Jan Janga-Tomaszewski nie żyje. Aktor "M jak miłość" chorował na raka płuc
Agnieszka K. Jurek/East News
Seriale

Jan Janga-Tomaszewski nie żyje. Aktor "M jak miłość" chorował na raka płuc

Jan Janga Tomaszewski zmarł w wieku 69 lat. Do ostatniej chwili przyjaciele zbierali pieniądze na jego leczenie. "Hej, Janku… Dziękujemy Ci za wszystko"

Nie żyje Jan Janga-Tomaszewski. Aktor znany był z wielu seriali i filmów takich jak "M jak miłość", "07 zgłoś się" czy "Stara Baśń. Aktor w ostatnich miesiącach życia zmagał się z rakiem płuc. Koszty leczenia były bardzo wysokie, a znajomi i przyjaciele do ostatniej chwili zbierali środki na walkę z okrutną choroba... O zbiórce na leczenie Jana Jangi Tomaszewskiego pisaliśmy jeszcze wczoraj... 

Dziś potwierdzono tragiczną informację o śmierci Jana Jangi-Tomaszewskiego z "M jak miłość": 

Hej, Janku… Dziękujemy Ci za wszystko - napisali przyjaciele z Teatru Ateneum 

Zobacz także: Aktor "M jak miłość" walczy z rakiem. Jan Janga-Tomaszewski jest w dramatycznej sytuacji

Marcin Mroczek z żoną i dziećmi raz spędzili święta w ciepłych krajach: "Mogę sobie na to pozwolić"

Jan Janga-Tomaszewski z "M jak miłość" nie żyje

Jan Janga-Tomaszewski z "M jak miłość" w ostatnich miesiącach życia zmagał się z rakiem płuc. Niestety nastąpiły także przerzuty do mózgu. Jeszcze do wczoraj bliscy i przyjaciele aktora zbierali pieniądze, aby opłacić kosztowne leczenie chorego przyjaciela:

Zwracam się do Państwa o pomoc i wsparcie dla Jana Jangi-Tomaszewskiego – mojego wspaniałego kolegi aktora, którego mogliście przez lata oglądać na deskach stołecznych teatrów, w wielu filmach i produkcjach dubbingowych – pisał w opisie zbiórki Jacek Bończyk, jej założyciel.

Diagnoza była nagła i brzmiała jak wyrok... Poważne problemy ze zdrowiem Jana Jangi-Tomaszewskiego pojawiły się jesienią 2020 roku: 

Od jesieni ubiegłego roku Jan zmagał się przez kilka miesięcy z półpaścem, który znacznie go osłabił oraz doprowadził do sporej utraty wagi. Ze względu na pandemię kontakt z lekarzami był mocno utrudniony, więc dopiero w maju b.r. można było zacząć kompleksowe badania.

W maju 2021 roku okazało się, że aktor "M jak miłość" choruje na raka płuca:

Niestety, po wielu korowodach związanych z rejestracją i odsyłaniem z placówki do placówki, okazało się, że u naszego kolegi zdiagnozowano raka płuca, który ma już teraz przerzuty do mózgu

Niestety ta historia mimo wielu ludzkich serc i chęci pomocy nie skończyła się happy endem. Jan Janga-Tomaszewski zmarł... O śmierci aktora "M jak miłość" poinformowali jego koledzy z Teatru Ateneum, w którym występował od 1997 roku: 

Hej, Janku… Dziękujemy Ci za wszystko. Bracie, Przyjacielu, Kolego z Ateneum – tak aktora i kompozytora pożegnali koledzy i przyjaciele z zespołu Teatru Ateneum w Warszawie.

Bliskim i rodzinie składamy głębokie wyrazy współczucia. 

Zobacz także: Wnuk zmarłego Mariusza Sabiniewicza z "M jak miłość" jest ciężko chory! Ilona łepkowska opublikowała poruszający apel

Jan Janga-Tomaszewski zmagał się z rakiem płuc. Diagnoza została postawiona w maju 2021 roku. Do ostatniej chwili przyjaciele aktora "M jak miłość" zbierali pieniądze na jego leczenie. 

