M jak miłość odc. 1278 M jak miłość odc. 1278 M jak miłość odc. 1278 M jak miłość odc. 1278 M jak miłość odc. 1278
M jak miłość odc. 1278
1/11
M jak miłość odc. 1278

Zapraszamy na kolejny tydzień z „M jak Miłość”. Co tym razem wydarzy się w serialu? Emisja odcinków 1277-1278 13 i 14 lutego w TVP2 o 20.40.

Czytaj nasze fotostory.

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) wpadną przypadkiem na Jacka (Jan Wieczorkowski) - a biznesmen spróbuje przeprosić ich za swoje zachowanie na imieninach u Agnieszki. 

Zobacz także: Bójka o Asię?! Co wydarzy się w "M jak miłość"? FOTOSTORY

2/11
M jak miłość odc. 1278

- Ostatnio średnio szło mi w interesach, kilka projektów nie wypaliło… I wiecie, jak to jest: życie pod presją, stres, alkohol… I to właśnie z tego powodu doszło do tego żałosnego incydentu! 

 Okay, byłeś pijany, zdarza się… Ale tu chodzi o coś innego. I dobrze wiesz, o czym mówię! 
- Tak, wiem... Nie byłem wobec ciebie lojalny. I paskudnie się z tym czuję. Przyjaciołom nie wykręca się takich numerów…

3/11
M jak miłość odc. 1278

Kilka godzin później młoda para wybierze się za to do Grabiny i poprosi Ulę (Iga Krefft), by... urządziła ich wesele – w ekspresowym tempie. 

- Mamy sprawę… chcemy tu u was, w siedlisku zrobić przyjęcie weselne! Możliwie jak najszybciej... 
- Pewnie! Kiedy? Jutro, pojutrze? 

- Od tej soboty za trzy tygodnie. 
- Mówisz... serio?
- Jak najbardziej. A ty? Dasz radę wszystko zorganizować? 

4/11
M jak miłość odc. 1278

Ula wpisze termin do grafiku – i od razu zacznie działać. Wcześniej czeka ją jednak kolejne, trudne zadanie: próba pogodzenia Marzenki (Olga Szomańska) z jej niedoszłym mężem. 

5/11
M jak miłość odc. 1278

Mostowiakówna poprosi dziewczynę, by zgodziła się na powrót Andrzejka (Tomasz Oświeciński) do siedliska. 

- Rozumiem, co czujesz i nie zrobię niczego wbrew twojej woli! Ale przemyśl to jeszcze, bardzo cię proszę…

A Laskowska w końcu wybuchnie. 
 

6/11
M jak miłość odc. 1278

- Ale ja non-stop o tym myślę, o niczym innym nie mogę myśleć! Na przykład o tym, jak bardzo zostałam upokorzona przed moją rodziną! 

7/11
M jak miłość odc. 1278

Ale to nawet w połowie tak nie boli, jak to, że moje zaufanie, wszystkie moje uczucia... zostały przez Andrzejka tak potwornie… zbrukane! 

8/11
M jak miłość odc. 1278

Tymczasem związek Uli z Jankiem (Tomáš Kollárik) też będzie daleki od ideału. Policjant zaprosi co prawda dziewczynę na randkę, ale w kawiarni oboje spotkają Justynę (Olga Kalicka) – i romantyczny nastrój zniknie.

 
9/11
M jak miłość odc. 1278

A chwilę później... Górska padnie ofiarą złodzieja! Bandyta wyrwie nauczycielce torebkę i zacznie uciekać. A Morawski od razu rzuci się za nim w pogoń – nawet nie myśląc o tym, że zostawia Ulę samą. Policjant w końcu bandytę dogoni i aresztuje. Tymczasem Justyna sprytnie wykorzysta okazję, by zbliżyć się swojego „bohatera”...

10/11
M jak miłość odc. 1278

Dziewczyna uda omdlenie i nakłoni Janka, by odwiózł ją do domu. A randka Uli zakończy się przez to klapą. Czy Justyna dopnie swego – i naprawdę rozdzieli zakochaną parę?

11/11
M jak miłość odc. 1278

Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale