M jak Miłość M jak Miłość M jak Miłość M jak Miłość M jak Miłość
M jak Miłość
1/6
M jak Miłość
Samotność, strach i bezsenne noce – Maria (Małgorzata Pieńkowska) płaci wysoką cenę za romans z Bilskim (Zbigniew Stryj). A wkrótce czekają ją kolejne problemy. Zapraszamy na 1243 odcinek „M jak Miłość” i serialowe fotostory z odcinka.
Emisja 4 października na TVP2 o 20.40
2/6
M jak Miłość

W najbliższy wtorek Rogowska zgodzi się na spotkanie z Robertem, choć Artur (Robert Moskwa) spróbuje przekonać ją, by trzymała się od byłego partnera z daleka – dla własnego bezpieczeństwa.

3/6
M jak Miłość

- Nie idź tam, proszę... Robertowi już nie pomożesz, a sobie możesz zaszkodzić! Nie jesteś mu nic winna. I przepraszam, że to mówię, ale... to chore, że czujesz się za tego człowieka odpowiedzialna!

4/6
M jak Miłość
Podczas widzenia w areszcie Maria oznajmi w końcu Bilskiemu, że... zrywa ich związek!
- Chcę być z tobą uczciwa, Robert. Życzę ci jak najlepiej, ale nie chcę, żebyś robił sobie nadzieję…To koniec. Tym razem już na zawsze…
- Chcesz tak po prostu przekreślić to wszystko, co było między nami? Nie zgadzam się na to, słyszysz?! Ode mnie się tak po prostu nie odchodzi…
5/6
M jak Miłość

W głosie biznesmena od razu pojawi się groźny ton… a Rogowska, przestraszona, tuż po wyjściu z aresztu skontaktuje się z Budzyńskim. I w tajemnicy przekaże mu pendrive, który Bilski ukrył w jej domu zanim zatrzymała go policja.

6/6
M jak Miłość
Prawnik szybko zorientuje się, że zapisane na urządzeniu dane to dowód na to, że Robert prał brudne pieniądze. I da szwagierce tylko jedną radę:
- To wygląda naprawdę niepokojąco… Powinnaś zerwać z tym człowiekiem kontakt, tak uważam!
Ale czy to wystarczy, by Maria wykreśliła Bilskiego ze swojego życia? Odpowiedź wkrótce…
A emisja odcinka numer 1243 już 4 października – lepiej nie przegapić ani sekundy!
Więcej na temat M jak miłość polskie seriale