M jak miłość odc 1291 M jak miłość odc 1292 M jak miłość odc 1291 M jak miłość odc 1291 M jak miłość odc 1292
M jak miłość odc 1291
Co wydarzy się w M jak miłość? Zobacz opis i zdjęcia!
1/7
M jak miłość odc 1291

Nowa gwiazda, dramat Mostowiaków – zapraszamy na premierowe odcinki „M jak Miłość”… Co tym razem wydarzy się w serialu? Emisja odcinków 1291-1292 3 i 4 kwietnia w TVP2 o 20.40.

Ewę (Dominika Kluźniak) i Marka (Kacper Kuszewski) czeka rodzinna tragedia: poronienie. Mostowiakowa, załamana, od razu wypisze się ze szpitala i ucieknie do Grabiny, by w domu ukryć się przed całym światem… Barbara (Teresa Lipowska), widząc jej rozpacz, wyzna synowej, że ona również utraciła kiedyś dziecko…

Zobacz także: Asia i Tomek szykują się do ślubu, a co u innych bohaterów "M jak miłość"? FOTOSTORY

2/7
M jak miłość odc 1292

Tymczasem Marcin (Mikołaj Roznerski) zatrudni w końcu nową opiekunkę dla Szymka: Paulinę. Dziewczyna odpowie na ogłoszenie, które zamieści Chodakowski i od razu podbije serce juniora… oraz jego taty. A do obsady serialu dołączy wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów – Julita „Jula” Fabiszewska!

3/7
M jak miłość odc 1291

Emocji nie zabraknie też w życiu Olka (Maurycy Popiel) i Magdy (Anna Mucha). Chodakowski wróci co prawda do Polski… ale jego żona wcale nie będzie dzięki temu szczęśliwa. I od razu wyczuje, że ukochany coś przed nią ukrywa. 

4/7
M jak miłość odc 1291

A Budzyński (Krystian Wieczorek) – w tajemnicy - spotka się z chłopakiem i zażąda, by dokonał wyboru: albo rodzina, albo kochanka! Prawnik zagrozi, że jeśli Olek nie zakończy romansu, odda w końcu Magdzie list, który zostawiła w kancelarii Aneta (Ilona Lewandowska).

5/7
M jak miłość odc 1292

Następnego dnia prawdę o romansie Chodakowskiego pozna za to Marcin - i nie będzie dla brata zbyt miły.


- Człowieku, co z tobą? Czy ty już całkiem zwariowałeś? Masz taką fajną rodzinę i chcesz to wszystko rozpieprzyć?!

6/7
M jak miłość odc 1291

Z kolei Paweł (Rafał Mroczek) znów wda się w awanturę z Kacprem (Patryk Pietrzak). Julka (Joanna Kuberska) wyzna Zduńskiemu, że „były” wciąż ją nachodzi i nie chce wyprowadzić się z mieszkania. A szef od razu zaproponuje jej pomoc – i w końcu wyrzuci chłopaka na ulicę.

- Co pan robi?!
- Pomagam ci w przeprowadzce.(…) Pożegnaj się z Julką i spieprzaj!

7/7
M jak miłość odc 1291

A w finale: dobre wiadomości od małego Kuby (Adam Tomaszewski)! Glińska (Hanna Kochańska) przeniesie się w końcu z synem do Warszawy i zacznie pracę w kancelarii – jako sprzątaczka. A Zduńscy pomogą im urządzić nowe mieszkanie... Ale czy na tym problemy rodziny się zakończą?

Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!