Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Mateusz z Mjak miłość zginie
Instagram / @mjakmilosc.official
Seriale

"M jak miłość": Mateusz przez zdradę Lilki wyjedzie z Polski na zawsze? Chodakowski wpadnie na jego trop?

Jakie informacje na temat Mateusza, Chodakowski przekaże Barbarze w "M jak miłość" po wakacjach?

Rodzina Mostowiaków w "M jak miłość" po wakacjach przeżyje prawdziwy dramat za sprawą Mateusza! Załamany chłopak po zdradzie Lilki zniknie z Grabiny, a rodzina nie będzie miała z nim kontaktu. Interwencja Barbary będzie błyskawiczna i sprawa zaginięcia zostanie zgłoszona na policję. Niestety nie przyniesie to rezultatu i nawet Staszek pozostanie bezradny, co zmartwi Krystynę, która obwinia się za zniknięcie Mateusza. W końcu w poszukiwania zaangażuje się też Chodakowski! To on razem z Jakubem odnajdzie Mateusza? Jak zakończy się sprawa zaginięcie chłopaka? 

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Chodakowski  w "M jak miłość" wpadnie na ślad Mateusza?

W 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach, Barbarę Mostowak w Grabinie odwiedzi Marcin Chodakowski. On sam w ostatnim czasie przechodzi poważny kryzys małżeński i doskonale rozumie sytuację Mateusza - to właśnie o nim będzie rozmawiał z seniorką rodu. Kobieta jest załamana zaginięciem wnuka i ma coraz więcej obaw. Wizyta Marcina pocieszy ją choć na chwilę, szczególnie kiedy usłyszy, że zrobi on wszystko, aby dowiedzieć się, co się dzieje z Mateuszem!

Ciociu, ja wiem, rozumiem, że się martwisz, ale jestem niemal w stu procentach pewien, że Mateuszowi nie stało się nic złego. Ze złamanym sercem w miarę spokojnie można żyć, jakoś funkcjonować. Coś o tym wiem... A jeśli nie, jeśli się mylę i Mateusz wkrótce sam się do ciebie nie odezwie... To obiecuję, ciociu, że zrobię wszystko, żeby go odnaleźć, na drugim końcu świata choćby. I przywiozę go tu, do Grabiny...  - czytamy na superseriale.se.pl słowa Marcina.

Chodakowski razem z Jakubem wpadną na trop Mateusza nad morzem. Niestety to tam ostatni raz było logowanie z jego telefonu. Co prawda Marcin jest dobrej myśli, ale Jakub nie podziela tego entuzjazmu i będzie przygotowywał się na najgorsze! To tam odnajdą ciało Mateusza? Tego dowiemy się w "M jak miłość" po wakacjach.

Zobacz także: Pamiętasz w jakich okolicznościach Ci aktorzy zniknęli z „M jak miłość”? Quiz dla fanów rodziny Mostowiaków!

Marcin Chodakowski obudzi w Barbarze Mostowiak nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone i Mateusza uda się odnaleźć. 

Teresa Lipowska na planie M jak miłość
Instagram / mjakmilosc.official

To Chodakowski jako pierwszy wpadnie na trop Mateusza. Młody Mostowiak będzie chciał wyjechać za granicę, ale ślad po nim zaginie nad polskim morzem. Chłopak przepadnie na zawsze?

Mateusz w M jak miłość popełni samobójstwo
fot. MTL Maxfilm/ Instagram @mjakmiłoscofficial

Krystyna Banach obwinia się za zaginięcie Mateusza. Kobieta uważa, że źle wychowała córkę, skoro była zdolna wyrządzić mężowi taką krzywdę. W "M jak miłość" po wakacjach dowiemy się, jaki będzie finał poszukiwać Mateusza Mostowiaka!

M jak miłość: Banachowa i Lilka
MTL Maxfilm

 

Ole i Marcin w M jak miłość
Instagram
Newsy
Marcin w "M jak miłość" zostanie zamieszany w zabójstwo Artura?! Czarne chmury nad Chodakowskim
Jakub w "M jak miłość" zainteresuje się faktem, że Marcin przestał wypytywać o Artura. To wzbudzi podejrzenie policjanta. Co z tym zrobi?

