M jak miłość Bosacki trafu do więzienia
Instagram / mjakmilosc.official

"M jak miłość": Bosacki trafi do więzienia! To, co się wydarzy między nim a Chodakowskim szokuje... Iza będzie świadkiem?

M jak miłość Bosacki trafu do więzienia
Instagram / mjakmilosc.official

Podstęp Bosackiego w końcu zostanie ujawniony! W 1579 odcinku „M jak miłość” Marcin i Michał w końcu zdecydują się zgłosić sprawę na policję. Szybko wyjdzie na jaw, że mężczyzna był już notowany w przeszłości za oszustwa i ostatecznie trafi za kratki. Jednak zanim do tego dojdzie Bosacki będzie przerażony, kiedy pod swoim domem zobaczy Chodakowskiego? Obawia się, że Marcin odegra się za to, co mu zrobił?

Bosacki w "M jak miłość" trafi do więzienia!

W 1579 odcinku „M jak miłość”, który już dzisiaj o 20.55 wyjaśni się sprawa sekstaśmy Izy i Ostrowskiego, a Bosacki w finale zostanie zakuty w kajdanki i trafi do więzienia po zeznaniach Ostrowskiego:

Mój pracownik podczas wyjazdu służbowego do Krakowa dosypał mnie i mojej koleżance do drinka jakieś świństwo (...) Oboje bardzo źle się poczuliśmy i natychmiast zasnęliśmy. Bosacki wszystko szczegółowo zaplanował, umieścił w pokoju Izy kamerę, filmował nas w hotelowym barze... To materiał, który nagrał i którym mnie później szantażował...

Po tych zeznaniach okaże, że Bosacki to znany policji oszust i Ostrowski gorzko pożałuje, że od razu nie zgłosiła całej sprawy i wyzna wprost Chodakowskiemu:

Miałeś rację, trzeba było wcześniej zgłosić się na policję. Sprawdzili, okazało się, że Bosacki był już notowany! Jest duża szansa na to, że go zgarną. 

Marcin, obecny podczas aresztowania oszusta zobaczy panikę w jego oczach. Bosacki obawia się Chodakowskiego bardziej niż policji, ale tym razem Marcin nie da się porwać emocjom. Niestety po wszystkim mężczyzna wcale nie zazna spokoju i nawet teraz nie będzie mógł wybaczyć Izie. Niestety jego zachowanie sprawi, że ona wyjedzie! 

Zobacz także: "M jak miłość": Piotrek znów zostawi Kingę! "Dojrzałam do radykalnego rozwiązania..." To koniec ich małżeństwa?

Mikołaj Roznerski w M jak miłość
Instagram / mjakmilosc.official

To nie koniec dramatycznych wydarzeń w 1579 odcinku! Ula padnie ofiara molestowania. Bartek pojawi się na czas?

 

 

Kiedy Marcin powoli zaczyna przełamywać się i chce porozmawiać z Izą, ona wyjedzie i zostawi jedynie list!

Mikołaj Roznerski w M jak miłość
Instagram / mjakmilosc.official

Zwiastun nowego odcinka obejrzycie tutaj!

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03