Za Marzenia odcinek 10
fot. Karolina Grabowska

W kolejnym odcinku "Za Marzenia" znów czeka na nas sporo emocji! Julia Wieniawa wcieli się w vlogerkę, która będzie chciała przeprowadzić wywiad z Szymonem. Rozmowa dojdzie do skutku, jednak młoda gwiazda niespodziewanie wybiegnie z płaczem! Co stanie się między nią, a Korczem?

Przeczytajcie, co jeszcze wydarzy się w 10. odcinku serialu "Za marzenia" - już dziś, 13 maja, o 21:55 w TVP 2! 

1/6
Za Marzenia odcinek 10
fot. Karolina Grabowska

Anka (Anna Karczmarczyk) weźmie udział w mediacjach między żoną Anielaka (Anna Oberc) i Martą Górską (Aneta Todorczuk-Perchuć). Będzie mocno bronić swojej przyjaciółki, która uratowała poszkodowanej życie. Czy lekarka popełniła jakiś błąd podczas operacji? Zobaczcie, co więcej wiemy!

Zobacz także: Co nowego w 2. sezonie? Do serialu dołączy m.in. Anna Mucha

2/6
Za Marzenia odcinek 10
fot. Karolina Grabowska

Wolańska odkryje w końcu, że Marta straciła niedawno pracę – po tym, jak operowała pod wpływem alkoholu. Dziewczyna nadal będzie jednak pewna, że lekarka jest niewinna. I by poznać całą prawdę, zakradnie się do szpitala, udając stażystkę w szpitalu...

3/6
Za Marzenia odcinek 10
fot. Karolina Grabowska

Tymczasem koledzy Anki oskarżą Bartka (Piotr Nerlewski) o to, że... to właśnie on podpalił Wege-nację! I na dowód pokażą chłopakowi kompromitujące go nagranie. Reżyser (Maciej Radel) wykorzysta okazję i spróbuje nawet Sokoła szantażować. Gdy Bartek zajrzy później z Agatą (Renata Gosławska) na policję, będzie bliski paniki.


- Otóż według biegłego... najbardziej prawdopodobną przyczyną pożaru w państwa lokalu
było podpalenie – pani policjant (Magdalena Smalara)
- A... ile grozi za nieumyślne podpalenie?
- Nawet do pięciu lat.
- Sporo...
- Jest zbrodnia, musi być i kara

4/6
Za Marzenia odcinek 10
fot. Karolina Grabowska

Humoru nie poprawi chłopakowi nawet wizyta Miss Gabi (Anna Mucha) – i news o tym, że ich piosenka jest prawdziwym hitem.


- Mamy to! (...) Jeszcze żaden kawałek tak szybko nie wspiął się na listy przebojów... I zajmuje pierwsze miejsce, mój drogi!

A gdy Sokół wyzna w końcu piosenkarce, że wpadł w kłopoty... gwiazda, zamiast mu współczuć, wybuchnie radością. Uznając to za świetną reklamę.

- Będzie skandal?... Wspaniale! Podaj kieliszki!


Potem jednak gwiazda na swój sposób pomoże. W jaki?

5/6
Za Marzenia odcinek 10
fot. Karolina Grabowska

O krok od skandalu - choć tylko w rodzinie - będą też Ewa (Monika Krzywkowska) i Szczepan (Marcin Perchuć). Bo Zosia (Maja Bohosiewicz) wpadnie nagle do rodziców bez zapowiedzi i... przyłapie seniorów niemal na „gorącym uczynku”. Godzinę później Ewa i Szczepan jednak się pokłócą i na nowo zaczną się unikać. A w finale – po kolejnym „rozrywkowym” wieczorze - matka Zosi obudzi się u boku Antoniego, ojca
Anki...

6/6
Za Marzenia odcinek 10
fot. Karolina Grabowska

Za to w finale: ciąg dalszy miłosnych przygód Ingi (Paulina Chruściel) oraz Agaty. W poniedziałek gwiazda w końcu się z partnerką pogodzi, choć nie przyjdzie jej to łatwo.


- Mam męża! No i co? Stara historia, jeszcze przed tobą! Błagam cię, daruj sobie te sceny
zazdrości...
- Sceny to odgrywasz ty, aktoreczko...
- Zniosę wszystko, ale „aktoreczkę” odwołaj!

Wieczorem Inga zaprosi za to swojego męża (Jan Wieczorkowski) – oraz Renatę, jego nową„narzeczoną” (w tej roli Joanna Kuberska) - na kolację. Jak potoczy się ich spotkanie z Agatą? Przekonamy się już dziś o 21:55 w TVP 2!

 

Więcej na temat Julia Wieniawa Za marzenia