M jak miłość odc. 1272 M jak miłość odc. 1272 M jak miłość odc. 1272 M jak miłość odc. 1272 M jak miłość odc. 1272
M jak miłość odc. 1272
1/11
M jak miłość odc. 1272

Nowa bohaterka, miłosna tajemnica i oszustwo – zapraszamy na kolejne spotkanie z „M jak Miłość”! Co tym razem zobaczymy w serialu?

Przede wszystkim, w Grabinie pojawi się tajemnicza blondynka… Elżbieta (w tej roli: Anna Sarna) – dziewczyna, której przed laty oddał serce Andrzejek (Tomasz Oświeciński)! Czy będzie chciała odbić pana młodego sprzed ołtarza?

Zapraszamy na serialowe fotostory z 1272-1273 odcinków serialu (emisja 24 i 30 stycznia o 20.40 w TVP2).

Zobacz także: Kochanie czy... rozczarowanie? W "M jak miłość" same dylematy! FOTOSTORY

2/11
M jak miłość odc. 1272

Co wydarzy się, gdy dawna ukochana odwiedzi siłacza… tuż przed jego ślubem?

3/11
M jak miłość odc. 1272

W premierowych odcinkach problemy czekają również Pawła (Rafał Mroczek). Chłopak, który ukradł mu portfel – Kacper (Patryk Pietrzak) - korzystając z jego dokumentów weźmie kilka pożyczek i zacznie szastać pieniędzmi… A wierzyciele zażądają spłaty długów od Zduńskiego! 

- Termin minął trzy dni temu. Nie odpowiada pan na nasze telefony, nie odpisuje na maile... 
- Trochę się martwimy… 
- Ma pan czas do piątku. 
- A potem przestanie być miło!

4/11
M jak miłość odc. 1272

Paweł, zdenerwowany, od razu poprosi o pomoc policję. Jednak złodziej nadal będzie żył na jego koszt – świetnie się przy tym bawiąc. 

- Zgłosiłem utratę dowodu osobistego, a dziś jakichś dwóch gości straszyło mnie, że mam czas do piątku, żeby im oddać kasę… Jaką kasę, pytam? Niczego od nikogo nie pożyczałem!
- Proponuję panu zgłosić teraz zawiadomienie o usiłowaniu wyłudzenia. To jest przestępstwo. Z doświadczenia wiem, że tacy goście sami panu nie odpuszczą...

5/11
M jak miłość odc. 1272

Ula (Iga Krefft) przyłapie Janka (Tomáš Kollárik) na… flirtowaniu z Justyną (Olga Kalicka)! Górska zajrzy na komisariat i spróbuje namówić policjanta, by kolejny raz odwiedził ją w domu. - Liczyłam, że przyjedzie pan na inspekcję… mojego ogródka! Musi pan dbać o bezpieczeństwo obywateli, prawda?

6/11
M jak miłość odc. 1272

Ula, widząc rywalkę w akcji, pośle ukochanemu lodowate spojrzenie: 

- I co my tu mamy... lekcję flirtu? Trafiłeś na mistrzynię i możesz się wiele nauczyć...

7/11
M jak miłość odc. 1272

Z kolei Darek (Marcel Sabat) ostrzeże Natalię (Marcjanna Lelek), by uważała na... jego własną matkę! Bo Katarzyna Maj (Grażyna Strachota) może zatruć jej i Frankowi (Piotr Nerlewski) życie. 

- To nie jest zła kobieta, tylko... cholernie zaborcza! Po prostu tak już ma... Ustawia wszystko i wszystkich według swoich zasad, pod siebie... Moja matka naprawdę kocha Hanię i to jest bezdyskusyjne, ale... dla dobra dziecka i nas wszystkich, powinniście ustalić pewne zasady. I konsekwentnie się ich trzymać!

8/11
M jak miłość odc. 1272

A w finale… mecz, w którym nagrodą może być serce Magdy (Anna Mucha)! Mały Maciek (Franciszek Przanowski) poprosi Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), by na jeden dzień został trenerem jego drużyny. A prawnik spełni jego prośbę bez wahania – gotów kolejny raz zastąpić wiecznie nieobecnego Olka (Maurycy Popiel)...

9/11
M jak miłość odc. 1272

Chodakowska – widząc, jak szczęśliwy jest Maciek dzięki nowemu „wujkowi” – będzie zachwycona. A Budzyński rzuci tylko: 

10/11
M jak miłość odc. 1272

- Młody chce mieć konkretne wsparcie. I ja doskonale to rozumiem. Sam wychowałem się bez ojca... I wiem, jak powinno być. Albo raczej: jak bym chciał, żeby było…

11/11
M jak miłość odc. 1272

Tymczasem Monika (Anna Wendzikowska) od razu zauważy, że przyjaźń Magdy z szefem się zacieśnia...

- Nie da się ukryć, że między wami aż iskrzy... Elektryka, że hej!

Czy w końcu nastąpi „krótkie spięcie” - i zobaczymy na ekranie kolejny romans? Ciekawych zapraszamy do TVP2!

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale