Party Stories
Kinga Zduńska M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Seriale

"M jak miłość": Pożar w mieszkaniu Zduńskich! Dramatyczna akcja ratunkowa "Tu jest pełno dymu… Uciekajcie stąd!"

W "M jak miłość" w rodzinie Zduńskich będzie o krok od tragedii! W mieszkaniu Kingi i Piotrka wybuchnie pożar, a Lenka i Mikołaj znajdą się w niebezpieczeństwie. Co się wydarzyło na Deszczowej? Kto jest odpowiedzialny za wzniecenie pożaru i narażenie dzieci?

Zobaczcie zdjęcia z akcji ratunkowej!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Dramatyczna akcja ratunkowa na Deszczowej w "M jak miłość"!

W 1583. odcinku "M jak Miłość", który już 19 kwietnia, na widzów czeka mnóstwo dramatycznych wydarzeń, a ostatni dzień roku będzie... wybuchowy! Najpierw Łukasz będzie prosił Patrycję, aby zostawiła dla niego męża, potem z pracy w bistro zrezygnuje kucharz i zostawi Kingę samą z mnóstwem niezrealizowanych zamówień, ale to co wydarzy się na koniec może zmrozić krew w żyłach!

Na Deszczowej wybuchnie pożar! Okazuje się, że ojciec Kingi postanowił świętować Sylwestra i zgromadził w domu córki cały arsenał fajerwerek. Niestety, sytuacja szybko wymnknie się spod kontroli i Marszałek, w którego wciela się Emilian Kamiński będzie musiał opanować dramatyczną sytuację, bo przyniesione do domu fajerwerki nagle się zapalą!  W domu są dzieci, a dym szybko zacznie ogarniać kolejne pomieszczenia. Ojciec Kingi rzuci się do gaszenia pożaru, ale co z dziećmi!? Usłyszą krzyk dziadka, ale czy uda im się w porę uciec?

Lenka, Misiek, tu jest pełno dymu… Uciekajcie stąd!!!

Zapowiada się naprawdę dramatyczny odcinek! Jaki będzie finał pożaru na Deszczowej? Kinga i Piotrek zjawią się w porę w domu?

Zobacz także:  Dramatyczne święta w "M jak miłość"! Tragiczny wypadek, rozstanie i wyjazd Izy. Może być jeszcze gorzej?

 

M jak miłość Pożar na Deszczowej
fot. MTL Maxfilm

Lenka i Mikołaj znajdą się w niebezpieczeństwie. Zadymienie w domu będzie coraz większe!

M jak miłość Pożar na Deszczowej
fot. MTL Maxfilm

Kinga i Piotrek w "M jak miłość" będą spędzali czas w bistro zupełnie nieświadomi, w jak dużym niebezpieczeństwie są ich dzieci. 

Kinga Zduńska Piotrek Zduński M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
M jak miłość Paweł i Piotrek
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Piotrek zobaczy Kingę w sypialni w dwuznacznej sytuacji z Pawłem! Zduński wybuchnie i zaatakuje brata

Szykuje się prawdziwa wojna braci w "M jak miłość"! Już wkrótce Piotrek (Marcin Mroczek) wróci do domu i zobaczy swoją żonę w dwuznacznej sytuacji z Pawłem (Rafał Mroczek). Zduński będzie wściekły i zaatakuje swojego brata. Jak na zachowanie męża zareaguje Kinga (Katarzyna Cichopek)? Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w 1535 odcinku "M jak miłość". Mamy opis i zdjęcia! To już koniec małżeństwa Kingi i Piotrka? W najbliższy wtorek, 20 października, Telewizyjna Dwójka wyemituje 1535 odcinek "M jak miłość" w którym zobaczymy powrót Piotrka do Polski. Zduński, nie uprzedzając nikogo, wróci z Ameryki i pojawi się w swoim domu na Deszczowej. - Niespodzianka! Gdzie mama? Tymczasem jego brat będzie akurat na Deszczowej. Paweł wpadnie, by pomóc Kindze w naprawie cieknącego dachu, a po pracy postanowi przebrać się w suche ubrania. - Lepik to prowizorka, zwłaszcza, że dach jest w fatalnym stanie i czeka was grubszy remont. Sufit i ściany też trzeba będzie pomalować, bo zrobią się zacieki… - Najważniejsze, że już nie cieknie! Dzięki, Paweł... Co to, siniak? Uderzyłeś się? W tym momencie Piotrek zajrzy do sypialni! Gdy zobaczy Kingę z Pawłem, w końcu wybuchnie i zaatakuje Kingę! - Mogłem się tego spodziewać… - Chyba cię pogięło! - Nie kłam! Mam oczy, widziałem! Misiek (Aleksander Bożyk), słuchając kłótni rodziców, będzie naprawdę przerażony. - Mamo, co się stało?… - Nic, synku, chodź... Tata… jest zmęczony po podróży! Kinga z synkiem wyjdzie z sypialni, a wtedy Piotrek rzuci z pięściami na brata. - Ty durniu, ty skończony idioto! Puknij się w łeb! A jeśli już mówimy o romansach, to może powiesz mi coś o tobie i o tej... Kamili! Dobrze...

