M jak miłość Iza porwana przez Artura
MTL Maxfilm

To nie koniec dramatu Izy w "M jak miłość"! Ukochana Marcina poważnie zachoruje

M jak miłość Iza porwana przez Artura
MTL Maxfilm

Życie Izy (Adriana Kalska) z "M jak miłość" zdecydowanie nie jest usłane różami. Jedna z głównych bohaterek serialu przeżyła prawdziwy dramat przez Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Mężczyzna przez kilka lat terroryzował Izę za to, że nie chciała z nim być.

Zaledwie kilka tygodni temu widzowie zobaczyli, jak Olek (Maurycy Popiel) zabija Skalskiego - wtedy też wydawało się, że śmierć psychopaty zakończy problemy Izy. Niestety, Iza wciąż nie wie, że jej były mąż nie żyje, przez co wciąż obawia się o swoje życie.

Teraz okazuje się, że ciągły stres mocno wpłynie na jej zdrowie! 

Iza z "M jak miłość" zachoruje

Jak informuje magazyn "Świat seriali" stres, który od jakiegoś czasu codziennie towarzyszy Izie wkrótce odbije się na jej zdrowiu. Złyn stanem Izy będą zniepokojeni Marcin (Mikołaj Roznerski) i Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska). Kiedy narzeczona Chodakowskiego zrozumie, że coś złego dzieje się z jej zdrowiem, poprosi o pomoc Olka. Iza pojawi się w gabinecie lekarza i opowie mu swoich problemach z sercem! W rozmowie z Olkiem przyzna, że nie może spać i jest ciągłym stresie przez Artura. Co więcej, Iza poprosi Olka, żeby przepisał jej silne leki, które pomogą jej w tym trudnym czasie. Niestety, okazuje się, że lekarz spełni jej prośbę! 

Czy Olek, który nie radzi sobie po zabójstwie Artura i sam miesza silne leki z alkoholem nie zaszkodzi Izie jeszcze bardziej? Tego dowiemy się już wkrótce! 1472. odcinek, w którym Iza spotka się z Olkiem w jego gabinecie zostanie wyemitowany 19 listopada, oczywiście na antenie Telewizyjnej Dwójki. Będziecie oglądać?

Zobacz także: Czy Ada Kalska i Mikołaj Roznerski zaręczyli się już rok temu?! Wiemy, dlaczego robią z tego sekret

Stres mocno odbije się na zdrowiu Izy.

Adriana Kalska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Czy Olek jeszcze bardziej zaszkodzi Izie?

Olek załamany M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36