Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Urszula Grabowska w nowym sezonie Stulecie winnych
Damian Hornet/TVP
Seriale

Kiedy nowe odcinki "Stulecia winnych"? Hitowa produkcja zastąpi inny serial! 

Stulecie winnych 3 - kiedy nowe odcinki? Kiedy premiera Stulecia Winnych 3? Nowe odcinki Stulecia Winnych 3 - kiedy?

Widzowie TVP 1 z niecierpliwością oczekują na trzeci sezon "Stulecia winnych" z udziałem takich gwiazd jak Urszula Grabowska czy Magdalena Walach. Kiedy odbędzie się premiera? Jak podają wirutalnemedia.pl serial pojawi się na antenie na przełomie lutego i marca. Ma zastąpić inną produkcję!

"Hotel Paradise": Simon zdradził nam, jak dostał się do programu! Będziecie zaskoczeni!

Wraca "Stulecie winnych". Kiedy premiera trzeciego sezonu?!

Portal informuje, że emisja trzeciego sezonu „Stulecia winnych” rozpocznie się na przełomie lutego i marca 2021 roku. Serial będzie można oglądać w niedziele o godzinie 20:15. Teraz TVP 1 pokazuje o tej porze „Osiecką”. TVP oraz firma odpowiadająca za serial, czyli Endemol Shine Polska informują, że aktualnie trwa postprodukcja nowych odcinków. W obsadzie serialu nie zabraknie Katarzyny Kwiatkowskiej, Arkadiusza Janiczka, Mateusza Janickiego czy Lesława Żurka. 

W trzeciej odsłonie losów rodziny Winnych z podwarszawskiego Brwinowa, do głosu dochodzi nowe pokolenie. Chociaż w pierwszych kadrach obserwujemy przygotowania do ślubu Stanisława i Andzi, a ich spełniona i szczęśliwa miłość będzie nam towarzyszyć przez cały sezon, to akcja serialu będzie się toczyła wokół perypetii życiowych bliźniaczek Kasi i Basi, a także Ewy i małego Michała. Ich sukcesy i porażki obserwować będą zatroskani rodzice - Mania i Ryszard oraz Ania i Michał. Codzienne życie w trudnych czasach powojennych, umacniająca się władza ludowa, problemy z zaopatrzeniem i absurdy socjalizmu, dotykają rodzinę Winnych. Jednak pomimo tego Winni próbują żyć normalnie, budują nowe domy, witają na świecie dzieci, żegnają bliskich. Wielka historia i tym razem nie ominie Brwinowa. Bohaterowie będą świadkami i uczestnikami odwilży październikowej (1956 rok), strajków studenckich w marcu 1968 roku, wydarzeń w stoczni Gdańskiej w 1970 r. i w Ursusie w 1956 r. Niektórzy z nich zapłacą najwyższą cenę za pragnienie życia w wolnym kraju - czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym. 

 

Czekacie?

Urszula Grabowska w nowym sezonie Stulecie winnych
Damian Hornet/TVP

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Stulecie winnych
East News
Seriale
Byliśmy na planie historycznego serialu TVP "Stulecie Winnych"! Czy powtórzy sukces książki?

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'bIFAexPGRwTnRr58znnMK2YlrhbBSoNgugP8hqwIgZj.77', 'kmemhsguek', 'dbpygfddjagmsmammznsymbzkxlg']);   W Warszawie powstaje nowy historyczny serial dla Telewizji Polskiej! "Stulecie Winnych" to ekranizacja bestsellerowej sagi Ałbeny Grabowskiej pod tym samym tytułem. Już w przyszłym roku będziemy oglądali losy wielopokoleniowej rodziny Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. Akcja rozpoczyna się w momencie wybuchu I wojny światowej, a kończy po stu latach - w czasach współczesnych.  W kościele pod wezwaniem św. Antoniego przy ulicy Senatorskiej w Warszawie, padł właśnie ostatni klaps pierwszego sezonu, obejmujący lata 1914-1939, w reżyserii Piotra Trzaskalskiego.  Zdjęcia trwały pół roku, a kręcono między innymi w skansenie w Sierpcu czy w Radomiu. Zobaczymy zatem piękne polskie krajobrazy i losy rodziny, której przyszło się zmagać z życiem w trudnych czasach. Mieliśmy okazję porozmawiać z odtwórcami głównych ról: Kingą Preis,   Janem Wieczorkowskim, Weroniką Humaj i Karoliną Bacią.  Posłuchajcie co mówią o rodzinie Winnych i trudnej historii Polski, która wpłynęła na życiowe wybory bohaterów. W produkcji zagrali również, m.in.: Katarzyna Kwiatkowska, Roman Gancarczyk, Arkadiusz Janiczek, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Adam Ferency czy Krzysztof Kwiatkowski.    Zobacz:   To ona była najdłużej panującą Miss Polonia! Kiedy Paulina Krupińska czuła się naprawdę dumna z Polski i siebie samej?   Kinga Preis i Olaf Lubaszenko w serialu "Stulecie Winnych".     Materiał powstał przy współpracy z TVP

Stulecie winnych zdjęcia z planu serialu
East News
Seriale
"Stulecie Winnych" wraca na antenę TVP! Kiedy emisja drugiego sezonu?
Świetna wiadomość dla wszystkich fanów "Stulecia Winnych"!

