M jak miłość Lilka
MTL Maxfilm

"M jak miłość": Lilka i Mateusz napadnięci podczas spaceru! Napastnikiem okaże się ich znajomy?

M jak miłość Lilka
MTL Maxfilm

W życiu Lilki i Mateusza z "M jak miłość" wydarzy się kolejny dramat! Para na romatycznym spacerze zostanie napadnięta. Sytuacja będzie działa się tak szybko, że będą ratowali siebie i nie skupią się na napastniku. Czy agresywny mężczyzna to Dawid Jaszewski?

Zobacz także: Koszmar bohaterki "M jak miłość"! Dziewczynka przez dramatyczną sytuację będzie cierpiała na zaburzenia psychiczne

Lilka i Mateusz w "M jak miłość" zostaną napadnięci podczas spaceru!

Lilka i Mateusz korzystają z wolnego czasu i wybiorą się na spacer po lesie, który miał pozwolić im na spokojną rozmowę. Niestety, szybko okaże się, że spacer przerodzi się w prawdziwy horror! Nagle w krzakach zobaczą mężczyznę w ciemnej bluzie i kapturze założonym w taki sposób, aby nie było widać jego twarzy.

Kłusownik przyłapany na rozkładaniu wnyk napadnie na Mateusza, a przerażona Lilka pomoże mężowi. Sprawca jednak ucieknie. Mostowiak wezwie policję i złoży zeznania, ale niestety nie będzie w stanie rozpoznać sprawcy. Leśniczy od razu poinformuje, że szukają mężczyzny już od dawna bo w drastyczny sposób zabija zwierzęta:

Już raz mieliśmy go prawie na widelcu, ale znowu się wywinął. Kłusuje tu już od jakiegoś czasu, ale co gorsza, zostawia zwierzęta we wnykach! - powie mężczyzna. 

Niedługo potem Jaszewska spotka na podwórku syna, który będzie szedł na umówione wcześniej spotkanie, a jego ubranie będzie identyczne jak napastnika z opisu Mateusza. Kobieta będzie chciała poważnie porozmawiać z synem, bo obawia się, że to on jest bestialskim kłusownikiem. 

Czy to faktycznie Dawid napadł na Mateusza? Chłopak twierdzi, że po terapii jest już inna osoba, ale nawet najbliżsi nie chcą w to uwierzyć...

M jak miłość Lilka dowie się kto jest jej ojcem
fot. MTL Maxfilm

To Dawid Jaszewski okaże się sprawcą napadu?

Dawid M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39