na planie! - dodali Kucner i Kollarik, aby nie było wątpliwości. Ostatnie sceny, jakie kręcili aktorzy, dotyczą dramatycznych wydarzeń, które zobaczymy w nowym sezonie. Ewa Kasprzyk opublikowała zdjęcia nieprzytomnego Janka , który z raną postrzałową leży w szpitalu. Z kolei na zdjęciu opublikowanym przez Jakuba Kucnera widać, że losy Uli i Bartka znów będą połączone z Sonią, Sobańską, Rafałem i Jankiem. Były Mister Polski zdradził na Instagramie, że wraca na plan 20 sierpnia.  Jak potoczą się losy Rafała granego przez Jakuba Kucnera w "M jak miłość"? Nowy policjant Rafał, który dołączył do ekipy na posterunku w Lipnicy, początkowo był postacią drugoplanową. Scenarzyści szybko rozwinęli jego wątek. Okazało się, że mężczyzna pochodzi z tej okolicy, jednak nie utrzymuje kontaktu z rodziną. Jego matka popełniła samobójstwo, o co...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner