M jak miłość: Marcin spotka się z Anią. Zostawi Izę?
mat. prasowe

Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" wciąż nie może zapomnieć o Ani (Maria Pawłowska)! Zaledwie kilka tygodni temu Chodakowski rozstał się z dziennikarką i zdecydował, że chce stworzyć związek z Izą. Wydawało się, że Marcin będzie szczęśliwy u jej boku i szybko zapomni o byłej partnerce- teraz  jednak okazuje się, że Chodakowski wciąż myśli o Ani! Co więcej, w tajemnicy przez Izą wkrótce spoitka się z dzienikarką, która wciąż nie może poradzić sobie ze stratą ukochanego...

Co dokładnie wydarzy się w 1422 odcinku "M jak miłość"? Czy Marcin zostawi Izę i wróci do Ani? 

Zobacz także: Czy Ania po rozstaniu z Marcinem zniknie z "M jak miłość"? Maria Pawłowska zdradziła: "W zagrożeniu zwierzęta gryzą"!

1/4
M jak miłość: Marcin spotka się z Anią. Zostawi Izę?
mat. prasowe

Jak informuje portal superseriale.se.pl już wkrótce Marcin dowie się, że Ania jest kompletnie załamana po ich rozstaniu. I choć wcześniej wydawało się, że pogodziła się z decyzją Chodakowskiego, to teraz okaże się, że dziennikarka bardzo cierpi i najwyraźniej wpadła w depresję... W 1422 odcinku "M jak miłość" Marcin przeczyta artykuł ""Jak przeżyć rozstanie z facetem i nie zwariować" napisany przez Anię i zrozumie, jak bardzo ją skrzywdził. 

Co napisała Ania? 

2/4
M jak miłość: Marcin spotka się z Anią. Zostawi Izę?
mat. prasowe

Ania w swoim artykule opublikowanym w sieci przyzna wprost, że nie może poradzić sobie po rozstaniu ze swoim partnerem. Co więcej, okazuje się, że dziennikarka bierze leki na depresję i... sięga po alkohol! 

Będzie dobrze, mówisz sobie. To nie twoja wina, po prostu zwykły niefart. Bywa. Logujesz się na portal randkowy, zapisujesz się na aerobik, dzwonisz do dawno niewidzianej przyjaciółki. Nie jest źle, trzymasz się, aż nagle pewnego dnia rano nie możesz wstać z łóżka. Lekarz mówi: "Depresja. Wyciągniemy panią z tego". Nie, ty nie potrzebujesz pomocy. Poradzisz sobie sama. (...) Wróciłaś do lekarza po tabletki, ale nie działają. Nic nie działa... I te cholerne wieczory, kiedy po całym dniu siada ambicja. Telefon jest pod ręką, wystarczy sięgnąć, wybrać jego numer. Trzeba z całej siły walczyć, żeby nie zadzwonić. Już bez żadnej nadziei, tylko po to, żeby usłyszeć jego głos- będzie relacjonować Ania w swoim artykule. 

Treść artykułu Ani wstrząśnie Marcinem! Chodakowski postanowi spotkać się z byłą partnerką. Jak zareaguje dziennikarka? 

 

3/4
M jak miłość: Marcin spotka się z Anią. Zostawi Izę?
mat. prasowe

Według doniesień portalu superseriale.se.pl Chodakowski w tajemnicy przed Izą pojedzie do Ani. Dziennikarka będzie udawać, że świetnie sobie radzi, ale Marcin zauważy puste butelki po alkoholu w jej mieszkaniu. 

Aniu, ja przeczytałem twój artykuł o rozstaniu. Aniu...- powie Marcin i spróbuje przytulić się do byłej partnerki. 

Nie rób tego...- zacznie mówić wzruszona kobieta.

Rozmowę Ani i Marcina przerwie telefon od Izy. I chociaż Marcin odrzuci połączenie od swojej partnerki, to dziennikarka stanowczo zareaguje na zachowanie Chodakowskiego.

No idź już!- powie ostro Ania.

4/4
M jak miłość - Marcin Chodakowski z synem
Instagram

Kilka godzin później Marcin przyzna Izie, że spotkał się z Anią! Jak zareaguje, gdy dowie się, że Chodakowski odwiedził byłą partnerką? 

Czy związek Izy i Marcina przetrwa? A może Marcin będzie chciał wrócić do Ani? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Więcej na temat M jak miłość