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów "Stulecia Winnych" ! Okazuje się, że serial już wkrótce wróci na antenę Telewizyjnej Jedynki. Pierwszy sezon ekranizacji bestsellerowej sagi Ałbeny Grabowskiej, w którym wystąpili m.in. Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Weronika Humaj, Karolina Bacia i Katarzyna Kwiatkowska był prawdziwym hitem wiosennej ramówki w 2019 roku. Historyczny serial TVP przyciągał wówczas przed telewizory średnio 2,83 mln widzów! Ostatni odcinek został wyemitowany 26 maja ubiegłego roku. Od tamtej chwili fani "Stulecia Winnych" czekają na kontynuację hitu. Kiedy TVP pokaże nowe odcinki? "Stulecie Winnych" wraca do TVP Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, w Telewizyjnej Jedynce ruszy emisja nowych odcinków "Stulecia Winnych". Pierwszy odcinek drugiej serii hitu zobaczymy już 8 marca br. Serial będzie pokazywany w niedzielne wieczory o godzinie 20:15. Drugi sezon produkcji nosi tytuł: "Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli". Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów serialu? Tym razem Winni mierzą się z okrutnym czasem II wojny światowej, stają w obliczu śmierci i narodzin. Jedni walczą z bronią w ręku, inni zmagają się z okupacyjną codziennością, walcząc o zachowanie życia i godności- wirtualnemedia.pl cytują komentarz biura prasowego TVP. Portal informuje, że prace nad nowymi odcinkami zakończyły się pod koniec stycznia br.  Czekacie na nowe odcinki "Stulecia Winnych"? Oglądaliście pierwszy sezon serialu? Zobacz także:   "M jak miłość": jak uważnie oglądałeś poniedziałkowy odcinek? Sprawdź się w naszym trudnym quizie! Stulecie winnych wracają na antenę TVP.         ...

Stulecie Winnych- zdjęcia z planu serialu
Instagram
Newsy
Co z nowymi odcinkami "Stulecia Winnych"? Czy przez koronawirusa nie zobaczymy całego sezonu serialu?
Stulecie winnych - co w kolejnych odcinkach? Co się wydarzy? Czy będzie nowy sezon? Kiedy nowe odcinki?

Czy powstaną nowe odcinki "Stulecia Winnych"? Czy emisja uwielbianego przez widzów serialu TVP zostanie przerwana? Te pytania z pewnością zadają sobie wszyscy fani ekranizacji bestsellerowej sagi Ałbeny Grabowskiej. Serial miał swoją premierę wiosną 2019 roku i w ekspresowym tempie stał się prawdziwym hitem. Wiosną 2020 roku produkcja po kilku miesiącach przerwy wróciła na antenę i dziś przyciąga przed telewizory średnio 2,76 mln widzów! Ale co z nowymi odcinkami serialu? Czy przez epidemie koronawirusa nie powstaną nowe odcinki "Stulecia Winnych"? Wiemy!     Co z nowymi odcinkami "Stulecia Winnych"? Drugi sezon "Stulecia Winnych" widzowie Telewizyjnej Jedynki mogą oglądać od 8 marca - serial jest pokazywany w niedziele o godzinie 20:15. Do tej pory widzowie mogli zobaczyć trzy odcinki nowego sezonu hitu, ale co z kolejnymi? W związku z epidemią koronawirusa stacje telewizyjne odwołały produkcje wielu programów i seriali - czy podobny los czeka również "Stulecie Winnych"? Jest dobra wiadomość dla fanów produkcji! Jak udało nam się dowiedzieć powstały już wszystkie odcinki nowego sezonu "Stulecia Winnych" Mamy nagrane wszystkie odcinki, do końca sezonu- informuje szefowa PR TVP. Oglądacie "Stulecie Winnych" z udziałem takich gwiazd jak: Kinga Preis, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Weronika Humaj, Karolina Bacia i Katarzyna Kwiatkowska? Zobacz także:   Rozpoznaj polski serial po... 3 słowach! To naprawdę trudny QUIZ Wszystkie odcinki drugiego sezonu "Stulecia Winnych" zostały już nagrane. Serial jest hitem wiosennej ramówki TVP.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner