M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu
M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu
MTL Maxfilm
1/7
M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu
MTL Maxfilm

Już 3 września "M jak miłość" wraca na antenę Telewizyjnej Dwójki! W poniedziałek i wtorek będziemy mogli zobaczyć 1378 i 1379 odcinek serialu. W "M jak miłość" pojawi się nowy bohater, Katia (Joanna Jarmołowicz) i Paweł (Rafał Mroczek) będą nadal udawać szczęśliwe małżeństwo oraz rozpocznie się sprawa Budzyńskiego, który został oskarżony o próbę gwałtu. 

Jaka nowa postać pojawi się w Grabinie? Zobaczcie ZDJĘCIA i OPIS dwóch premierowych odcinków nowej serii telewizyjnego hitu o rodzinie Mostowiaków! 

Zobacz także:  Gwiazdy "M jak miłość" błyszczały na ramówce TVP, ale która wyglądała najlepiej? Głosujcie w naszym PLEBISCYCIE!

2/7
M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu
MTL Maxfilm

W "M jak miłość" pojawi się nowy bohater - aspirant Robert Wroński (Filip Gurłacz)! Młody policjant zacznie pracę w Lipnicy i od razu wpadnie w oko Soni (Barbara Wypych). Nieświadomej, że za jej kolegą ciągnie się już cały łańcuszek złamanych, damskich serc...

A co wydarzy się w życiu Katii i Pawła? Czy Kinga dowie się o ich ślubie? 

 

Zobacz także: PAMIĘTACIE ŁUKASZA Z 'M JAK MIŁOŚĆ'? TERAZ MA 24 LATA I JEST SZALENIE PRZYSTOJNY

3/7
M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu
MTL Maxfilm

Katia (Joanna Jarmołowicz) i Paweł (Rafał Mroczek) nadal będą za to udawać szczęśliwe małżeństwo i umówią się na małą sesję zdjęciową. Uśmiechy, pocałunki – na fotografiach Zduńscy będą wyglądać na naprawdę zakochanych.

Kilka godzin później Paweł wpadnie przez to w niezłe tarapaty – gdy jego aparat trafi w ręce Basi (Gabriela Raczyńska) oraz Kingi (Katarzyna Cichopek). Bo obie od razu zwrócą uwagę na zdjęcia tajemniczej blondynki...

 

Zobacz także: "M JAK MIŁOŚĆ", PODOBNIE JAK WIZAZ.PL, KOŃCZY 18 LAT. JAK ZMIENILI SIĘ BOHATEROWIE SERIALU?

4/7
M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu
MTL Maxfilm

Kinga zapyta Pawła wprost, kim jest tajemnicza blondynka ze zdjęć.

- Kto to? Ta dziewczyna…
- Znajoma! Robiłem jej dziś sesję…
- Ładna ta twoja… „znajoma”.
- Moja kochana… Nie bądź zbyt dociekliwa!
- Ja? No skąd... Po prostu interesuję się życiem swoich bliskich. To chyba normalne?
 

 

Zobacz także: CZY JOANNA KORONIEWSKA WRÓCI DO... M JAK MIŁOŚĆ? 

5/7
M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu
MTL Maxfilm

Z kolei Budzyński (Krystian Wieczorek) stawi się w sądzie – oskarżony o próbę gwałtu. A Werner (Jacek Kopczyński), broniąc przyjaciela, szybko zrozumie, że sędzia raczej nie jest im przychylny.

Wysoki Sądzie, cała ta sprawa to precyzyjnie skonstruowana intryga, mająca na celu dyskredytację mecenasa Budzyńskiego. Tak naprawdę chodziło o utrącenie konkurencji i wygranie przetargu…- zacznie Werner.

 

Upominam mecenasa, żeby nie wygłaszał teraz przemowy, tylko ograniczył się do przesłuchiwania świadka!- przerwie mu sędzia. 

Jako pierwsza zeznawać będzie Jola Kaczmarek (Monika Krzywkowska):

Pani Kubiak wybiegła z gabinetu mecenasa Budzyńskiego w rozerwanej bluzce... Była tak roztrzęsiona, że nie miałam żadnych wątpliwości – to było usiłowanie gwałtu, Wysoki Sądzie!- zezna Kaczmarek. 

Magda (Anna Mucha), słuchając jej słów, będzie o krok od załamania...

6/7
M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu
MTL Maxfilm

Po wyjściu z sądu Chodakowska wybuchnie w końcu płaczem  czego świadkiem będzie Aneta (Ilona Janyst). I w finale Kryńska postanowi wkroczyć do gry!
 

Wiesz, na czym polega wasz błąd? Próbujecie załatwić tę żmiję legalnie, za pomocą paragrafów i przepisów. A tu trzeba… inaczej!- powie Aneta. 

Dziewczyna spotka się od razu ze znajomym detektywem, któremu zleci, by zebrał na temat Karoliny (Iga Górecka) jak najwięcej informacji, najchętniej, kompromitujących. Kilka godzin później odwiedzi prawniczkę w jej mieszkaniu!

7/7
M jak miłość: opis 1378 i 1379 odc. serialu
MTL Maxfilm

Tak się cieszę, że w końcu panią znalazłam… Ja bardzo przepraszam za najście…- powie Aneta.

Karolina będzie zaskoczona słowami Anety. 

 

Ja też byłam ofiarą mecenasa Budzyńskiego!(…) Przeczytałam w Internecie artykuł o procesie. I tak się dowiedziałam. Byłam dziś w sądzie, ale nie miałam odwagi do pani podejść.(…) Musiałam z panią porozmawiać… Bo ja jestem dokładnie w takiej samej sytuacji… jak pani! Bałam się komukolwiek powiedzieć, ale ta rozprawa i pani... pani odwaga... to mnie ośmieliło!

Aneta będzie niezwykle przekonująca. A Karolina w końcu chwyci przynętę! 


 I byłaby pani gotowa zeznać to w sądzie? Że Budzyński panią napastował?- zapyta Karolina. 

 

 Tak. Za długo milczałam- odpowie jej Aneta. 

Co wydarzy się dalej? Odpowiedź już wkrótce w nowych odcinkach M jak miłość!

Więcej na temat M jak miłość