M jak miłość odc. 1377 finał sezonu M jak miłość odc. 1377 finał sezonu M jak miłość odc. 1377 finał sezonu M jak miłość odc. 1377 finał sezonu M jak miłość odc. 1377 finał sezonu
M jak miłość odc. 1377 finał sezonu
1/10
M jak miłość odc. 1377 finał sezonu

Już we wtorek - 29 maja - wielki finał sezonu "M jak miłość".  Szalony romans Uli, problemy Budzyńskiego – finał 18 sezonu „M jak Miłość” będzie pełen emocji! Co wydarzy w dwóch kolejnych odcinkach serialu – ostatnich przed wakacyjną przerwą?

 

Zobacz: Dzień Dziecka - czy spełniać dziecięce zachcianki?


 
Kinga (Katarzyna Cichopek) zdradzi Piotrkowi (Marcin Mroczek), że ich marzenie w końcu się spełniło… i wkrótce znów zostaną rodzicami! A Zduński, szczęśliwy, od razu chwyci ukochaną w ramiona.

- Naprawdę? To pewne? Jesteś absolutnie pewna?!
- Zrobiłam też badanie krwi... Nie ma żadnych wątpliwości!

Zobacz także: W polskich serialach ślub za ślubem! Wybierz najładniejszą serialową sukienkę ślubną! PLEBISCYT

2/10
M jak miłość odc. 1377 finał sezonu

Wcześniej na Deszczowej pojawi się za to… mała Basia (Gabriela Raczyńska)! Ala zgodzi się, by jej córka przyleciała do Polski, ale tylko na kilka godzin – razem z Markiem (Hubert Wróblewski). A dziewczynka przed powrotem do Anglii się zbuntuje… i zapowie Pawłowi, że chce zostać w Warszawie na stałe.

- Moje życie jest tutaj! Ty, dziadek Stefan, moja stara szkoła... Tu mogę chodzić na lekcje muzyki, a tam nikt nawet nie ma czasu mnie na nie zawieźć!
- Gdyby dzisiaj Mark mnie ze sobą nie zabrał… to bym stamtąd uciekła! Miałam już nawet plan… Siostra mojej koleżanki chciała jechać stopem do Francji, ona jest już pełnoletnia. 

3/10
M jak miłość odc. 1377 finał sezonu

Pojechałabym z nią do Calais, a potem dalej już sama…

- Nie mów mi nawet takich rzeczy! Bo to wcale nie jest zabawne!
- Ale ja nie żartowałam….

Kilka godzin później, w drodze na lotnisko, mała naprawdę ucieknie. I w dodatku zafunduje Markowi spore kłopoty – prosząc o pomoc spotkanych na ulicy policjantów.

- Ten pan mnie zaczepia… Nie wiem, czego ode mnie chce!
- Dokumenty poproszę...

4/10
M jak miłość odc. 1377 finał sezonu

Dziewczynka skłamie bez mrugnięcia okiem… A gdy patrol zatrzyma jej opiekuna, by sprawę wyjaśnić, wykorzysta zamieszanie i zniknie.
W finale nastolatka wróci za to na Deszczową… i twardo oznajmi, że nigdzie z Markiem nie poleci.

- Nie ma mowy! Nie wracam do Anglii i koniec!

 

5/10
M jak miłość odc. 1377 finał sezonu

Czy Ala zgodzi się w końcu, by jej córka została w Polsce… i Basia zamieszka na nowo z Pawłem?

6/10
M jak miłość odc. 1377 finał sezonu

Spora niespodzianka czeka też Asię (Barbara Kurdej-Szatan) i Wojtka (Faliks Matecki) – na Wietrznej. Michał (Paweł Deląg) postanowi nagle przenieść się do domu, który odziedziczył po ciotce i wyzna sąsiadom, że porzucił mieszkanie w centrum, bo wręcz zakochał się w okolicy.

- Tu jednak najlepiej mi się pracuje... Cisza, spokój, dom ma swój klimat… Wynająłem więc swój apartament w centrum – i jestem!

7/10
M jak miłość odc. 1377 finał sezonu

Wojtek szybko jednak odkryje, że pisarz kłamie – gdy podsłucha jego rozmowę z ludźmi z kasyna, na temat hazardu i długów.

- Pora trochę przystopować… Został mi już tylko ten dom, samochód… no i dwie nerki!
- Nie chce pan grać, to proszę nie przychodzić... Przymusu nie ma. Czasem się wygrywa... a czasem nie.

Czy junior zdradzi w końcu Asi, że Michał ją oszukał? I jakie jeszcze tajemnice ukrywa przed sąsiadami Ostrowski?

8/10
M jak miłość odc. 1377 finał sezonu

A w finale: kolejne problemy Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! Dziewczyna wróci z podróży poślubnej, coraz bardziej przerażona zachowaniem męża… i w końcu odwiedzi wuja Skalskiego (Roch Siemianowski), błagając o pomoc.

- Tylko ty jeden, wujku, masz wpływ na Artura! Bardzo się z tobą liczy.(…) Artur zmusił mnie do małżeństwa! Wy go tak naprawdę nie znacie, ja też go nie znałam… Jemu coś się stało… I teraz to nieobliczalny, zły człowiek! Psychopata...

9/10
M jak miłość odc. 1377 finał sezonu

Tymczasem Marcin spotka się z detektywem (w tej roli Grzegorz Wolf), którego poleci mu Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) – by dowiedzieć się, w jaki sposób może udowodnić, że jest ojcem Mai.

- Kubek, smoczek, włosy z cebulkami… Najlepiej jakieś dwie, trzy próbki. A w laboratorium już sami wybiorą najlepszy materiał...

10/10
M jak miłość odc. 1377 finał sezonu

Gdy Chodakowski zakradnie się do domu Izy, by zdobyć potrzebne dowody… zostanie przyłapany przez Artura (Tomasz Ciachorowski)!

- Włamywacz w domu... Słyszałeś o obronie koniecznej?

Jak zakończy się spotkanie rywali?

Ciekawych zapraszamy do TVP2, na finał 18 sezonu „M jak Miłość”… Takich emocji lepiej nie przegapić!

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale