Marcin Bosak w M jak miłość
East News
1/4
East News

 

Niedawno w mediach pojawiła się zaskakująca wiadomość. Po 13 latach przerwy do serialu "M jak miłość" powraca Marcin Bosak! Kamil, w którego wcielał się w przeszłości, był zwichrowanym i zbuntowanym młodzieńcem. Ta postać sporo namieszała w życiu Madzi (Anna Mucha). Czy jego powrót oznacza kłopoty? Anna Mucha w rozmowie z jednym z serwisów zdradziła, jakie perypetie związane z Kamilem czekają na graną przez nią postać. Jedno jest pewne: będzie się działo! Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Do "M jak miłość" wraca Łukasz, syn Marty, ale będzie go grał inny aktor! Zobaczcie zdjęcia!

2/4
Marcin Bosak w M jak miłość

 

Marcin Bosak wraca do "M jak miłość"

Marcin Bosak wcielał się w postać Kamila, przyjaciela Kingi (Kasia Cichopek), braci Zduńskich oraz Madzi. Ostatnia z nich sporo się przez niego nacierpiała. Kamil romansował bowiem ze swoją współlokatorką, ale nie traktował jej poważnie. Z kolei Madzia zakochała się w nim po uszy. Gdy okazało się, że jest w ciąży, liczyła na to, że kolega zaopiekuje się nią i ich dzieckiem. Niestety, stało się inaczej. Kamil wyparł się dziecka i początkowo nie wspierał Madzi, która została niemal wydziedziczona przez matkę. Niestety, stres doprowadził do poronienia. Madzia nie mogła wybaczyć chłopakowi tego, że została sama w tym trudnym dla niej czasie.

Zobacz także: "M jak miłość" kończy 18 lat! Jak zmieniali się bohaterowie serialu?

Czy powrót Kamila do "M jak miłość" zwiastuje kolejne kłopoty? Jak Anna Mucha zareagowała na taki obrót spraw? Zobaczcie kolejny slajd! 

3/4
East News

 

Mucha komentuje powrót Bosaka do "M jak miłość"

Anna Mucha nie ukrywa, że bardzo cieszy ją fakt, iż znowu będzie mogła grać z Marcinem Bosakiem. Aktorka zdradziła jednak, że jego powrót do serialu oznacza spore kłopoty dla granej przez nią postaci...

- Wiem, co się dzieje przez te 3 miesiące, zanim wy zobaczycie te odcinki, także... ja wiem, w którym miejscu w tej chwili Magda jest... i powiedziałabym, że wcale nie jest tak kolorowo (...). czekam na Marcina z szeroko otwartymi ramionami. Bardzo nas to cieszy wszystkich. Postać Marcina na pewno zburzy jakiś porządek w życiu Magdy - zdradza Anna Mucha w rozmowie z serwisem plotek.pl.

Zobacz także: Gwiazda "Rancza" dostała pracę w "M jak miłość". Kogo zagra?

4/4
East News

 

Cieszycie się z powrotu Marcina Bosaka do "M jak miłość"? Jak myślicie, powinien być z Madzią? Weźcie udział w naszej sondzie i dajcie nam znać! 

Więcej na temat Anna Mucha