vod.tvp.pl

Kolejna wielka zmiana aktora w „M jak miłość”! Tym razem w serialu zobaczymy nową Maję. Ania Wierzchoń od dwóch lat grała córkę Izy i Marcina, a teraz w jej rolę wcieli się inna dziewczynka. Nową gwiazdą „ M jak miłość” będzie Oliwia Kaczmarek. Ta zmiana to duże zaskoczenie dla wszystkich fanów serialu, co więcej nic nie zapowiadało, że Wierzchoń będzie musiała pożegnać się z rolą. Zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie, dlaczego Iza i Marcin będą mieli inną córkę!

1/4
vod.tvp.pl

To już kolejna zmiana aktorów w „M jak miłość”. Trzeba przyznać, że ten sezon jest dużym zaskoczeniem pod względem obsady. W serialu pojawili się nowi aktorzy, którzy wcielili się w rolę dzieci Marty Mostowiak. Mieliśmy okazję zobaczyć też wielkie powroty! Do hitowej produkcji TVP wrócili, m.in. Marcin Bosak i Weronika Rosati. A teraz przyszedł czas na wymianę aktorów najmłodszego pokolenia. Zobaczcie, kiedy Anna Wierzchoń po raz pierwszy zagrała Maję...

2/4
vod.tvp.pl

Anna Wierzchoń w „M jak miłość” pojawiła się w 1341 odcinku serialu. Urocza dziewczynka od razu skradła serca widzów, a jej dramatyczne losy sprawiły, że mała gwiazda zyskała grono fanów. Jednak to już koniec jej przygody w serialu i od 1422 odcinka zastąpi ją Oliwia Kaczmarek.

 

3/4
vod.tvp.pl

„Nowa Maja” po raz pierwszy pojawi się w scenie ze swoją babcią Aleksandrą. Mimo że wiekowo dziewczynki są podobne już na pierwszy rzut oka widać, że to nie jest to samo dziecko. Chociaż produkcja starała się, aby były do siebie podobne.

4/4
vod.tvp.pl

Rodzina Izy i Marcina niebawem się zmieni, a widzowie będą musieli zaakceptować tę zmianę. Na razie produkcja serialu milczy na temat powodów zmiany małej aktorki! Być może w końcu zdradzą, skąd taka decyzja. W końcu fani "M jak miłość" są bardzo ciekawi i chętnie poznaliby powody tej decyzji.

 

Zobacz także: Natalka zabije Franka? Zobacz, co jakiego dramatu dojdzie w „M jak miłość”!

Więcej na temat M jak miłość