Jan Janga-Tomaszewski z
Agnieszka K. Jurek/East News

Niestety dziś przyjaciele Jana Jangi-Tomaszewskiego z Teatru Ateneum przekazali tragiczną informację o jego śmierci. Wybitny aktor miał zaledwie 69 lat i zmarł po heroicznej walce z rakiem płuc. 

Jan Janga-Tomaszewski zmaga się z kolegą
East News / Zenon Zyburtowicz/East News

Artur Barciś w niebieskiej marynarce
East News
Newsy
"M jak miłość": Artur Barciś w mocnym wpisie komentuje śmierć Jana Jangi-Tomaszewskiego 
Artur Barciś w poruszającym komentarzu zdradził, że przyjaźnił się ze zmarłym aktorem. "Błagałem go, żeby nie palił" - zdradził gwiazdor "Rancza" i "M jak miłość"

Artur Barciś po śmierci Jana Jangi- Tomaszewskiego opublikował na Facebooku mocny i poruszający wpis w którym pisze o stracie przyjaciela i zwraca się do palaczy. Aktor napisał wprost, że zbiórka pieniędzy na leczenie jego przyjaciela jest już niepotrzebna, a Jan Janga Tomaszewski zmarł na raka płuc. Sprawdźcie, co napisał Artur Barciś  i jak na jego wpis zareagowali internauci! Artur Barciś o śmierci Jana Jangi-Tomaszewskiego Jeszcze kilka dni temu przyjaciele prosili swoich fanów o wsparcie zbiórki na rzecz  Jana Jangi Tomaszewskiego, który walczył z rakiem  i miał przerzuty do mózgu. Niestety, już następnego dnia wszystkie media obiegła bardzo smutna wiadomość o śmierci słynnego aktora, który wystąpił m.in. w serialu "M jak miłość". Hej, Janku… Dziękujemy Ci za wszystko. Bracie, Przyjacielu, Kolego z Ateneum – koledzy z Teatru Ateneum w Warszawie potwierdzili informacje o śmierci Jana Jangi Tomaszewskiego. Jan Janga Tomaszewski zmarł w wieku 69 lat. Śmierć aktora poruszyła m.in. jego przyjaciela Artura Barcisia, który również występował w serialu TVP "M jak miłość". Aktor opublikował na Facebooku wpis, w którym zdradza, o co prosił swojego przyjaciele przez ostatnie 30 lat.  Zbiórka już niepotrzebna. Nie zdążyliśmy, Janek umarł. Przez 30 lat błagałem go, żeby nie palił. Niech śmierć mojego przyjaciela będzie przestrogą dla palaczy. Janek umarł na raka płuc! A główną przyczyną tej śmiertelnej choroby było palenie papierosów. Nie wierzycie? To uwierzcie!- napisał aktor. Pod wpisem Artura Barcisia pojawiało się sporo komentarzy. - Miałem wielką przyjemność spotkać na swojej drodze tego Pana to był wspaniały facet i muzyk mam nadzieję że jest w pięknym miejscu...

Jan Janga-Tomaszewski z "M jak miłość" choruje na raka płuc
Agnieszka K. Jurek/East News
Seriale
Aktor "M jak miłość" walczy z rakiem. Jan Janga-Tomaszewski jest w dramatycznej sytuacji
Jan Janga-Tomaszewski zmaga się z poważną chorobą. Gwiazdor "M jak miłość" prosi o pomoc na leczenie!

Jan Janga-Tomaszewski z "M jak miłość" zmaga się z nowotworem. Okazuje się, że koszty leczenia aktora " M jak miłość " są bardzo wysokie i znajomi apelują o pomoc i wsparcie. W serwisie pomagam.pl została specjalnie w tym celu utworzona zbiórka, którą założył Jacek Bończyk. Aktor apeluje: Zwracam się do Państwa o pomoc i wsparcie dla Jana Jangi-Tomaszewskiego – mojego wspaniałego kolegi aktora, którego mogliście przez lata oglądać na deskach stołecznych teatrów, w wielu filmach i produkcjach dubbingowych – pisze w opisie zbiórki Jacek Bończyk, jej założyciel. Poznajcie szczegóły. Zobacz także:  Wnuk zmarłego Mariusza Sabiniewicza z "M jak miłość" jest ciężko chory! Ilona łepkowska opublikowała poruszający apel Jan Janga-Tomaszewski z "M jak miłość" choruje na raka  Jan Janga-Tomaszewski z "M jak miłość" walczy o zdrowie. Aktor zmaga się z rakiem płuc, niestety nastąpiły także przerzuty do mózgu. W opisie zbiórki można przeczytać poruszający opis o aktualnym stanie zdrowia aktora, który usłyszał dramatyczną diagnozę. Link do zbiórki znajdziecie tutaj . Od jesieni ubiegłego roku Jan zmagał się przez kilka miesięcy z półpaścem, który znacznie go osłabił oraz doprowadził do sporej utraty wagi. Ze względu na pandemię kontakt z lekarzami był mocno utrudniony, więc dopiero w maju b.r. można było zacząć kompleksowe badania. Niestety, po wielu korowodach związanych z rejestracją i odsyłaniem z placówki do placówki, okazało się, że u naszego kolegi zdiagnozowano raka płuca, który ma już teraz przerzuty do mózgu Zobacz także:   Jakub Strzelecki z "M jak miłość" rzucił aktorstwo i został księdzem!  Jan...

Judyta Turan z "M jak miłość" nie żyje
Instagram
Seriale
Nie żyje Judyta Turan z "M jak miłość"! Aktorka zmarła w wieku zaledwie 37 lat. Jakie były przyczyny śmierci? 
Nie żyje Judyta Turan z "M jak miłość"! Aktorka zmarła w wieku zaledwie 37 lat. Jakie były przyczyny śmierci? 

Tragiczna informacja ze świata mediów. Nie żyje Judyta Turan, która od lat walczyła z nowotworem. Aktorka występowała w wielu popularnych serialach takich jak "M jak miłość", "Klan", "Barwy szczęścia" czy "Na Wspólnej". Z chorobą nowotworową zmagała się od 2018 roku. Niestety najważniejszą walkę przegrała... Judyta Turan zmarła w wieku zaledwie 37 lat... Osierociła dwoje malutkich dzieci...  Zobacz także:  Gwiazda "M jak miłość" walczy z rakiem! Trwa zbiórka na leczenie aktorki. "Sytuacja jest dramatyczna" Judyta Turan z "M jak miłość" nie żyje. Miała tylko 37 lat Judyta Turan była polsko-węgierską aktorką, która polskim widzom dała się poznać jako aktorka epizodyczna w ich ukochanych serialach emitowanych na antenie TVP, Polsatu i TVN. W maju 2018 roku dowiedziała się, że choruje na agresywnego raka piersi. W trakcie leczenia przeszłą operację, podczas której usunięto jej aż 8 węzłów chłonnych zajętych przez rozprzestrzeniający się nowotwór. Od 2019 roku działała zbiórka na kosztowne leczenie młodej aktorki. Niestety mimo woli walki już w 2019 roku pojawiły się przerzuty.  Niestety Judycie Turan nie udało się wygrać walki ze śmiertelną chorobą chociaż jej walka była heroiczna. Judyta Turan z "M jak miłość' zmarła w wieku 37 lat z powodu raka piersi. O jej śmierci poinformowano na profilu "Kultura wokół nas" na Facebooku.  W wieku zaledwie 37 lat zmarła Judy Turan, polsko-węgierska aktorka teatralna i telewizyjna. Widzom dała się poznać dzięki rolom w serialach, takich jak „Klan”, „M jak miłość”, „Diagnoza”, „Barwy szczęścia” czy „Na Wspólnej”. Występowała również na deskach Teatr Druga Strefa ....

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik