Co z Izą? Wypadek Izy M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje? M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje? M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje? M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
Co z Izą? Wypadek Izy
Wiemy, co się wydarzy!
1/6
Co z Izą? Wypadek Izy

 

Już w najbliższych odcinkach "M jak miłość" Iza będzie starała się uwolnić od szalonego Artura! We wtorkowym odcinku, 18 września, Skalska skontaktuje się z Marcinem i powie mu, że jej mąż chce wywieźć ją i Maję do Niemiec! W trakcie wydarzy się dramatyczny wypadek, w wyniku którego Iza... zaginie! Poznajcie szczegóły!

 

Zobacz także: Marcin odnajdzie Izę! Czy będą razem? Zobacz zwiastun "M jak miłość"

 

2/6
M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

 

W kolejny wtorek Skalski odkryje, że jego żona nadal kontaktuje się z Marcinem (Mikołaj Roznerski)... i od razu wybuchnie gniewem. Artur postanowi w końcu wywieźć rodzinę do Niemiec - tak, by Chodakowski nie mógł już ich odszukać. I choć Iza spróbuje wymknąć się z leśniczówki i uciec, szybko nad nią „zapanuje”.


- Mała zmiana planów... Wyjeżdżamy. Oboje. Zaraz!
- To może wezmę jeszcze Maję na spacer? Łatwiej potem zaśnie, to długa trasa…
- Nic już nie mów, kochanie… Twoje kłamstwa zawsze nam wszystko psują!

3/6
M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

 

W drodze Skalska na chwilę wyrwie się jednak spod kontroli męża i zadzwoni do Marcina - z aparatu, który pożyczy od spotkanej przypadkiem kobiety.


- Artur znalazł telefon, jest wściekły, jesteśmy w drodze do Hanoweru... Tylko tyle wiem…


A na kolejnym postoju... dziewczyna ukradnie auto Skalskiego i w końcu ucieknie! Iza będzie miała tylko kilka minut przewagi, bo Artur od razu ruszy za nią w pościg – tym razem na motorze.


- Zapłacę ile chcesz, tylko zabierz mnie na polską granicę, na trasę na Poznań!


A w drodze Skalską znów dopadnie pech...

4/6
M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

 

Kierowca auta jadącego z naprzeciwka zasłabnie i nagle skręci na niewłaściwy pas. A Iza, by uniknąć zderzenia, odbije w bok i… wpadnie do rzeki! Świadkowie od razu ruszą na pomoc i w ciągu kilku minut wyciągną z samochodu Maję. Skalską porwie jednak rzeka... A gdy na miejsce dotrze w końcu Artur, ratownicy stracą już nadzieję na odnalezienie dziewczyny żywej.


Maja – na szczęście – wyjdzie z wypadku bez szwanku.


- Wygląda na to, że dziecku nic się nie stało, jest tylko trochę przestraszone… Ale i tak musimy pojechać z nią do szpitala, zrobić dokładniejsze badania. Powinien pan pojechać z nami. Płetwonurkowie są już w drodze…

5/6
M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

 

Chwilę później na miejscu pojawi się za to Marcin… I gdy usłyszy o wypadku od świadków, szybko zrozumie, że ofiarą była Iza.


- Ludziom udało się dziecko wyciągnąć, ale ją zabrała rzeka. W tym miejscu są straszne wiry, dziewczyna od razu zniknęła pod wodą... Boże… taka śliczna, młoda, ciemne włosy…


Chodakowski pojedzie w końcu do lokalnego szpitala – licząc na to, że właśnie tam ratownicy zabrali Maję. A gdy trafi na Skalskiego, ten od razu go zaatakuje.


- To wszystko twoja wina! Gdyby nie ty… Przyjrzyj się dobrze swojej córce, bo nigdy więcej jej nie zobaczysz... Nigdy, rozumiesz?! Zabiłeś ją… Zabiłeś Izę!


Artur rzuci rywalowi wściekłe spojrzenie – gotów wywieźć małą nawet na drugi koniec świata.

6/6
M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

 

Chwilę później, gdy Skalski będzie rozmawiał z lekarką, Maja zostanie jednak na chwilę sama... A wtedy Marcin wykorzysta okazję - i spróbuje wykraść córkę ze szpitala! Czy tym razem dopisze mu szczęście?


Emisja odcinka numer 1382 już 18 września o godz. 20:55 w TVP 2! 

Więcej na temat M jak miłość