Co w 2 sezonie serialu "Za marzenia"?
EastNews

Padł ostatni klaps na planie drugiego sezonu „Za marzenia”. Serial będzie można oglądać od poniedziałku 4 marca o 21:55 w TVP 2. Co się wydarzy w życiu Anki, Bartka i Zosi? Utrata pamięci, zaręczyny i nowe miłości trójki bohaterów! A do serialu dołączą m.in. Anna Mucha, Kuba Wesołowski, Anna Oberc czy Monika Pikula. 

Na co mogą liczyć fani serialu w drugim sezonie? Zacznijmy od uczucia, jakie łączy Zosię z Szymonem (Kamil Kula). Aktor „Szeptów miłości” będzie intensywnie zabiegać o serce Morawiec. Czy uda mu się nakłonić ją do małżeństwa? Zosia będzie się przed tym bronić, a do tego odnajdzie swojego prawdziwego ojca... Szczepana (Marcin Perchuć). Tyle „szczęścia” na raz wywoła kłopoty zdrowotne...

Zobacz także: Anna Mucha gwiazdorzyła na planie serialu "Za marzenia"? Posłuchajcie sami!

1/4
Co w 2 sezonie serialu "Za marzenia"?
Karolina Grabowska

W drugim sezonie „Za marzenia” miłość Ani i Bartka będzie kwitnąć, ale... kłopoty z mieszkaniem oraz z nowym biznesem Sokoła, czyli inwestycją w restaurację Wegenacja, sprawią, że para będzie miała mniej czasu dla siebie. Bartek rozpocznie współpracę z ekscentryczną wokalistką Miss Gabi (w tej roli Anna Mucha)! A Ania spotka dawną miłość sprzed lat, adwokata Adama. W tej roli Kuba Wesołowski. Dziewczyna wpadnie w kolejne kłopoty finansowe z powodu niewypełnienia warunków kontraktu wyjazdu do Bangkoku. Adam będzie jej pomagał i... starał się Ankę poderwać. Czy Bartek pokona rywala?

 

2/4
Co w 2 sezonie serialu "Za marzenia"?
Karolina Grabowska

W nowym sezonie nie zabraknie zakochanej i ciekawej pary: Marzenki (Magda Karel) i Anielaka (Mikołaj Cieślak). Ich sielankę przerwie nagły powrót żony Erwina. W tej roli Anna Oberc! Agaty (Renata Gosławska) i Ingi (Paulina Chruściel) kłopoty też nie ominą.

3/4
Co w 2 sezonie serialu "Za marzenia"?
Karolina Grabowska

W drugim sezonie zobaczymy 13 odcinków serialu w którym zagrają także: Monika Krzywkowska, Maciej Radel, Radosław Krzyżowski, Izabela Kuna, Dominika Gwit, Piotr Ligienza, Jakub Mazurek. 

Zobacz także: Dzieci Anny i Artmana nie przeżyją? Tragedia w serialu "Diagnoza"

4/4
Za marzenia

Czekacie? My bardzo! ;) 

Więcej na temat Za marzenia