Kinga M jak miłość
Instagram
Newsy
Kinga w "M jak miłość" wyjedzie do Grabiny, aby uciec od Piotrka! W nowym sezonie kryzys u Zduńskich jeszcze się pogłębi!?
Kinga w "M jak miłość" naprawdę rozstanie się z Piotrkiem!?

Nowy sezon " M jak miłość " przyniesie wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Okazuje się, że wiele zmieni się w małżeństwie Kingi i Piotrka. Para zupełnie przestała się ze sobą dogadywać, a wyjazdy Zduńskiego  z piękną prawniczką i problemy z Lenką sprawiły, że Kinga jest u kresu sił. Niestety nie znajdzie oparcia u Marysi Rogowskiej i ostatecznie wszystko wskazuje na to, że wyjedzie z Deszczowej! Katarzyna Cichopek pochwaliła się zdjęciami z planu, na których widać, że Zduńska jest w Grabinie. Być może na wsi Kinga będzie chciała na spokojnie wszystko przemyśleć i skupić się na dzieciach? Czy Piotrek będzie walczył o rodzinę i pojedzie za nimi? Kinga w "M jak miłość" ucieknie od Piotrka! Kinga czuje, że życie jej rodziny spoczywa tylko na jej barkach. W końcu podejmie decyzję o wyjeździe z Deszczowej. W rodzinnym domu Mostowiaków będzie szukała spokoju i rady babci Basi z pewności jej w tym pomogą. Czy Kinga poważnie rozważa rozstanie z Piotrkiem? Jego najbliższa rodzina nie zdaje sobie sprawy z tego, jak poważna jest sytuacja w ich małżeństwie.  Na zdjęciach z planu widać rozmowy Kingi z Barbarą, a Marysi z Piotrkiem lub... Pawłem! Czy pomoże interwencja Rogowskiej, aby życie rodziny wróciło na dawne tory? Może się okazać to trudne, bo Kinga ma dosyć zachowania Piotrka, a coraz bardziej docenia Pawła! Czyżby szykował się romans?  Zobacz także:  Joasia w "M jak miłość" będzie w ciąży? Kto będzie ojcem jej dziecka!? Zduńska z Deszczowej wyjedzie do Grabiny. Tam będzie chciała przemyśleć wszystko, co dzieje się w jej małżeństwie.  Piotrek będzie walczył o rodzinę? Kinga w Grabinie postara się zapomnieć o problemach w małżeństwie.        ...

M jak miłość: Kinga
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Kamila przyjedzie do bistro na spotkanie z Kingą! Zduńską czekają trudne chwile!

Już dziś wieczorem fani zobaczą najnowszą odsłonę "M jak miłość"! W 1540 odcinku serialu sporo ogromne emocje przyniesie nam wątek Kingi (Katarzyna Cichopek), Piotrka (Marcin Mroczek), Kamili (Anna Gorajska) i Pawła (Rafał Mroczek)! Co tym razem wydarzy się w serialu? Co koleżanka z pracy Piotrka powie Kindze podczas spotkania w bistro? Zduńska w trudnych chwilach będzie mogła liczyć na wsparcie Magdy (Anna Mucha) i Pawła!  Odbierz kod rabatowy Media Expert na nowy telewizor i poznaj nową jakość ulubionych seriali. Spotkanie Kingi z Kamilą W ostatnich odcinkach w "M jak miłość" działo się naprawdę sporo. Wielkie emocje przyniósł nam wątek Kingi i Piotrka, którzy przeżywają prawdziwy kryzys w swoim związku. Dziś Piotrek podejrzewa, że jego żona ma romans z Pawłem, a Zduńska uważa, że Piotrek zdradził ją z koleżanką z pracy- Kamila pocałowa Zduńskiego w jego domu na Deszczowej. W nowych odcinkach piękna prawniczka nie odpuści i znów spróbuje zbliżyć się do Piotrka!  - Nie chcesz pogadać? - Ale… o czym? - Jesteś moim najlepszym kumplem, przyjacielem... Chcę wiedzieć, co się z tobą dzieje. Po tym, co razem przeszliśmy, chyba możesz być ze mną szczery? Kamila z trudem zapanuje nad radością, kiedy usłyszy, że Piotrek nawet nie sypia ze swoją żoną. Chwilę później Magda spróbuje uświadomić Piotrkowi, że jego przyjaźń z Jabłońską to błąd za który może zapłacić nawet rozwodem. - Ty i Kinga jesteście moją rodziną, więc mogę ci to powiedzieć wprost… Jesteś debilem i doskonale wiesz, dlaczego!(…) Wyobraź sobie, że Kinga znajduje sobie „przyjaciela”… Przystojnego, miłego faceta... Spędza z nim coraz więcej czasu, zwierza się gościowi, śmieje się z nim... - Nie muszę sobie tego wyobrażać! - Serio?...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner