Party Stories
M jak miłość Iza porwana przez Artura
MTL Maxfilm
Seriale

To nie koniec dramatu Izy w "M jak miłość"! Ukochana Marcina poważnie zachoruje

Życie Izy (Adriana Kalska) z "M jak miłość" zdecydowanie nie jest usłane różami. Jedna z głównych bohaterek serialu przeżyła prawdziwy dramat przez Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Mężczyzna przez kilka lat terroryzował Izę za to, że nie chciała z nim być.

Zaledwie kilka tygodni temu widzowie zobaczyli, jak Olek (Maurycy Popiel) zabija Skalskiego - wtedy też wydawało się, że śmierć psychopaty zakończy problemy Izy. Niestety, Iza wciąż nie wie, że jej były mąż nie żyje, przez co wciąż obawia się o swoje życie.

Teraz okazuje się, że ciągły stres mocno wpłynie na jej zdrowie! 

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Iza z "M jak miłość" zachoruje

Jak informuje magazyn "Świat seriali" stres, który od jakiegoś czasu codziennie towarzyszy Izie wkrótce odbije się na jej zdrowiu. Złyn stanem Izy będą zniepokojeni Marcin (Mikołaj Roznerski) i Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska). Kiedy narzeczona Chodakowskiego zrozumie, że coś złego dzieje się z jej zdrowiem, poprosi o pomoc Olka. Iza pojawi się w gabinecie lekarza i opowie mu swoich problemach z sercem! W rozmowie z Olkiem przyzna, że nie może spać i jest ciągłym stresie przez Artura. Co więcej, Iza poprosi Olka, żeby przepisał jej silne leki, które pomogą jej w tym trudnym czasie. Niestety, okazuje się, że lekarz spełni jej prośbę! 

Czy Olek, który nie radzi sobie po zabójstwie Artura i sam miesza silne leki z alkoholem nie zaszkodzi Izie jeszcze bardziej? Tego dowiemy się już wkrótce! 1472. odcinek, w którym Iza spotka się z Olkiem w jego gabinecie zostanie wyemitowany 19 listopada, oczywiście na antenie Telewizyjnej Dwójki. Będziecie oglądać?

Zobacz także: Czy Ada Kalska i Mikołaj Roznerski zaręczyli się już rok temu?! Wiemy, dlaczego robią z tego sekret

Stres mocno odbije się na zdrowiu Izy.

Adriana Kalska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Czy Olek jeszcze bardziej zaszkodzi Izie?

Olek załamany M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek na planie "M jak miłość"
Instagram
Newsy
"Romanse, zdrady" Katarzyna Cichopek zdradza, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Katarzyna Cichopek w rozmowie z Party.pl zdradziła, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"! Kilka dni temu władze TVP zaprezentowały jesienną ramówkę stacji. Na liście programów i seriali nie mogło zabraknąć jednego z największych hitów Telewizyjnej Dwójki, czyli nowego sezonu "M jak miłość". Na konferencji nie zabrakło Katarzyny Cichopek, która serialu gra Kingę Zduńską. Zapytaliśmy więc, jak w potoczą się losy jej bohaterki. Posłuchajcie, co zdradziła nam Katarzyna Cichopek! Aktorka opowiedziała nam również o tym, co wydarzy się w życiu jej serialowych koleżanek!  Zobacz także:  Cichopek, Manowska, Nowakowska i wiele innych gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki TVP! Katarzyna Cichopek zdradza, co wydarzy się w "M jak miłość".

Ole i Marcin w M jak miłość
Instagram
Newsy
Marcin w obronie Olka skrzywdzi Izę!? Kolejny dramat w "M jak miłość"!

Marcin w „ M jak miłość ” dowie się, że to Olek zabił Artura. Podczas szarpaniny brat wyzna mu wszystko, co zrobił. Jednak Chodakowski zdecyduje się zachować to dla siebie i nie powie nikomu o strasznym wyznaniu lekarza. Nie powie nawet Izie, która przez cały czas żyje w strachu, że Skalski wróci, aby ją dopaść. Te myśli odbijają się na jej kondycji psychicznej. Co zrobi Marcin? Powie w końcu ukochanej, że Artura już nie ma?

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Seriale
Dramat Olka w "M jak miłość"! Chodakowski załamie się po zabójstwie Artura

Już wkrótce Telewizyjna Dwójka wyemituje jeden z najbardziej oczekiwanych, emocjonujących i dramatycznych odcinków "M jak miłość" . Tak, to ten, w którym zginie Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski)! Artur od dawna terroryzował Izę (Adriana Kalska) i Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski), ale ich horror wkrótce się zakończy! Kiedy w jednym z nowych odcinków Artur będzie próbował zabić Izę, w jej obronie stanie brat Marcina! Olek (Maurycy Popiel) zabije Skalskiego, a jego ciało ukryje w lesie. Dramatyczne wydarzenia mocno jednak odbiją się na jego dalszym życiu... Co się stanie z Olkiem? Po zabójstwie Artura Olek nikomu nie powie, że Skalski nie żyje. Brat Marcina będzie wszystkich przekonywał, że psychopata uciekł. Po powrocie do domu z majówki, podczas której dojdzie do dramatu, Olek nie będzie mógł sobie poradzić z tak traumatycznym przeżyciem. Jak informuje portal superseriale.se.pl, młodszy Chodakowski sięgnie po alkohol i leki na uspokojenie. O dramacie swojego bohatera opowiedział sam Maurycy Popiel. Co zradził w kulisach serialu? Olek boleśnie się przekona jakie są tego konsekwencje. Jeśli nie prawne, to na pewno życiowe - przyznał aktor. Jak bardzo zmieni się życie Olka? Czy po zabójstwie Artura sięgnie dna i trafi na długie lata do więzienia? Tego dowiemy się z najnowszych odcinków "M jak miłość"! Myślicie, że Olek odpowie za zabicie Skalskiego, czy jego tajemnica nigdy nie wyjdzie na jaw? Zobacz także:  Dziecko Leszka i Niny w "M jak miłość" będzie chore? Zobacz, co zrobi Krajowski, kiedy pozna diagnozę! Olek Chodakowski zabije Artura. Po zabójtwie Skalskiego Olek załamie się.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner