Tadeusz Chudecki obawia się reakcji fanów na jego rolę w "Koronie Królów"
ONS

Były gwiazdor "M jak miłość" Tadeusz Chudecki dołączył do obsady "Korony Królów" i teraz obawia się reakcji fanów!

Tadeusz Chudecki obawia się reakcji fanów na jego rolę w "Koronie Królów"
ONS

Były gwiazdor "M jak miłość" dołączył do obsady "Korony Królów"! Nowa telenowela historyczna przyciąga miliony widzów przed telewizory. I chociaż wokół serialu pojawiło się już kilka kontrowersji, to okazuje się, że "Korona Królów" to prawdziwy strzał w dziesiątkę. W kostiumowej produkcji występuje plejada gwiazd takich jak: Jan Wieczorkowski, Robert Gonera, Tomasz Sapryk czy Maurycy Popiel, którego widzowie doskonale znają z "M jak miłość". Teraz do obsady serialu dołączył kolejny gwiazdor "Mjm"!

 

Tadeusz Chudecki dołączył do "Korony Królów"

Jeszcze kilka lat temu Tadeusz Chudecki występował w "M jak miłość". Aktor wcielał się w postać sympatycznego Henia. Teraz zobaczymy go w historycznej telenoweli TVP. Tadeusz Chudecki w rozmowie z Super Expressem nie ukrywa, że obawia się reakcji swoich fanów na jego rolę w "Koronie Królów". Aktor apeluje, żeby widzowie nie wyśmiewali serialu. 

Z dużą atencją biorę udział w tym projekcie i chciałbym, żeby widzowie dali wszystkim twórcom trochę czasu, bo i dla nas, aktorów, też nie jest to łatwe zadanie. Nagle wszyscy Polacy zrobili się historykami. Chciałbym zrobić taką sondę na ulicy, kto wie, kiedy się urodził i zmarł Łokietek. Podejrzewam, że niewiele osób by wiedziało - przyznał w rozmowie z Super Expressem. Gram podskarbiego, czyli człowieka, który zarządza majątkiem, skarbcem królewskim. Wiem, że mam mieć wątek miłosny, z czego się bardzo cieszę, bo może się wreszcie wypromuję jako amant na stare lata.

 

Oglądacie serial "Korona Królów"? Podoba się Wam historyczna telenowela TVP?

 

Zobacz także: Nagie sceny w "Koronie królów"! To WIDEO nie ujrzało światła dziennego. Do tej pory!

 

Tadeusz Chudecki dołączył do obsady "Korony Królów".

Tadeusz Chudecki na 5. urodzinach Teatru Kamienica
Akpa

Oglądacie "Koronę Królów"?

Korona Królów, zdjęcia z planu
Marcin Makowski

Więcej na temat M jak miłość Korona królów
Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27