Zawsze warto, Weronika Rosati, Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska
Instagram

Wieniawa i Rosati jak siostry na planie serialu "Zawsze warto"! Wiemy, kiedy premiera

Zawsze warto, Weronika Rosati, Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska
Instagram

Nowy serial „Zawsze warto” z Katarzyną Zielińską, Julią Wieniawą i Weroniką Rosati będzie miał swoją premierę jesienią 2019 roku, najpewniej we wrześniu. Gwiazdy serialu właśnie pokazały nowe zdjęcie z planu. Ich fani wprost nie mogą doczekać się produkcji! O czym będzie>

Bohaterkami serialu są trzy kobiety: prawniczka, gospodyni domowa i dziewczyna do towarzystwa. Poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Trzy życia. Trzy tajemnice. Trzy nierozwiązywalne problemy. Zwłaszcza, kiedy walczy się samemu. Ale kiedy trzy nitki się przeplatają, mogą dać początek nowej tkaninie. A nawet nowemu życiu. Mimo, że czasem trudno uwierzyć, że kiedyś będzie jeszcze dobrze, to zawsze warto próbować odbić się od dna, poszukać nowej drogi, znaleźć nową miłość. Zawsze warto pokazać światu, że stać nas na bunt, na to, by wyjść z kąta i zawalczyć o siebie - o swoją indywidualność, rodzinę, szczęście i prawo do mówienia „nie” - czytamy na stronie Polsatu.

Weronika Rosati zagra Martę, świetnie wykształconą, bogatą prawniczkę, Kasia Zielińska Dorotę - pracownicę banku, mamę trójki dziec, zaś Julia wcieli się w Adę - 22-letnią samotną matkę z dzieckiem, którą porzucił mąż. 

Nasz serial @zawszewartopolsat wychodzi we wrześniu! Zobaczycie nas w zupełnie nowych odsłonach. My nie możemy się doczekać, a Wy? Pozdrawiamy prosto z planu! - pisze Julia.

Czekacie? My tak!

Prawda, że Weronika Rosati i Julia Wieniawa wyglądają jak siostry?

Julia Wieniawa i Weronika Rosati na planie serialu Zawsze warto

Julia Wieniawa, zawsze warto
Instagram

 

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55