Serialowa Kisielowa zdradziła, jak będzie wyglądało pożegnanie Lucjana w "M jak miłość" Kisielowa Witold Pyrkosz na planie M jak miłość W 1310 odcinku "M jak miłość" Lucjan trafi do szpitala Barbata w jasnym żakeicie i Lucjan Mostowiak w czapce cieszą się, że wracają do odnowionego domu w M jak Miłość
Serialowa Kisielowa zdradziła, jak będzie wyglądało pożegnanie Lucjana w "M jak miłość"
Facebook
1/5
Serialowa Kisielowa zdradziła, jak będzie wyglądało pożegnanie Lucjana w "M jak miłość"
Facebook

To już pewne! W serialu "M jak miłość" nie zostanie pokazany pogrzeb Lucjana Mostowiaka. Jak więc będzie wyglądało ostatnie pożegnanie z serialowym Luckiem? Fani wielkiego hitu TVP2, już dziś będą mogli zobaczyć premierowy odcinek nowej serii "M jak miłość". W dzisiejszej odsłonie zobaczymy sceny nakręcone przed śmiercią Witolda Pyrkosza, który od samego początku wcielał się w postać Lucjana. Niestety, już wkrótce widzowie będą musieli pożegnać się z uwielbianym bohaterem. To jak zakończy się wątek Lucjana w "M jak miłość" zdradziła serialowa Kisielowa. 

Jak będzie wyglądało pożegnanie Lucjana Mostowiaka? Zobaczcie naszą galerię!

 

Zobacz także: Czy gwiazda "M jak miłość" pokazała, jak będzie wyglądać pogrzeb Tomka?!

2/5
Kisielowa

Jak będzie wyglądało pożegnanie Lucjana Mostowiaka?

Małgorzata Rożniatowska, która w "M jak miłość" wciela się w zwariowaną sąsiadkę Mostowiaków - Kisielową (na zdjęciu), w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" potwierdziła wcześniejsze doniesienia, że w serialu nie zostanie pokazany pogrzeb Lucjana. 

Mogę zdradzić, że nie będzie kolejnego pogrzebu. Scenarzyści wymyślili to inaczej i- moim zdaniem - trafili w punkt. Pożegnanie z Lucjanem wypadnie fantastycznie, na pewno ściśnie wszystkich za serca. Trudno kręcić nam te sceny, a najgorzej jest w kuchni, gdzie Witek miał swoje krzesło. Do tej pory nikt na nim nie usiadł i pewnie tak już zostanie. To słynne miejsce jest zarezerwowane tylko dla niego - przyznała serialowa Kisielowa. 

3/5
Witold Pyrkosz na planie M jak miłość
East News

Aktorka nie ukrywa, że po śmierci Witolda Pyrkosza atmosfera na planie serialu jest bardzo smutna. Na planie jednak pojawiła się nowa postać, adorator Kisielowej - dzięki czemu widzowie będą mieli okazję również do uśmiechu. 

Co jeszcze powiedziała?

4/5
W 1310 odcinku "M jak miłość" Lucjan trafi do szpitala
Facebook

Po śmierci Witolda Pyrkosza  na planie nie jest zbyt wesoło. Pożegnaliśmy naszego kochanego przyjaciela... Na pewno dla widzów to także wielka strata. Dodatkowo w serialu dojdzie do dramatycznych zdarzeń. Wątek z tą "wariatką Kisielową" da trochę odetchnąć fanom "M jak miłość"- dodała Małgorzata Rożniatowska. 

5/5
Barbata w jasnym żakeicie i Lucjan Mostowiak w czapce cieszą się, że wracają do odnowionego domu w M jak Miłość
MTL Maxfilm

Przypominamy, że od dziś fani "M jak miłość" będą mogli oglądać nowe odcinki serialu! 

Zobacz także: Witold Pyrkosz zmarł w wieku 90 lat. Jak zyskał miano „króla polskich seriali”?