M jak miłość: Gwałciciel powraca - odc. 1509 - emisja 7 kwietnia
Lilka w ramionach Łukasza
Seriale

"M jak miłość": gwałciciel Lilki powróci i znów ją zaatakuje! Zobacz opis 1509. odcinka!

"M jak miłość": gwałciciel Lilki wraca! Czy znów ją zaatakuje?

Mamy dla Was opis 1509. odcinka serialu "M jak miłość" (emisja 7 kwietnia w TVP 2 o godzinie 20:55)! Czy Lilka może czuć się bezpiecznie? Nie! W jej życiu znów pojawi się gwałciciel! Zobaczcie fotostory.

Lilka (Monika Mielnicka) chce zacząć nowy rozdział życia i odnaleźć szczęście u boku Mateusza (Krystian Domagała)… Jednak marzenia młodych legną jednak w gruzach. Bo bandyta, który zgwałcił dziewczynę, znów zaatakuje! Co wydarzy się w Grabinie w najbliższy wtorek?

 

Flesz ewydanie

 

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

"M jak miłość" - gwałciciel Lilki wraca!

Mateusz – tuż po tym, jak skończy 18 lat – pojedzie z ukochaną do USC i w końcu złoży dokumenty związane ze ślubem.

- Najważniejsze, że będziemy razem… A cała reszta jakoś się ułoży!

Kilka godzin później Lilkę czeka jednak szok. Bo gdy dziewczyna zajrzy do przychodni, by porozmawiać z matką… zobaczy w placówce Daniela (Szymon Nygard) - mężczyznę, który ją zgwałcił! Nastolatka od razu wybiegnie na ulicę, a bandyta tuż za nią. W finale Daniel wedrze się za to do domu Banachów i... na nowo Lilkę zaatakuje!

- Co im powiedziałaś?! Jeśli piśniesz choćby słówko… Przysięgam, zabiję ciebie i tego cholernego gnojka!

Sekundę później na intruza rzuci się Mateusz – gotów na wszystko, by bronić ukochanej… Nawet, jeśli w starciu z rosłym mężczyzną nie będzie miał szans. Lilka, korzystając z zamieszania, ucieknie za to na ulicę i... wpadnie szczęśliwie na Andrzejka (Tomasz Oświeciński).

- Na pomoc… Błagam, niech mi pan pomoże!…

Gdy do akcji wkroczy Lisiecki, walka stanie się w końcu wyrównana. Tymczasem Lilka nagle zblednie i złapie się za brzuch – po ciosie, który zadał jej wcześniej Daniel.

- Boli mnie…
- Dzwonię po karetkę!

Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 1509 już 7 kwietnia o godz. 20:55 w TVP 2.

Zobacz także: W "M jak miłość" Paweł uniknie wypadku i... pozna wielką miłość? Zapomni o Kindze?

M jak miłość: Gwałciciel powraca - odc. 1509 - emisja 7 kwietnia
Lilka przestraszona gwałcicielem

M jak miłość: Gwałciciel powraca - odc. 1509 - emisja 7 kwietnia
Lilka przestraszona gwałcicielem

Zobacz także
Olek M jak miłość

Olek w „M jak miłość” dostanie dożywocie!? Kamil pogrąży lekarza na procesie!

Barbara Mostowiak M jak miłość

Trudne chwile gwiazdy "M jak miłość". Jak Teresa Lipowska radzi sobie podczas epidemii koronawirusa?

 

Lilka Daniel M jak miłość
Fot. MTL Maxfilm
Seriale
Marysia w "M jak miłość" doprowadzi do spotkania Lilki i Daniela! Nie wiedziała, że to on jest gwałcicielem
Lilka i Daniel spotkają się? Do Marysia doprowadzi gwałciciela do dziewczyny!?

Nowy ratownik medyczny w " M jak miłość ", a jednocześnie gwałciciel Lilki, nie zdaje sobie sprawy, że dziewczyna zaczęła sobie przypominać szczegóły z dramatycznego wieczoru. Nieświadomy tego, że Lilka przypomniała sobie m.in. jego tatuaż, pokaże go Marysi w przychodni. Niestety, dopóki Rogowska nie wie nic o gwałcie nie może powiązać tych informacji. Wszystko zmieni się w 1509 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 7 kwietnia. To wtedy Lilka wyzna Marysi prawdę! Zobaczcie, co stanie się potem! Lilka w końcu powie o gwałcie ! W 1509. odcinku Mateusz ukradnie pieniądze Marysi, by dać je Lilce. Chłopak zostanie przyłapany. Nic nie usprawiedliwi tego co zrobiłeś, nic nie usprawiedliwi kradzieży... - powie załamana Rogowska. Jednak Lilka nie pozwoli na to, aby Mateusz wziął na siebie całą winę i w końcu wyzna: Ja zostałam zgwałcona... Po tym, jak dziewczyna zdobyła się na wyznanie przed Marysią, powie swojej matce. Wyzna też, że ojcem dziecka, którego się spodziewa jest gwałciciel. W tym samym odcinku w końcu jasne stanie się, że to Daniel Grześkiewicz zgwałcił Lilkę. Kiedy to wyjdzie na jaw? Lilka rozpozna gwałciciela! Marysia niedługo po rozmowie z Mateuszem i Lilką będzie jechała karetką z Danielem. Nie ma pojęcia kim tak naprawdę jest mężczyzna i przy ratowniku powie Arturowi o wyznaniu dziewczyny. Grześkiewicz zda sobie sprawę, że jego ofiara i Rogowska doskonale się znają. Teraz będzie chciał dowiedzieć się więcej o swojej ofierze, ale nie zdąży bo Lilka rozpozna go po tatuażu , kiedy odwiedzi matkę w przychodni. Mężczyzna w końcu odpowie za swój czyn? Dowiemy się już niebawem! Zobacz także:  Jesteś fanem "M jak miłość"? W takim razie ten quiz nie sprawi ci trudności! Uwaga! Trudne pytania Danie w przychodni sprawia...

Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy
"M jak miłość": Gwałciciel znów zaatakuje Lilkę. Dziewczyna Mateusza straci dziecko!
Kolejny dramat Lilki (Monika Mielnicka) w "M jak miłość"!

Kolejny dramat Lilki (Monika Mielnicka) w "M jak miłość"! Zaledwie kilka tygodni temu ukochana Mateusza (Krystian Domagała) przeżyła prawdziwy koszmar, kiedy na imprezie padła ofiarą brutalnego gwałtu. Dziewczyna cały czas nie może dojść do siebie, zwłaszcza, że szybko okazało się, że jest w ciąży. Mateusz Mostowiak robi wszystko, żeby pomóc i wesprzeć ukochaną, jednak wkrótce dojdzie do kolejnej tragedii z udziałem Lilki!  W "M jak miłość" Lilka straci ciążę po ataku gwałciciela Według doniesień magazynu "Świat seriali" już w 1509. odcinku, który zostanie wyemitowany 7 kwietnia, gwałciciel Lilki ponownie zaatakuje! Okazuje się, że dziewczyna wkrótce wybierze się do przychodni i właśnie tam spotka mężczyznę, który ją skrzywdził. Na jaw wyjdzie, że gwałcicielem jest ratownik medyczny Daniel Grześkiewicz (Szymon Nygard). Kiedy Lilka rozpozna gwałciciela, wyjdzie z przychodzi i ucieknie do domu. Niestety, gwałciciel pójdzie za Lilką i dopadnie ją! Zwyrodnialec zaatakuje dziewczynę, ale na szczęście po chwili w jej domu zjawi się Mateusz, który uratuje ukochaną. Między Mostowiakiem a gwałcicielem dojdzie do bójki, a przerażona Lilka wybiegnie na ulicę i będzie szukać pomocy. Dziewczynę usłyszy Andrzejek (Tomasz Oświeciński), który uratuje Mateusza. Gwałciciel ucieknie z domu Lilki, ale policja szybko go złapie! Niestety, to nie koniec dramatu Lilki... Okazuje się, że dziewczyna z silnymi bólami brzucha trafi do szpitala, a tam okaże się, że straciła dziecko. Jak po tych dramatycznych wydarzeniach poradzi sobie Lilka? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Zobacz także:  Jesteś fanem "M jak miłość"? W takim razie ten quiz nie sprawi ci trudności! Uwaga! Trudne pytania Lilka znów...

Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy
Lilka w "M jak miłość" przypomni sobie twarz gwałciciela! To pracownik w przychodni Rogowskich?
Lilka w "M jak miłość" w końcu zdecyduje się zgłosić gwałt na policję!

Lilka w „ M jak miłość ” po brutalnym gwałcie nie zgłosiła się na policję. To Mateusz na własną rękę próbuje znaleźć sprawcę, ale sprawy nie ułatwia fakt, że dziewczyna nic nie pamięta. Testy DNA potwierdziły, że ojcem dziecka, którego spodziewa się Lilka, jest gwałciciel, a ona sama coraz poważniej rozważa aborcję . W końcu pojawia się cień nadziei na odnalezienie sprawcy. Dziewczyna powoli przypomina sobie pojedyncze szczegóły, a jednym z nich jest charakterystyczny tatuaż! Taki sam ma pracownik przychodni Rogowskich! To on jest gwałcicielem Lilki? Lilka w "M jak miłość" przypomni sobie gwałciciela? W 1503. odcinku „M jak miłość” Lilka coraz poważniej będzie myślała o przerwaniu ciąży i wtedy nieoczekiwanie zacznie jej wracać pamięć z dnia, kiedy została zgwałcona. Niestety, nie przypomni sobie twarzy oprawcy, ale tatuaż na nadgarstku. Szybko okaże się, że sztylet, który pamięta Lilka, ma ratownik medyczny w przychodni, gdzie pracują Marysia i Artur Rogowscy. Młody, przystojny ratownik wzbudzi podejrzenia samej Marysi, która od razu zauważy, że mężczyzna wygląda podejrzanie. Czy to on zgwałcił Lilkę? Jako ratownik medyczny ma dostęp do leków, również tych odurzających! Zobacz także:   Joanna i Leszek wezmą ślub w "M jak miłość"?! Połączy ich dramatyczny wypadek To Mateusz jest największym wsparciem dla Lilki! Mateusz próbuje sam znaleźć gwałciciela Lilki!  

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner