W "M jak miłość" po wakacjach nie zabraknie emocji związanych z zaginięciem Mateusza Mostowiaka. Początkowo jedyną informacją na temat jego zniknięcia będzie krótki SMS z prośbą, aby go nie szukano. Kiedy zmartwiona Barbara zdecyduje się zgłosić zaginięcie wnuka na policji, szybko okaże się, że błyskawiczna pomoc, na którą tak liczyła, nie przychodzi. Wtedy do akcji wkroczą Marcin i Jakub, którzy zrobią wszystko, aby dowiedzieć się, co stało się z Mateuszem. Wpadną na zaskakujący trop, ale to nie jedyna szokująca informacja. Młody Mostowiak zostawi list pożegnalny. Co w nim napisał?

Reklama

List pożegnalny Mateusza Mostowiaka w "M jak miłość" zszokuje Barbarę!

W "M jak miłość" po wakacjach, kiedy okaże się, że Mateusz zniknął, seniorka wykorzysta wszystkie możliwe środki, aby odnaleźć wnuka. Ku jej zaskoczeniu w Grabinie znajdzie się list pożegnalny, który chłopka zostawił. Jak informuje serwis superseriale.se.pl jego pełną treść poznamy dopiero w 1595 odcinku "M jak miłość", ale to, co znajdzie się w liście wcale nie uspokoi Barbary. Kobieta wie, że Mateusz potrzebuje czasu, ale mimo wszystko obawia się, że już nigdy nie zobaczy wnuka:

Przecież nie zniknął bez słowa. Napisał list... Wyjaśnił, że potrzebuje czasu... że chce się pozbierać po rozstaniu z Lilką. Musimy to zrozumieć - powie Marysia Rogowska do Barbary.

Zobacz także: "M jak miłość": Mateusz jednak popełni samobójstwo?! Chodakowski znajdzie na to dowody...

Krystian Domagała odszedł z "M jak miłość" po 19 latach pracy na planie hitu TVP2. Jeszcze ostatecznie nie wiadomo, jak scenarzyści zdecydują się rozwiązać wątek Mateusza. Chłopak zaginie bez śladu, a może popełni samobójstwo? Rozwiązanie poznamy dopiero w "M jak miłość" po wakacjach. Już wiadomo, że do serialu nie wróci też Kacper Kuszewski, wcielający się w postać Marka, z "Emki" odeszła też Monika Mielnicka. Wygląda na to, że rodzina Mostowiaków powoli robi się coraz mniejsza!

fot. MTL Maxfilm

Marcin Chodakowski trafi na ślad Mateusza w Gdyni, ale szybko się okaże się, że kontakt z nim jest niemożliwy, a ostatnie logowanie telefonu wróży najgorsze...

Zobacz także
Instagram / mjakmilosc.official

Do tej pory to Mateusz pomagał bliskim i był ogromnym wsparciem dla Lilki, dlatego jej matka nie może sobie wybaczyć, że chłopak zniknął właśnie przez jej córkę.

MTL Maxfilm
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama