Komisarz Alex odc. 4 Komisarz Alex odc. 4 Komisarz Alex odc. 4 Komisarz Alex odc. 4 Komisarz Alex odc. 4
Komisarz Alex odc. 4
1/10
Komisarz Alex odc. 4

Sukses serialu "Komisarz Alex". Dziewiątą serię ogląda średnio 2,42 mln widzów - to o 790 tys. osób więcej niż „Strażaków”, pokazywanych rok temu w tym paśmie. Serial z Krystianem Wieczorkiem przyciągnął więcej widzów niż poprzednia seria. 

 

A co nas czeka w serialu?

Najbliższy odcinek - emisja w sobotę 25 marca o godz. 20.25 w TVP1.

Główny bohater 4. odcinka dziewiątego sezonu “Komisarza Aleksa” - w roli której zobaczymy Sebastiana Cybulskiego - straci pamięć w wyniku postrzelenia. Odzyska ją dzięki... Aleksowi!

 

Zobacz także: Alex wpadnie w depresję! Co jeszcze w nowym w serialu "Komisarz Alex"? FOTOSTORY

2/10
Komisarz Alex odc. 4

Czworonożny detektyw nie tylko – jak się okaże – jest nieoceniony przy rozwiązywaniu zagadek kryminalnych i łapaniu przestępców. On potrafi także... uzdrawiać!

3/10
Komisarz Alex odc. 4

Gdy postrzelony podczas napadu Jurek (Sebastian Cybulski) dozna amnezji i nie będzie pamiętał ani kim jest, ani jak się nazywa, ani co go spotkało, a lekarze będą w jego sprawie bezradnie rozkładać ręce, komisarz Piotr Górski (Krystian Wieczorek) podpowie im, by poddali pacjenta dogoterapii. 

4/10
Komisarz Alex odc. 4

Zgodzi się, by Alex został na pewien czas w szpitalu i czuwał przy Jurku. Dzięki niemu pacjent odzyska pamięć, a w sidła policji wpadnie szajka handlująca kobietami z Ukrainy!

5/10
Komisarz Alex odc. 4

Opis czwartego odcinka serialu. 

Mężczyzna bez pamięci”

 

Jurek (Sebastian Cybulski), mężczyzna w średnim wieku, spotyka się w knajpie ze znajomym dziennikarzem śledczymMaksem Witoldem Kotowskim (Michał Sitarski). Przekazuje mu dokumenty o szajce handlującej kobietami z Ukrainy, prosi o nagłośnienie sprawy w mediach. Przy wyjściu z knajpy zostaje postrzelony. Rana nie jest poważna, jednak mężczyzna traci pamięć. 

 
6/10
Komisarz Alex odc. 4

Nie ma przy sobie żadnych dokumentów, telefonu, niczego, co pozwoliłoby ustalić jego tożsamość. Lekarze są bezradni, jednak za namową Górskiego (Krystian Wieczorek) decydują się na dogoterapię z Aleksem w roli głównej. Wkrótce są tego pierwsze efekty – mężczyzna przypomina sobie niektóre, mało jeszcze zrozumiałe, fakty ze swojej przeszłości. Niestety, pewnego dnia, wykorzystując nieuwagę chroniącego go policjanta, ucieka ze szpitala. 

7/10
Komisarz Alex odc. 4

Chce ponownie spotkać się ze znajomym dziennikarzem. Nie wie, że jest śledzony przez jednego z bandytów z szajki handlującej kobietami. Jurek i dziennikarz zostają porwani i przewiezieni w miejsce, gdzie gangsterzy przetrzymują młode, przeznaczone na sprzedaż, kobiety. Na szczęście jeszcze w szpitalu Górski przekazał Jurkowi telefon komórkowy, by ten miał z nim stały kontakt.

8/10
Komisarz Alex odc. 4

 Teraz policja namierza numer, odkrywa kryjówkę gangsterów i wkracza do akcji. Po krótkiej strzelaninie wyłapuje zaskoczonych bandytów. Tylko jeden z nich próbuje uciec, ale na jego drodze staje Alex. Rzuca się na gangstera, powala na ziemię i w ten sposób umożliwia jego aresztowanie. Szajka zostaje zlikwidowana, a kobiety uwolnione. Wtedy okazuje się, że jedna z nich to wielka miłość Jurka.

9/10
Komisarz Alex odc. 4

Jurek Staroń - Sebastian Cybulski

Max Witold Kotowski - Michał Sitarski

Mykola snajper - Konrad Marszałek

Stiepan rosyjski gangster - Zachariasz Muszyński

10/10
Komisarz Alex odc. 4
Więcej na temat Komisarz Alex polskie seriale