Małgorzata Socha na planie Przyjaciółki, Olga Bołądź na konferencji Skazane, Anna Mucha na planie M jak miłość "Skazane" schodza z anteny Co wiesz o serialu "Pierwsza Miłość"? Michał Żebrowski jako Falkowicz i jego serialowa podopieczna Matylda w Na dobre i na złe Quiz wiedzy o serialu "Przyjaciółki"
Małgorzata Socha na planie Przyjaciółki, Olga Bołądź na konferencji Skazane, Anna Mucha na planie M jak miłość
ONS/Facebook
1/6
Małgorzata Socha na planie Przyjaciółki, Olga Bołądź na konferencji Skazane, Anna Mucha na planie M jak miłość
ONS/Facebook

Wybraliście najlepszy serial 2015 roku (oddaliście 17876 głosów). Okazuje się, że i w tej kategorii bezkonkurencyjny okazał się serial “M jak miłość”, który wygrał nasz plebiscyt na najlepszy serial 2015 roku. Ile serial o rodzinie Mostowiaków zebrał głosów? Który zajął drugie miejsce? Zobaczcie naszą galerię pierwszej piątki najlepszych seriali 2015 roku!

 

10. Pakt - 0%

9. Na Wspólnej, Dziewczyny ze Lwowa - 1%

8. Barwy szczęścia i Ranczo - 2%

7. Rodzinka.pl - 3%

6. O mnie się nie martw - 4%

 
2/6
"Skazane" schodza z anteny
ONS

Serial "Skazane" zajął 5. miejsce w naszym plebiscycie na najlepszy serial 2015 roku. Polsatowska produkcja zebrała 7% waszych głosów, a to świetny wynik biorąc pod uwagę fakt, że serial zadebiutował dopiero jesienią tego roku. 

3/6
Co wiesz o serialu "Pierwsza Miłość"?
ONS

"Pierwsza miłość" to serial, który jest emitowany w Polsacie od 11 lat. W naszym plebiscycie zajął 4. miejsce zdobywając aż 8% Waszych głosów. 

4/6
Michał Żebrowski jako Falkowicz i jego serialowa podopieczna Matylda w Na dobre i na złe
Artrama

Na trzecim miejscu w naszym plebiscycie znalazł się serial Dwójki "Na dobre i na złe". Choć serial emitowany jest od 1999 roku, widzowie wciąż z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubionych lekarzy z Leśnej Góry. 

5/6
Quiz wiedzy o serialu "Przyjaciółki"

Drugie miejsce w naszym plebiscycie zajął polsatowski serial "Przyjaciółki", w którym gra Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska i Joanna Liszowska. Serial o czterech przyjaciółkach zebrał 27% głosów. Gratulujemy!

6/6
Marcjanna Lelek, Piotr Nerlewski, Iga Krefft, Teresa Lipowska, Marek Mostowiak
Facebook

Ilona Łepkowska zawsze nazywana była królową polskich seriali i to ona stworzyła najpopularniejszy polski serial - "M jak miłość". To produkcja o losach rodziny Mostowiaków z Grabiny podbiła Wasze serca i zajęła 1. miejsce w naszym plebiscycie zdobywając aż 29% głosów.