W domu Chodakowskich w „ M jak miłość ” znów częstym gościem będzie Jakub Karski. W 1482. odcinku serialu dociekliwy policjant zainteresuje się faktem, że Marcin przestał wypytywać go o Artura. Jakub domyśli się, że Chodakowski musi coś wiedzieć na temat zaginięcia Skalskiego i postanowi dowiedzieć się, co ukrywa. Karski zacznie podejrzewać Marcina o zabójstwo Artura . Na jaki ślad wpadnie przez przypadek? Marcin w "M jak miłość" oskarżony o zabójstwo Artura? Do tej pory Marcin ciągle wypytywał Jakuba o Artura i widać było, że niepokoi się o Izę. Jednak wszystko się zmieniło i temat psychopaty ucichł, co zaniepokoi Karskiego. Przecież oficjalnie Artur nadal jest poszukiwany i nie wiadomo, co się z nim dzieje!  Tymczasem już cztery osoby znają prawdę! Jest to oczywiście Olek, który wyznał Marcinowi, co zrobił, Aneta i Iza! Policjant zacznie się domyślać, że Marcin wie coś na temat Artura. Wyjaśnij mi, bo czegoś tu nie rozumiem. Kiedyś co drugi dzień dzwoniłeś i pytałeś o Artura. A teraz nic, zero telefonów, zero pytań, cisza... - w końcu otwarcie zapyta Chodakowskiego w 1482. odcinku serialu. Marcin zaskoczony tym pytaniem, szczerze wyzna: A ile można to wałkować? Kiedyś trzeba odpuścić i założyć, że sprawa umarła śmiercią naturalną - powie Marcin. Jednak jego odpowiedź jeszcze bardziej zainteresuje policjanta, który już teraz będzie pewien, że Chodakowscy coś ukrywają. Marcin trafi na listę podejrzanych w sprawie zaginięcia Artura?  Szczęście rodziny Izy i Marcina znów zostanie zaburzone! Olek pozwoli, aby to Marcin odpowiedział za zabójstwo Artura?  

M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość": Artur dowie się, gdzie Marcin ukrywa Maję! Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach
Czy coś mu zrobi?

Artur odnajdzie Maję? Emocje w "M jak miłość" nie opadają! Jak już wiemy, w najbliższych odcinkach serialu widzowie będą mogli zobaczyć dramatyczny wypadek Izy (Adriana Kalska) i jej małej córeczki. Maję uda się uratować, jednak wciąż nie wiadomo, co dzieje się z jej mamą. Córka Izy zostanie przewieziona do szpitala, skąd porwie ją zdesperowany Marcin (Mikołaj Roznerski). Jak już wiemy, w kolejnych odsłonach "Mjm" Chodakowski razem z Mają, Szymkiem i Anią znajdą schronienie w Grabinie. Czy Artur ich tam odnajdzie?  Artur znajdzie Maję w Grabinie?  Jak informuje portal superseriale.se.pl już w 1385 odcinku "M jak miłość" Artur wpadnie na trop Marcina! Portal sugeruje również, że do Grabiny może zaprowadzić go... matka Chodakowskiego! Aleksandra jest wrażliwą osobą i kilka gróźb wystarczyłoby, żeby "przekonać" ją do swojej racji...- twierdzo portal SE.  Czy Artur rzeczywiście zabierze Marcinowi jego córkę? Patrząc na zdjęcia z planu serialu, które widzieliśmy już kilka miesięcy temu wszystko wskazuje na to, że Skalski rzeczywiście mocno namiesza w Grabinie!  Zobacz:  Artur zniszczy Izę, a potem namiesza w Grabinie?! Co dalej w "M jak miłość"?! Artur odnajdzie Maję? Skalski pojawi się w Grabinie, gdzie Marcin ukryje się ze swoją córką.  

M jak miłość Iza Marcin
Instagram
Newsy
Iza i Marcin nie wezmą ślubu! Uroczystość zostanie odwołana. Czy to już koniec ich związku?
Iza i Marcin nie wezmą ślubu! Uroczystość zostanie odwołana. Czy to już koniec ich związku?

Co dalej z Izą (Adriana Kalska) i Marcinem (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość"? Serialowa para już od kilku miesięcy szykuje się do ślubu. Zakochani zaplanowali romantyczną uroczystość i wybrali swoich świadków. Niestety, jak już wiemy, wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do prawdziwego dramatu z udziałem pary. Artur (Tomasz Ciachorowski) będzie próbował dopaść Izę, jednak ostatecznie sam zostanie zabity przez brata Marcina. Teraz okazuje się, że po śmierci Skalskiego Iza i Marcin odwołają swój ślub! Dlaczego? Czy para zdecyduje się na rozstanie? Dlaczego nie będzie ślubu Marcina i Izy w "M jak miłość"? Już wkrótce widzowie "M jak miłość" zobaczą dramatyczny odcinek serialu, w którymi zginie Artur. Skalskiego zabije Olek, ale w obawie przed konsekwencjami młody lekarz ukryje zwłoki w lesie. Chłopak okłamie policję i swoich bliskich mówiąc im, że Artur uciekł. Mogłoby się wydawać, że po śmierci psychopaty Iza i Marcin będą mogli odetchnąć z ulgą i cieszyć się swoim szczęściem. Niestety, jak donosi magazyn "Tele Tydzień", tak się nie stanie! Co więcej, para odwoła swój ślub! Dlaczego? Okazuje się, że zakochani będą obawiać się o swoje życie, ponieważ będą przekonani, że Artur wciąż żyje i planuje kolejny atak! Sytuację pary skomplikują również problemy w firmie Chodakowskiego. Marcin znajdzie w sieci pełno krytycznych komentarzy, przez które jego biznes zacznie upadać. Czy Marcin straci firmę? Chodakowski razem z Izą pokonają trudne chwile i znów będą szczęśliwi? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!  Oglądacie najnowszy sezon serialu o rodzinie Mostowiaków? Podoba się Wam wątek Izy i Marcina? Jedno jest pewne: u Chodakowskiego i jego partnerki...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner