M jak miłość odc. 1366 M jak miłość odc. 1366 M jak miłość odc. 1366 M jak miłość odc. 1366 M jak miłość odc. 1366
M jak miłość odc. 1366
Mat. prasowe
1/5
M jak miłość odc. 1366
Mat. prasowe

 

Groźby, zastraszenie i niebezpieczeństwo. Iza jest w potrzasku... Zapraszamy na pełen emocji, 1366 odcinek „M jak Miłość'? W którym Marcin będzie próbował wyrwać Izę od szalonego Artura. Przekaże jej potajemnie list...

 

Emisja odcinka 1366 już w poniedziałek 16 kwietnia o 20.50 w TVP2.

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

Zobacz także: "M jak miłość": Zastraszona Iza zrywa kontakt z Marcinem, a Julka wraca do Pawła. Co jeszcze w serialu? ZWIASTUN

2/5
M jak miłość odc. 1366
Mat. prasowe

Dla Izy (Adriana Kalska) kolejny dzień zmieni się za to w horror. Artur (Tomasz Ciachorowski) znów zacznie „ukochanej” grozić i wyzna, co poczuł, gdy zobaczył ją w szpitalu - w objęciach innego.

- Byłem cholernie zazdrosny… O to, że nie jestem Marcinem. I o to, że to nie na mój widok ucieszyłaś się, że żyję... I że nie kochasz mnie, tylko... tego sukinsyna! Jeśli kiedykolwiek miałem jakieś wątpliwości… po tym, co zobaczyłem wczoraj w szpitalu, nie mam już żadnych!

3/5
M jak miłość odc. 1366
Mat. prasowe

W finale Skalski zmusi za to dziewczynę, by znów spotkała się z jego rywalem – i by okłamała Marcina mówiąc, że wcale nie jest biologicznym ojcem Mai.

- To nie jest dla mnie łatwa sytuacja, ale... Zrozum, raz na zawsze, że... Maja naprawdę nie jest twoim dzieckiem. I wyniki DNA tylko to potwierdzą…

4/5
M jak miłość odc. 1366
Mat. prasowe

Artur całą rozmowę będzie podsłuchiwać – i kontrolować każde wypowiedziane przez Lewińską słowo. A później kolejny raz narzeczoną zastraszy - tak, by zgodziła się na przyspieszenie daty ich ślubu.
Chodakowski od razu jednak wyczuje, że Iza wcale nie była z nim szczera… I w końcu napisze do dziewczyny krótki list:

5/5
M jak miłość odc. 1366
Instagram

- „Wiem, że się boisz. Czekam na jakiś twój sygnał, do jutra, do dwunastej. Jeśli się do mnie nie odezwiesz... dzwonię na policję”


Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 1366 już 16 kwietnia  – zapraszamy!

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale