M jak miłość Iza i Marcin będą walczyć o Maję
Mat. promocyjne
Zobacz, co się wydarzy!
1/4
M jak miłość

 

W "M jak miłość" znów wielkie emocje! Okazuje się, że już wkrótce, w najnowszych odcinkach serialu Artur (Tomasz Ciachorowski) znów wynajmie płatnego zabójcę, który ma dopaść Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w w 1415 odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany 28 stycznia, Artur trafi do szpitala psychiatrycznego. Teraz okazuje się, że w szpitalu Artur znów zacznie planować zemstę! Czy życie Izy i Marcina będzie zagrożone?

Zobaczcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"! Szczegóły w naszej galerii.

 

Zobacz także: Anna Mucha odejdzie z M jak miłość? Występuje w nim od 15 lat...

2/4
M jak miłość Iza i Marcin będą walczyć o Maję
Mat. promocyjne

Już w 1413 odcinku "M jak miłość" stanie się to, na co czekali wszyscy fani Izy i Marcina- rodzice małej Mai, wrócą do siebie i zaczną tworzyć szczęśliwą rodzinę. 

Niestety, okazuje się, że ich szczęście nie będzie trwało zbyt długo- wszystko przez Artura, który nawet w szpitalu psychiatrycznym nie przestaje mścić się na byłej żonie i swoim największym rywalu. 

Zobaczcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu!

 

Zobacz także: Kożuchowska, Rosati, Kurdej-Szatan... Plejada gwiazd na  18. urodzinach M jak miłość!

3/4
vod.tvp.pl

Jak informuje portal superseriale.se.pl Artur wkrótce wyśle Izie bukiet białych róż, a w nim wiadomość, w któtej Skalski zapewnia, że nigdy nikt ich nie rozdzieli. 

Artur nie rezygnuje i wie, że jego karty są cały czas na stole. Został uznany za niepoczytalnego i właściwie wszystko może mu ujść na sucho. Wyciąga największe działa, taki topór, który wisi nad związkiem Izy i Marcina. Ten trójkąt emocjonalny zyskał kolejne piętro. Artur stał się kołem zamachowym kolejnych wydarzeń...- Tomasz Ciachorowski zdradził w kulisach serialu "M jak miłość".

 

Zobacz także: Od niepozornej nastolatki do pewnej siebie kobiety... Tak zmieniała się Katarzyna Cichopek!

4/4
M jak miłość odcinek 1391 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

Niestety, okazuje się, że Artur znów wynajmie płatnego zabójcę, który ma dopaść Marcina! Chodakowski nie będzie podejrzewał, że po raz kolejny jego życie jest zagrożone...

Trochę to bagatelizuje. Myśli, że zrobił wszystko co w jego mocy, by ukarać tego faceta. Natomiast też gdzieś czuje zimny oddech Artura- zdradził Mikołaj Roznerski.

 

Czy wynajęty zabójca skrzywdzi Marcina i Izę? Odpowiedź na to pytanie poznamy z kolejnych odcinków "M jak miłość".

 

Zobacz także: 18 lat temu wyemitowano pierwszy odcinek M jak miłość!

Więcej na temat M jak miłość