M jak miłość: były chłopak Katii zabije Pawła? Sukienka ślubna Katii z M jak miłość M jak miłość odc 1371 Zduński sie żeni z Katią
M jak miłość: były chłopak Katii zabije Pawła?
Instagram
1/4
M jak miłość: były chłopak Katii zabije Pawła?
Instagram

 

Sprawa w "M jak miłość" wygląda poważnie! Katia będzie znów zagrożona. Okazuje się, że po ślubie z Pawłem z pewnością ani na chwilę nie może poczuć się bezpieczna. W najnowszych odcinkach "M jak miłość" po Katię do Polski przyjedzie jej były narzeczony Igor i wraz z Otarem odwiedzi ją, kiedy ta będzie zajmować się dziadkiem Kaliny. Paweł będzie przerażony, ale uda zaniepokojonego męża. Dziewczyna podziękuje mu jednak za ochronę, a Igora i Otara zaprosi na obiad.

 

To będzie jednak dopiero początek niebezpiecznej historii w "M jak miłość"... Co stanie się dalej?

 

Więcej: "M jak miłość": Nowy bohater, Budzyński skazany za gwałt? Mamy zdjęcia z NOWYCH odcinków!

2/4
Sukienka ślubna Katii z M jak miłość
Mat. prasowe

Przed kolacją Paweł poprosi Piotrka o pożyczenie obrączek od niego i Kingi. Jak na ironię, tego samego dnia Pawła odwiedzi jego mama Maria! Paweł będzie musiał wyznać matce całą prawdę, żeby nie doszło do tragedii. Maria stanie na wysokości zadania i z całą powagą uda zadowoloną teściową. Czy to się uda?

 

"M jak miłość": Nowy bohater, Budzyński skazany za gwałt? Mamy zdjęcia z NOWYCH odcinków!

3/4
fot: Instagram

Niestety, Otar wyczuje że wszystko zostało ukartowane! Kiedy po całym spotkaniu, z domu wyjdzie Paweł, Igor wkroczy do akcji. Wedrze się do domu, by porwać Katię! Katia na szczęście będzie miała przy sobie broń gazową, ale czy to ją uchroni?

4/4
M jak miłość odc 1371 Zduński sie żeni z Katią
Mat. prasowe

Przypominamy, już w najbliższy poniedziałek, 3 września o godzinie 20:55 odbędzie się premiera nowego sezonu "M jak miłość"

Więcej na temat M jak miłość