Małgorzata Pieńkowska, Kacper Kuszewski, Dominika Ostałowska, M jak Miłość
MTL Maxfilm

"M jak miłość" znika z telewizji! Kiedy nie zobaczymy nowych odcinków serialu?

Małgorzata Pieńkowska, Kacper Kuszewski, Dominika Ostałowska, M jak Miłość
MTL Maxfilm

 

Smutna wiadomość dla fanów serialu "M jak miłość". Nowy sezon dopiero się zaczyna, a już 11 września nie zobaczymy go na antenie TVP 2. Dlaczego? Wszystko ze względu na towarzyski mecz Polska-Irlandia, który zacznie się o godzinie 20:30 (odbędzie się we Wrocławiu) i będzie transmitowany na antenie TVP1. Nic dziwnego, że TVP podjął taką decyzję - zagorzałym fanom "M jak miłość", którzy jednocześnie fascynują się piłką nożną, ciężko byłoby się zdecydować na to, co oglądać! ;)

 

Zobacz także: Gwiazdy "M jak miłość" błyszczały na ramówce TVP, ale która wyglądała najlepiej? Głosujcie w naszym PLEBISCYCIE!

 

Co obejrzeć zamiast "M jak miłość"?

Co zatem będzie emitowane w czasie meczu na antenie TVP2? O godzinie 20:10 zobaczymy tradycyjnie serial "Barwy szczęścia", potem kulisy "Barw szczęścia", a o godzinie 20:50 będziecie mogli obejrzeć "Bardzo grzeczne dziewczyny". Jest to dramat obyczajowy. Przyjaciółki Lilly i Gerri mieszkają w Nowym Jorku. Wybierają się na studia, a to ich ostatnie lato przed wyjazdem. Planują więc zrobić coś szalonego. Ich przyjaźń wystawiona będzie na ciężką próbę. 

 

Co będzie oglądać 11 września? Zdecydujecie się towarzyski mecz Polska - Irlandia czy jednak zostaniecie przy "Barwach szczęścia", a potem zobaczycie "Bardzo grzeczne dziewczyny"?

 

Zobacz też: Jak naprawdę wygląda atmosfera na planie "M jak Miłość"? Teresa Lipowska wie to najlepiej! Czy jest tak źle jak mówili koledzy?

 

Więcej tutaj: Jak zmienili się aktorzy M jak miłość?

 

"M jak miłość" - oglądacie nowy sezon?

Iga Krefft, M jak Miłość
East News

 

Czeka nas krótka przerwa. 11 września nie zobaczymy nowego odcinka.

M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu
MTL Maxfilm

 

Ta zmiana związana jest z meczem Polska-Irlandia.

Lewandowski, Krychowiak czy Grosicki? Który piłkarz nie zagra w najbliższych meczach reprezentacji?
Instagram

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13