Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan Julia Wróblewska jako Zosia w M jak miłość, jak się zmieniała Julia Wróblewska jako Zosia w M jak miłość, jak się zmieniała Julia Wróblewska jako Zosia w M jak miłość, jak się zmieniała
Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan
Co wydarzy się w serialu?
1/4
Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan

Już niedługo w serialu "M jak Miłość" pojawi się Rafał Szatan. Wokalista wcieli się w Eryka, który zawróci w głowie nastoletniej Zosi (Julia Wróblewska)! Jednak to nie ona będzie obiektem jego zainteresowania! Pianista będzie chciał zbliżyć się do jej macochy... Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)! Co wydarzy się w najnowszych odcinkach? Przeczytajcie!

 

Polecamy: Do "M jak miłość" dołączył syn bardzo znanego gwiazdora! "Nie będzie to epizod, tylko jedna z większych ról"

 

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej serialowej grupy! Bądźcie na bieżąco z polskimi serialami!

2/4
Julia Wróblewska jako Zosia w M jak miłość, jak się zmieniała

W 1399. odcinku "M jak Miłość" wreszcie pojawi się Eryk (Rafał Szatan). Mężczyzna będzie chciał umówić się na spotkanie z Asią (Barbara Kurdej-Szatan), jednak ona da mu kosza. Niespodziewanie do domu przyleci z Francji Zosia (Julia Wróblewska), na której nowy bohater zrobi niebywałe wrażenie. Dziewczyna od razu zakocha się w pianiście, wykradnie z telefonu macochy numer do niego i pojedzie do klubu, w którym gra. I tutaj pojawią się pierwsze zgrzyty między kobietami.

3/4
Julia Wróblewska jako Zosia w M jak miłość, jak się zmieniała

Asia bowiem dowie się, że z Zosią były we Francji problemy. Nastolatką szarpały emocje i była bardzo naiwna. W związku z czym, kiedy adoptowana dziewczynka zechce wyjść wieczorem na koncert Eryka, Asia nie zgodzi się! To nie przeszkodzi jednak młodej kobiecie i spotka się z mężczyzną w klubie. Między nimi od razu zaiskrzy i pojawią się pierwsze... pocałunki!

4/4
Julia Wróblewska jako Zosia w M jak miłość, jak się zmieniała

Co wydarzy się później? Nic dobrego. Zosia wykrzyczy Chodakowskiej, że nie jest jej prawdziwą matką i teraz kiedy jest pełnoletnia nie ma nad nią władzy! Jak potoczą się losy rodziny niedawno zmarłego Tomka (Andrzej Młynarczyk)? Oglądajcie "M jak Miłość" w każdy poniedziałek i wtorek o 20:55 w TVP 2!

Więcej na temat M jak miłość