M jak miłość odc. 1386 - Marcin, Maja, Artur M jak miłość odc. 1386 - Artur z Kisielową M jak miłość odc. 1386 - Marek i Ewa M jak miłość odc. 1386 - Marek M jak miłość odc. 1386  - Ula
M jak miłość odc. 1386 - Marcin, Maja, Artur
MTL Maxfilm
Kisielowa zdradzi mu kryjówkę Chodakowskiego?
1/10
M jak miłość odc. 1386 - Marcin, Maja, Artur
MTL Maxfilm

 

Przed nami 1386 odcinek "M jak miłość", a w nim dalszy ciąg wątku - Iza, Marcin i Artur! Czy Marcinowi uda się ukryć przed Arturem w Grabinie? Co z Mają? Zobaczcie opis 1386 odcinka serialu, którego emisja już 2 października!

W najbliższy wtorek Marcin (Mikołaj Roznerski) ukryje się w Grabinie, jak zwykle wspierany przez Barbarę (Teresa Lipowska). A seniorka zaprowadzi go do domu Kolędy.


- Wyjechał na kilka tygodni do Niemiec, a ja opiekuję się jego kwiatkami…
- Ale czy… ja tak mogę wpakować się tu bez wiedzy i zgody gospodarza?
- O nic się nie martw! Jurek wróci, to wszystko mu wytłumaczę... A dom leży na uboczu, nikt tu nie chodzi, jest cicho, spokojnie…
- Dziękuję, ciociu… Już nie wiedziałem, co robić…
- Boże, mój biedaku, widzę, ile to wszystko cię kosztuje… Będzie dobrze. Jakoś to wszystko w końcu się poukłada. Najważniejsze, że dziecko udało się uratować!(…) Bądź dobrej myśli, Marcinku... I spokojnie, tu jesteście bezpieczni. Nikt was tu nie znajdzie!

 

Co wydarzy się dalej? Zobacz kolejny slajd!

Polecamy: "Nie byłem przygotowany na hejt" Mikołaj Roznerski chciał zniknąć z "M jak miłość"!

2/10
M jak miłość odc. 1386 - Artur z Kisielową
MTL Maxfilm

Tymczasem Artur (Tomasz Ciachorowski) domyśli się, że jego rywal wyjechał na wieś i… sam też pojawi się w Grabinie! Skalski zatrzyma się w siedlisku, a swoje „śledztwo” zacznie od lokalnego sklepu – i rozmowy z Kisielową (Małgorzata Rożniatowska). Seniorka – z początku - okaże się niezwykle chętna do „współpracy”...

 

- Co nie miałam słyszeć? To rodzina mojej rodziny, mam wiadomości, że tak powiem, z pierwszej ręki! Chłop jak dąb, przystojny, inteligentny, a taki ten Chodakowski pechowiec, że szok! Dramat goni dramat! Niektórzy to nieszczęścia przyciągają… Zwykle dobrzy ludzie, niewinni, jak ten chłopak. Ja też nie mam szczęścia w miłości... A czy ja tak wiele chcę, wymagam? Nie! Chciałabym tylko, żeby ktoś mnie, wie pan… pokochał!


W finale staruszka zorientuje się jednak, że Skalski nią manipuluje… I w końcu wyrzuci intruza na ulicę!

 

- A wracając do tego Chodakowskiego…
- A pan co tak mnie ciągnie za język, co? Co się tak interesuje? Niech zgadnę – paparuch? Czy pismak, pasący się na cudzym nieszczęściu jak tłusta pijawka bez uczuć, co?!(…) Wynocha z mojego sklepu, ale już! Bo psami poszczuję, łachmyto!

3/10
M jak miłość odc. 1386 - Marek i Ewa
MTL Maxfilm

Trudne chwile czekają też Marka (Kacper Kuszewski), bo Ewa (Dominika Kluźniak) poprosi nagle męża, by… wyjechał z nią oraz dziećmi za granicę. I to na cały rok! Mostowiakowa dostanie propozycję świetnej pracy, którą załatwi jej dawny znajomy – Chris. Marek wcale jednak się z tego nie ucieszy...

 

- Mam wszystko rzucić? Pracę, dom, rodzinę i wyjechać z tobą do Irlandii? No proszę cię…
- To tylko luźna propozycja... Jeśli się nie zgodzisz… ja też Chrisowi odmówię!

4/10
M jak miłość odc. 1386 - Marek
MTL Maxfilm

Tymczasem Bartek (Arkadiusz Smoleński) znów poczuje, że jego marzenia legły w gruzach. Andrzejek (Tomasz Ciachorowski) ostro się z bratem pokłóci i w gniewie rzuci do chłopaka:

- Myślisz, że nie widzę, że teraz kolejnej lasce robisz wodę z mózgu? Co ty możesz jej zaoferować? Nic! Zero…


A Lisiecki nie będzie w stanie zapomnieć o jego słowach… I w końcu, załamany, wyzna cicho Uli (Iga Krefft):

- Mój brat ma rację... Nie mogę ci niczego dać. Jestem nikim, nie zasługuję na kogoś takiego jak ty...

5/10
M jak miłość odc. 1386  - Ula
MTL Maxfilm

Mostowiakówna od razu zaprzeczy – i spróbuje ukochanego pocieszyć. Kilka godzin później dziewczyna spotka się jednak z Sobańską (Ewa Kasprzyk)… A seniorka również zacznie Bartka krytykować. I jej argumenty trudno będzie obalić.

 

- Janek kiedyś będzie bardzo zamożnym człowiekiem... Zapewni ci dostatnie, spokojne życie. A ten gołodupiec? Długi i dziary więzienne!

6/10
M jak miłość odc. 1386  - Ula
MTL Maxfilm

Czy Ula zrozumie w końcu, że Bartek nie jest wcale „dobrą partią” i… powróci do Janka? I jak dalej potoczą się losy Marcina oraz Marka?


Ciekawych zapraszamy do TVP2…

7/10
M jak miłość odc. 1386 - Marcin, Maja i Ania w Grabinie
MTL Maxfilm
8/10
M jak miłość odc. 1386 - Marcin, Maja i Ania
MTL Maxfilm
9/10
M jak miłość odc. 1386 Marcin Chodakowski
MTL Maxfilm
10/10
M jak miłość odc. 1386 - Marcin i Ania
MTL Maxfilm
Więcej na temat M jak miłość