M jak miłość: Joasia zostanie zatrzymana przez policję
MTL Maxfilm
M JAK MIŁOŚĆ

Leszek złamie Joasi serce? Chodakowska wkrótce pozna prawdę o przystojnym milionerze!

M jak miłość: Joasia zostanie zatrzymana przez policję
MTL Maxfilm

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) jednak nie odnajdzie szczęścia u boku Leszka (Sławek Uniatowski)? Choć od śmierci Tomka Chodakowskiego (w tej roli Andrzej Młynarczyk) minęło już sporo czasu, to wdowa po policjancie wciąż nie wyleczyła złamanego serca i do tej pory odrzucała względy kolejnych adoratorów. Ostatnio wydawało się jednak, że los bohaterki "M jak miłość" wkrótce się odmieni - wszystko dzięki przystojnemu milionerowi, który wpadł jej w oko. Joasia zauroczyła się Leszkiem, który przypomina jej zmarłego męża...

Niestety, wkrótce Chodakowska dowie się, że milioner nie jest takim ideałem, na jakiego wygląda. Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Joasia zakończy znajomość z Leszkiem?

Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1445. odcinku "M jak miłość" (emisja wtorek, 14.05.2019, o godz. 20.55) Joasia dowie się, że Leszek jest seryjnym podrywaczem! Chodakowską poinformuje o tymMichał (Paweł Deląg), który będzie chciał ostrzec swoją sąsiadkę przed Leszkiem.

To znany podrywacz... Złamał już niejedno serce - powie.

O tym, że to prawda, Joasia przekona się podczas randki z przystojnym milionerem. Okazuje się bowiem, że na walentynkowej kolacji pojawi się Nina, była partnerka Leszka. Kobieta nie będzie ukrywać, że będzie walczyć o biznesmena.

Czy Joasia zakończy znajomość z Leszkiem? A może będzie walczyć o jego względy? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Waszym zdaniem Joasia i Leszek pasują do siebie?

Joasia dowie się, że Leszek jest seryjnym podrywaczem.

M jak miłość: odcinek 1426
MTL Maxfilm

Czy Chodakowska zakończy znajomość z przystojnym milionerem?

M jak miłość: odcinek 1426
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23