Małgorzata Kożuchowska w czerwonej sukni

Karolina Korwin Piotrowska już widziała serial "Druga szansa" z Kożuchowską. Jak go ocenia?

Małgorzata Kożuchowska w czerwonej sukni

Karolina Korwin Piotrowska obejrzała już pierwszy odcinek nowego serialu "Druga Szansa" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Dziennikarka nie kryje, że produkcja jej się bardzo spodobała i choć na początku trochę obawiała się, jak to wszystko wyjdzie, ostatecznie jest pozytywnie zaskoczona. Z fanami podzieliła się swoimi przemyśleniami w nowym felietonie:

WYSZŁO. Mówię to z pełną odpowiedzialnością a bardzo się bałam tego, co zobaczę. Ostatnio polskie telewizje mają bowiem spory problem z dotarciem do widza. Tkwią uparcie mentalnie w latach 90, kiedy równolegle dostępny w kablówkach i w internecie świat osiąga serialowy kosmos, serwując ludziom wspaniałe historie rozpisane na wiele odcinków, z których każdy jest jak osobny film, zrobiony z szacunkiem dla widza i jego inteligencji. W Polsce twórcy seriali lubią zaś traktować widza jak niewidomego i niewyedukowanego kretyna, odciętego do tego od wzorów ze świata. (...) Do tej pory nie było w Polsce serialu, który pokazywałby to, co dzieje się za barwnymi kulisami szołbiznesu. Świat robi to doskonale, ale na świecie to nie jest tylko "show" ale i biznes, poza tym tamtejsze gwiazdy lśnią naprawdę a nie wypożyczonym z modnego butiku z ciuchami i butami blaskiem i mają więcej autentycznego dystansu do siebie.

Karolina Korwin Piotrowska o Małgorzacie Kożuchowskiej

Karolina Korwin Piotrowska jest bardzo pozytywnie zaskoczona Małgorzatą Kożuchowską. Prowadząca "Magiel Towarzyski" nie szczędzi jej komplementów:

Teraz nadszedł czas na świat szołbiznesu w Polsce i na Kożuchowską, która wyśmienicie wykorzystuje swoją drugą, arcyważną szansę. Ona Was zaskoczy, choćby sceną w łazience albo w sądzie. To już nie jest tylko ładna pani z okładki kolorowego magazynu, matka, żona, to babka, która wie, czego chce i w swojej pracy ma doskonałych partnerów. Bo, proszę państwa, tu w obsadzie nie ma celebrytów, ale są AKTORZY. Tej historii nie mogła uwiarygodnić żadna, nawet najbardziej znana, królowa ustawek czy skandali czy przebrzmiały król medialnej głupoty.

Warto przypomnieć, że Karolina Korwin Piotrowska ma również swój udział w produkcji. Dziennikarka gra samą siebie, czyli dziennikarkę prowadzącą "Magiel Towarzyski". W swoim felietonie podkreśliła, że nie wstydzi się tego, że tam zagrała:

A ja przynajmniej nie czuję obciachu, że "zagrałam" u boku Kożuchowskiej, Boczarskiej i Kasprzyk. W sumie to przecież nie wypadało mi wystąpić w jakimś badziewiu, prawda? Nie ma lipy i jest fajnie. Gośka, dzięki, że nie dajesz mi już żadnego powodu, by z Ciebie drwić. Zaimponowałaś mi i oby tak dalej. A wy, złaknieni dobrego serialowego mięska, czekajcie na "Drugą szansę". Bo warto. I będziecie wtedy wiedzieć, o co chodzi z tytułowym "1000 lajków".

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska zagra główną rolę w nowym serialu. Znamy szczegóły!

 

Karolina Korwin Piotrowska oceniła serial "Druga Szansa".

Dziennikarka nie szczędziła pochwał Małgorzacie Kożuchowskiej.

Małgorzata Kożuchowska w futrze

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12