M jak miłość: Ania w śmiertelnym niebezpieczeństwie
Instagram M jak miłość
Co powinien zrobić?
1/4
Mat. prasowe

 

Ania i Iza to największe rywalki. Każda z nich kocha Marcina, ale starają się o jego uczucia w odmienny sposób. Ania knuje intrygi, a Iza z jednej strony chce być z ojcem Mai, a z drugiej nie chce rozbijać jego związku. To doprowadziło do tego, że miłosny trójkąt stał się już tak skomplikowany, że w końcu musi się zakończyć! I tak się stanie już wkrótce!

Wszystko rozstrzygnie się w 1412. odcinku serialu „M jak miłość”, który zobaczymy 15.01. To wtedy dowiemy się czy Ania przyzna się Marcinowi do ciąży i czy ostatecznie zakończą związek.

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, jak potoczą się losy Ani i Marcina!

 

Zobacz: "M jak miłość": Anka pocałuje Andrzeja! Czy Magda w końcu pozna prawdę? Zobacz, co wydarzy się w serialu!

2/4
M jak miłość: Ania będzie mamą Mai?
Instagram

 

Informacja o ciąży Ani zaczęła żyć własnym życiem! Wydaje się, że wiedzą już o niej wszyscy, z wyjątkiem Marcina. A wszystko za sprawą dziennikarki i mamy Chodakowskiego, która jak tylko Iza przeprowadziła się na osiedle jej syna, powiadomiła Anię, by przyjechała z Gdańska ratować swój związek. Podczas przypadkowego spotkania z Izą dziewczyna Marcina wyznała:

Nie wierzyłam jak mnie zapewniał, że między wami wszystko skończone. Bałam się, że będziemy rywalkami, ale za dużo przeszliśmy, żeby coś takiego bawić. Zwłaszcza teraz kiedy zaproponował mi, żebym się wprowadziła i zaczyna coś tam o ślubie wspominać... - powiedziała Ania.

I na koniec dodała jeszcze...

W tym całym zamieszaniu zapomniałam ci powiedzieć. Jestem w ciąży, z Marcinem. Uznałam, że powinnaś wiedzieć... - wyznała dziennikarka.

Po tych słowach stosunek Izy do Marcina zmienił się i po raz kolejny zrezygnowała z ich relacji... Czy intryga udała się Ani? Zobaczcie...

3/4
M jak miłość: Ania w śmiertelnym niebezpieczeństwie
Instagram M jak miłość

 

Sytuacja rozwinie się, kiedy Ania znów wróci z Gdańska, gdzie wyjeżdża prowadzić dziennikarskie śledztwo. To wtedy wyzna Chodakowskiemu, że jej matka została potrącona i podzieli się swoimi podejrzeniami, że to prawdopodobnie miał był atak na nią. Ta sytuacja sprawi, że postawi Marcinowi ultimatum i powie, że nie ma zamiaru być zastępstwem Izy.

Zobaczcie, co na to Chodakowski...

4/4
M jak miłość: Ania napisze artykuł o problemach Marcina?
MTL Maxfilm

 

Podczas rozmowy Marcin zapewni Anię, że jest dla niego bardzo ważna, ale nie wyzna jej miłości. Okazuje się, że mężczyzna sam nie potrafi zakończyć tego związku i zrobi to za niego Ania! W końcu dotrze do niej, że nigdy nie wygra z Izą. Jednak nie oznacza to, że zniknie z życia Chodakowskiego! Ma już plan i jak zdradziła w „Kulisach M jak miłość” weźmie sprawy w swoje ręce! Czekamy z niecierpliwością.

Więcej na temat M jak miłość