M jak miłość odc. 1306 finał sezonu M jak miłość odc. 1306 M jak miłość odc. 1306 M jak miłość odc. 1306 M jak miłość odc. 1306
M jak miłość odc. 1306 finał sezonu
Magda zdobędzie się na wyznanie... Zobacz, co się wydarzy!
1/7
M jak miłość odc. 1306 finał sezonu

To już koniec… Koniec 17 sezonu „M jak miłość”! Przed nami 1306 odcinek serialu (emisja 30 maja o 20.40 w TVP2) – ostatni przed wakacyjną przerwą. Jakie niespodzianki tym razem czekają na widzów?

Przede wszystkim: Magda (Anna Mucha) i Budzyński (Krystian Wieczorek) wybiorą miłość! Po tragedii, która spotkała Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Asię (Barbara Kurdej-Szatan), ich przyjaciele będą w szoku – i postanowią walczyć o swoje szczęście. Magda spojrzy ukochanemu w oczy i rzuci cicho:

Zobacz także: Wielki finał sezonu "M jak miłość"! Czy Tomek przeżyje? Co u innych bohaterów? FOTOSTORY

2/7
M jak miłość odc. 1306

- Dopiero w takich chwilach człowiek zdaje sobie sprawę, jak strasznie kruche jest to wszystko… I wiesz, wtedy zwykle najbardziej żałuje się tego, czego się nie powiedziało albo nie zrobiło, bo nie miało się odwagi. 


A chwilę później Andrzej chwyci ją w ramiona…

3/7
M jak miłość odc. 1306

Tymczasem Justyna (Olga Kalicka) wyjdzie w końcu ze szpitala – i od razu odwiedzi Natalię (Marcjanna Lelek) oraz Franka (Piotr Nerlewski).

- Chciałam wam jakoś, choćby symbolicznie, podziękować za to, jak bardzo mi pomogliście.(…) Nie wiem, czy pozbierałabym się tak szybko, gdyby nie wy… Tak bardzo mnie wspieraliście, podnosiliście na duchu... Zwłaszcza ty!

4/7
M jak miłość odc. 1306

Górska pośle rywalce ciepły uśmiech i zrobi wszystko, by Mostowiakówna uznała ją za przyjaciółkę.

- Wiesz… Strasznie mnie zaskoczyłaś. Nigdy bym nie pomyślała, że akurat ty okażesz mi tyle cierpliwości, wyrozumiałości… i serca.

5/7
M jak miłość odc. 1306

Problem w tym, że Justyna nie będzie wcale szczera… bo zaledwie kilka godzin później wróci do Franka i wyzna leśnikowi miłość!
Górska oznajmi, że zdobyła nową pracę – w Warszawie - i zacznie chłopaka namiętnie całować. A Zarzycki tym razem jej nie odtrąci.

- Wiesz, że nigdy nie przestałam cię kochać… Wiesz o tym, prawda? Teraz mogę wreszcie powiedzieć ci to wprost. I proszę cię tylko o jedno: pozwól mi się z tobą... pożegnać. Tak, jak należy. Tak, jak zawsze chciałam…

6/7
M jak miłość odc. 1306

Za to w finale: kolejne problemy Marka (Kacper Kuszewski) i Ewy (Dominika Kluźniak). Mostowiakowa otoczy opieką niemowlę, które porzuciła matka: małą Ewunię. I spróbuje namówić męża, by zabrali dziewczynkę do domu.

- Dziecku nie wystarczą opiekunowie… Musi mieć kogoś, kogo uważa za matkę, ojca…
- Ewa, proszę cię…
- Nie mówię o adopcji, ale… moglibyśmy być dla niej rodziną zastępczą!- Nie chcę teraz od ciebie żadnej wiążącej deklaracji. Powiedz mi tylko… Nie przekreślasz całkiem takiej możliwości?

7/7
M jak miłość odc. 1306

Tymczasem policja ustali, że dziecko urodziła nastolatka z Lipnicy: Ola Jankiewicz (w tej roli: Dagmara Bryzek). Co wydarzy się, gdy Mostowiakowa pozna jej nazwisko – i stanie z Olą twarzą w twarz?

Ciekawych zapraszamy do TVP2 - 30 maja, punktualnie o godz. 20:40!

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale