M jak miłość Marysia i Natalka M jak miłość odcinek 1416 opis i zdjęcia
M jak miłość Marysia i Natalka
Mat. prasowe
1/4
M jak miłość Marysia i Natalka
Mat. prasowe

 

W „M jak miłość” przed Marysią duże wyzwanie! Kobieta znów będzie musiała sprawdzić się w roli matki. Bez obaw, Rogowska nie będzie w ciąży! Okazuje się, że Marysia będzie musiała zająć się Natalką, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji i nie wiadomo czy uda jej się uratować małżeństwo z Frankiem. Podczas nieobecności Marka to ona będzie starała się zaopiekować siostrzenicą i okaże jej wsparcie.

 

Zobaczcie, czy uda jej się pomóc rozwiązać problemy w związku Natalki. Sprawdźcie, co na to wszystko Artur...

 

Zobacz: Dramat 4-letniej Hani w "M jak miłość". Córka Natalki będzie świadkiem awantur...

2/4
Mat. prasowe

 

Marek przed wyjazdem poprosił Marysię, aby zaopiekowała się jego dziećmi, jeśli będą tego potrzebowały. Okazuje się, że kobieta szybko będzie miała okazję dotrzymać danego słowa! Kiedy Natalka rozstanie się z Frankiem to Marysia okaże jej swoje wsparcie. Nie będzie jednak naciskać na dziewczynę, aby ta zdradziła jej szczegóły kłótni z Frankiem. Cierpliwie zaczeka aż jej siostrzenica sama się otworzy i zdecyduje opowiedzieć, co się stało!

 

Nie musisz nic mówić kochanie. Wiem, że stało się coś złego. Ale chcę żebyś wiedziała, że zawsze, w każdej chwili możesz na mnie liczyć. - powie Natalce
Przepraszam, ale ja naprawdę nie mogę o tym mówić - odpowie dziewczyna i przytuli się do ciotki.
Wiem, wiem. Dobrze, że jesteś w domu. Z nami. Zobaczysz, wkrótce się wszystko ułoży.

 

Jak odnajdzie się Artur w tej sytuacji? Zobaczcie...

3/4
M jak miłość odcinek 1416 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

 

Artur dostanie świetną propozycję, aby zostać dyrektorem w szpitalu w Warszawie. Mężczyzna przez chwilę będzie się zastanawiał, jednak zdecyduje się odrzucić ofertę, aby móc być z Marysią w Grabinie. O wszystkim powie żonie, która nie będzie ukrywała swojej radości z jego decyzji. Przypomni Arturowi, że obiecała Markowi opiekę nad dziećmi i musi dotrzymać słowo:

 

Na pewno nie chcesz wracać do Warszawy? - zapyta Marysia i po chwili doda - Nawet nie wiesz, jakie to dla mnie ważne. Dzięki. Obiecałam Markowi, że zajmę się mamą, do tego te problemy Natalki. Czuję, że będzie potrzebowała wsparcia.

 

4/4
Mat. prasowe

 

Czy Artur będzie żałował swojej decyzji? Dowiemy się już niebawem!

Więcej na temat M jak miłość