M jak miłość: życie Izy i Marcina będzie zagrożone?
mat. prasowe

M jak miłość: Iza i Marcin szykują się do ślubu? W sieci pojawiło się zaskakujące zdjecie!

M jak miłość: życie Izy i Marcina będzie zagrożone?
mat. prasowe

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" powiedzą sobie sakramentalne TAK? Związek Izy i Marcina wzbudza ogromne emocje wśród fanów serialu. Większośc widzów z pewnością marzy o tym, żeby para wreszcie zdecydowała się na ślub - zwłaszcza teraz, gdy Iza uwolniła się od Artura (Tomasz Ciachorowski), a Chodakowski rozstał się z Anią (Maria Pawłowska). Czy wkrótce widzowie doczekają się szczęśliwego finału wątku Izy i Marcina? W sieci pojawiło się zdjęcie z planu "M jak miłość", które wzbudziło sporą sensację wśród fanów hitu TVP. Czyżby szykował się ślub serialowej pary?

Iza i Marcin szykują się do ślubu?

Na oficjalnej grupie fanów serialu "M jak miłość" na Facebooku zostało opublikowane zdjęcie, które może sugerować, że Iza i Marcin szykują się do ślubu. Skąd takie podejrzenia? Okazuje się, że Chodakowski pojawi się w salonie sukien ślubnych! Czyżby to Iza szukała wymarzonej sukni? Jedno jest pewne - fani są zachwyceni!

Wow extra😘😘😘
Wesele będzie!!!!! ❤️❤️
Wreszcie! Oni zasługują na wspólną przyszłość, a widzowie na piękne sceny z ulubionymi aktorami w roli głównej 😊- komentują internauci. 

Czy Iza i Marcin rzeczywiście zdecydują się na ślub? A może sakramentalne tak powie sobie inna para z serialu, a Chodakowski jedynie pomaga w wyborze sukni ślubnej? Odpowiedź na to pytanie poznamy w nowych odcinkach "M jak miłość"! 

Iza i Marcin szykują się do ślubu?

M jak miłość: Iza i Marcin szykują się do ślubu?
Facebook

Zdjęcie z planu wywołało sporo emocji wśród fanów Izy i Marcina z "M jak miłość"

M jak miłość - gorące wakacje Izy i Marcina
MTL Maxfilm

Zobacz także: Córkę Izy i Marcina zagra nowa dziewczynka! Dlaczego w "M jak miłość" pojawi się nowa Maja?

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01