Kto zastąpi Katarzynę Zielińską w serialu "Barwy szczęścia"? Aktorka po 10 lata pracy na planie, podjęła decyzję o rozstaniu z serialem. 11. sezon "Barw szczęścia" wraca w sierpniu, a wątek Marty Walawskiej będzie prowadzony jeszcze do końca października. Na razie nie wiadomo, jak zakończą się losy bohaterki granej przez Katarzynę Zielińską. Widzów serialu czeka jednak niespodzianka. W miejsce serialowej Marty, u boku Artura, granego przez Jacka Rozenka, pojawi się inna kobieta. Będzie to... powracająca do serialu Joanna Moro!

Reklama

Zobacz też: "Barwy szczęścia": Czy Iga zabije Martę Walawską? Mamy komentarz produkcji w sprawie zakończenia wątku Zielińskiej!

Powrót Joanny Moro do "Barw szczęścia"

Zobacz także

Joanna Moro wraca do serialu "Barw szczęścia" po wielu latach. Przed laty grała postać Zosi, koleżanki serialowej Marty i asystentki Artura. Aktorka nie kryje radości z powrotu na plan zdjęciowy. Zdradza również co nieco na temat wątku, który pojawi się w serialu. Czy Zosia uwiedzie Artura w czasie nieobecności Marty?

Teraz wracam na plan "Barw szczęścia" i bardzo się cieszę. Darzę ten serial wielkim sentymentem, bo przecież przez chwilę w nim grałam. (...) Dopiero wchodzę na plan. Po przeczytaniu scenariusza widzę, że mój wątek będzie się szybko rozwijał. Nie nazwałabym jednak tego uwodzeniem (śmiech). Były szef mojej bohaterki znalazł się w trudnej sytuacji i ona chce mu pomóc. Ale tylko tyle mogę zdradzić - powiedziała Joanna Moro w wywiadzie dla "Show".

Zobacz: Katarzyna Zielińska odnalazła swój styl. Nie uwierzycie, że zmieniła się tak bardzo!

Cieszycie się z powrotu Joanny Moro do "Barw szczęścia?

Polecamy: Którą postacią z serialu Barwy Szczęścia jesteś? Sprawdź w naszym PSYCHOTEŚCIE

Joanna Moro wróci do serialu "Barwy szczęścia".

Reklama

Aktorka zajmie miejsce Katarzyny Zielińskiej, która odchodzi z serialu.

Reklama
Reklama
Reklama